StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 18:00:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:47:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
deacon píše:

další rejpal:
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1321215/1/Honza/

Vzhledem k tvému screenu a počtu odehraných her a dosažených bodů bych si troufnul říct, že jsem se trefil. Proč mi BNet lže? :( On mi tvrdí, že jsi v bronze?!11!

Pokud jsem se spletl, tak bych tě poprosil o výběr tvého profilu:
http://www.sc2ranks.com/search/starts/eu/honza

Další rejpal :o)


Koukám se dobře nebo je tam poslední update cca před tejdnem? Né že by mi skok z bronzu do platyny nezdál podezřelej, ale ani ligy na battle.net nejsou aktualizovany hned jako ve hře.

Na druhou stranu já tam mám včerejší platinu na 4v4 (překlik, chtěli sme hrát 3v3 :D)

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:48:42 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Eladen píše:
Hanz Willy píše:
Aklain píše:
myslel jsem to s nim dobre.. pac uz me ani ten flame nebavi.. viz moje posledni navstevy cze streamu kdy sem i normalne, az na vyjimku s drakanem, kecal s ostatnima.... ale ta jeho odpoved me proste dostala do starych koleji....



1. clovek ti vycita chyby z replaye a ty zacnes argumentovat vecma ktery jsou vseobecny a ne na danou vec v repleji u ktere sem mel pravdu.. no tyvole ty si vazne dement ze to az mozny neni :D
2. ano od toho forum je, ale kdyz nekdo takovej jako ty: nehorazna lama bez absolutni znalosti hry a vseho stale mele picoviny a neposlechne 1000x zkusenejsi a skilove lepsi hrace, tak pak prichazi prave to, ceho si byl svedkem".
3. oh.. strasne nas mrzi ze uz tu nebudes psat tve lamske picoviny... trha mi to zily a ne jen me urcite
4. ty v platine nebudes ani po tom co se sc2 wol prestane 2 roky hrat a vseci budou hrat hots... s tvym gamestylem dosahnes mozna toho silveru tak za dalsi rok ty demente bez mozku

Hanz Willy píše:
Ahoj psal jsem že s tímto forem končim,ale je pravda že by to byla škoda tady skončit protože od některých uživatelů jsem dostal spousty cených rad,které mě dost pomohli k dosažení platinové ligy ve 1v1 a věřim že se dostanu i vejš třeba diamond nebo master ligy proč ne když nejsem tak špatný hráč jak tady o mě někteří píšou i hodnocení tim divnym systémem to potvrzuje.Jinak nechápu proč se lidi tak divěj že jsem mladej no když kraju hry tak to je přece jasný.Starej fotr tady diskutovat přece nebude o nákejch hrách rodiče mě pořád jebou že jen hraju a nechci se učit do školy včera mě odpojil Táta net tak jsem nemohl pařit a ani psát.Tak zatím ahoj dětska jdu se koukat na pohádky a pak si zahraju SC2.

Mohol si si na photoshop vybrat lepsi obrazok, na tomto mas 1v1 platinu nie len v sucasnej sezone, ale aj napravo v "carreer", to znamena, ze uz si nejaku sezonu ako platina musel skoncit. Co je ovsem nemozne, ak si sa do platiny dostal pred 2 dnami :)
Takze pre buducnost, pri trollovani si davaj pozor na jemne detaily


Zdar chlape,
nepsal si náhodou nedávno že pokud neumim postnout ani screen že patřim do cooper ligy?Dříve jsem postoval fotky s mobilu a až Necro mě poradil jsk print screenovat a najednou jsem hacker co dělá fotomontáže.To snaď nemyslíš vážně děláš si srandu vid? prostě ten kdo nechce věřit tak neuvěří at člověk postuje cokoliv!!!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:53:29 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
Hanz Willy píše:
Zdar chlape,
nepsal si náhodou nedávno že pokud neumim postnout ani screen že patřim do cooper ligy?Dříve jsem postoval fotky s mobilu a až Necro mě poradil jsk print screenovat a najednou jsem hacker co dělá fotomontáže.To snaď nemyslíš vážně děláš si srandu vid? prostě ten kdo nechce věřit tak neuvěří at člověk postuje cokoliv!!!

predtym som ti urcite nic nepisal, a teral len tolko, ze z uvedenych dovodov ten obrazok nemoze byt realny, ale to predsa vies rovnako dobre ako ja ;)

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:54:05 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Spinal píše:
deacon píše:

další rejpal:
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1321215/1/Honza/

Vzhledem k tvému screenu a počtu odehraných her a dosažených bodů bych si troufnul říct, že jsem se trefil. Proč mi BNet lže? :( On mi tvrdí, že jsi v bronze?!11!

Pokud jsem se spletl, tak bych tě poprosil o výběr tvého profilu:
http://www.sc2ranks.com/search/starts/eu/honza

Další rejpal :o)


Koukám se dobře nebo je tam poslední update cca před tejdnem? Né že by mi skok z bronzu do platyny nezdál podezřelej, ale ani ligy na battle.net nejsou aktualizovany hned jako ve hře.

Na druhou stranu já tam mám včerejší platinu na 4v4 (překlik, chtěli sme hrát 3v3 :D)


Ahoj na b netu si našel Honzu,ale né mě to je vidět jen se podivám na Avatara a na nic už se koukat ani nemusim je jasný že se jedná o někoho jiného.Jinak v tom odkazu na sc2ranks nejsem ani jeden honza a myslim že tam něni ani ten co si na něj dal odkaz na b net.Tak hledej dál a nebo se nato vyprdni.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:54:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Víš o tom, Honzo, že postnout sem link na profil by vše vyřešilo?

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:57:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
hele, zkrátíme to.
Dokaž všem, že jsi v platině. žádné screeny, kterým tu nikdo neveří. Logni se B-net http://eu.battle.net/sc2/en/ a pošli odkaz na tvůj profil (žádný screen, jen URL). Aktualizuje se to tuším několikrát denně. Tím skončí veškerá diskuse.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:59:06 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Eladen píše:
Hanz Willy píše:
Zdar chlape,
nepsal si náhodou nedávno že pokud neumim postnout ani screen že patřim do cooper ligy?Dříve jsem postoval fotky s mobilu a až Necro mě poradil jsk print screenovat a najednou jsem hacker co dělá fotomontáže.To snaď nemyslíš vážně děláš si srandu vid? prostě ten kdo nechce věřit tak neuvěří at člověk postuje cokoliv!!!

predtym som ti urcite nic nepisal, a teral len tolko, ze z uvedenych dovodov ten obrazok nemoze byt realny, ale to predsa vies rovnako dobre ako ja ;)


Promin to si nebyl ty spletl jsem se to že neumim print screenovat psal Aklain.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 14:02:01 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Eladen píše:
Hanz Willy píše:
Aklain píše:
myslel jsem to s nim dobre.. pac uz me ani ten flame nebavi.. viz moje posledni navstevy cze streamu kdy sem i normalne, az na vyjimku s drakanem, kecal s ostatnima.... ale ta jeho odpoved me proste dostala do starych koleji....



1. clovek ti vycita chyby z replaye a ty zacnes argumentovat vecma ktery jsou vseobecny a ne na danou vec v repleji u ktere sem mel pravdu.. no tyvole ty si vazne dement ze to az mozny neni :D
2. ano od toho forum je, ale kdyz nekdo takovej jako ty: nehorazna lama bez absolutni znalosti hry a vseho stale mele picoviny a neposlechne 1000x zkusenejsi a skilove lepsi hrace, tak pak prichazi prave to, ceho si byl svedkem".
3. oh.. strasne nas mrzi ze uz tu nebudes psat tve lamske picoviny... trha mi to zily a ne jen me urcite
4. ty v platine nebudes ani po tom co se sc2 wol prestane 2 roky hrat a vseci budou hrat hots... s tvym gamestylem dosahnes mozna toho silveru tak za dalsi rok ty demente bez mozku

Hanz Willy píše:
Ahoj psal jsem že s tímto forem končim,ale je pravda že by to byla škoda tady skončit protože od některých uživatelů jsem dostal spousty cených rad,které mě dost pomohli k dosažení platinové ligy ve 1v1 a věřim že se dostanu i vejš třeba diamond nebo master ligy proč ne když nejsem tak špatný hráč jak tady o mě někteří píšou i hodnocení tim divnym systémem to potvrzuje.Jinak nechápu proč se lidi tak divěj že jsem mladej no když kraju hry tak to je přece jasný.Starej fotr tady diskutovat přece nebude o nákejch hrách rodiče mě pořád jebou že jen hraju a nechci se učit do školy včera mě odpojil Táta net tak jsem nemohl pařit a ani psát.Tak zatím ahoj dětska jdu se koukat na pohádky a pak si zahraju SC2.

Mohol si si na photoshop vybrat lepsi obrazok, na tomto mas 1v1 platinu nie len v sucasnej sezone, ale aj napravo v "carreer", to znamena, ze uz si nejaku sezonu ako platina musel skoncit. Co je ovsem nemozne, ak si sa do platiny dostal pred 2 dnami :)
Takze pre buducnost, pri trollovani si davaj pozor na jemne detaily


Ahoj tvoje teorie o aktualizacích profilu jsou moc zajímavé,ale nepravdivé.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 14:05:34 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
Hanz Willy píše:

Ahoj tvoje teorie o aktualizacích profilu jsou moc zajímavé,ale nepravdivé.

ja svoju teoriu viem dokazat svojim profilom, ale vies dokazat aj ty tu svoju? :D

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 14:08:25 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Retarde... proč si někoho nepřidáš a nedáš s nim 1v1? Aha, ty jsi vlastně klasickej malej dement, co dneska vstal z pochcanýho prostěradla a řekl si, že nám to tady nandá tim, že si vymyslí, že z uplnýho kripla se stal platiňák?

Neni to tak náhodou? Jestli ne, tak pošli profil. Jinak plácáš do větru chlapče.

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 94 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz