StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 19. dub 2024 23:48:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 5 placement match
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 20:49:06 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Nevíte někdo jak funguje 5 placement match s kamarádem jsem hrál 2v2 a po 3win z 5 her nás to zařadilo do bronzové ligy.Nevíte kolik win musíme mít na blbej silver?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 21:05:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
nejde o počet vítězství, ale o skill který během her předvedete. můžete vyhrát všech 5 her a být v jakékoli lize. Pokud pojedete nějaký BO, kde v 10. minutě budete mít neutracených 2k minerálu, pak na silver a výš zapomeňte.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 21:21:09 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Necromancer píše:
nejde o počet vítězství, ale o skill který během her předvedete. můžete vyhrát všech 5 her a být v jakékoli lize. Pokud pojedete nějaký BO, kde v 10. minutě budete mít neutracených 2k minerálu, pak na silver a výš zapomeňte.


Děkuji za odpověd

tak jestli to chápu zprávně můžu prohrát 5 her z 5 a zařadí mě to třeba to gold ligy když budu mít dobrý skill?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 21:46:37 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Lol. Necro ty zase perlíš. Je úplně jedno jak vyhraješ/prohraješ, jakou máš APM apod. Záleží jenom na tom jestli jsi vyhrál nebo prohrál. Na ničem jiným. Ten placement je dost o štěstí, jaký ti to přidělí soupeře. Když jsem několik měsíců nehrál a před tím jsem byl Platinum, tak mi to při 5 placementech hodilo Golda, kterýho jsem porazil a pak už mi to dávalo jenom Platiňáky s kterýma jsem 3x vyhrál a 1 prohrál. Šouplo mě to rovnou zase do platiny a hrál jsem hlavně proti Diamondům.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 22:06:21 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
TruE píše:
Lol. Necro ty zase perlíš. Je úplně jedno jak vyhraješ/prohraješ, jakou máš APM apod. Záleží jenom na tom jestli jsi vyhrál nebo prohrál. Na ničem jiným. Ten placement je dost o štěstí, jaký ti to přidělí soupeře. Když jsem několik měsíců nehrál a před tím jsem byl Platinum, tak mi to při 5 placementech hodilo Golda, kterýho jsem porazil a pak už mi to dávalo jenom Platiňáky s kterýma jsem 3x vyhrál a 1 prohrál. Šouplo mě to rovnou zase do platiny a hrál jsem hlavně proti Diamondům.


Děkuji za odpověd,ale stále nechápu proč nás ten systém po 3win z 5her zařadil do bronz ligy.Když se to bere podle win tak bych měl být za 3 win v goldu?Když Vám to po 4win dalo platinu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 22:31:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
teamovky jsou ovlivneny MMR ze 1v1 pokud ses bronze 1v1 dostavas podobny soupere i v tymovce a kdyz placement hrajes proti bronzakum tak platinu logicky dostat nemuzes

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: čtv 22. lis 2012 10:52:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Dle mého je to hodně ovlivněno náhodou jakého hráče dostaneš. Podstatné ale jsou výhry. Nestalo se mi, že bych na start nedostal bronz. Pokud vyhraješ, zvedne se ti MMR máš šanci že ve druhym dostaneš silver. Pokud prohraješ, tvoje MMR se opět sníží a už nemůžeš počítat s tím, že další na řadě bude zlato. No a jelikož dostaneš pouze silver nebo bronz ani výhra už ti nevyžene MMR na gold a s posledním zápasem se to opakuje.
Navíc - pokud prohraješ s bronzem, jako se to teď v HotS povedlo mě, asi sem s ničím jiným než bronzem počítat nemohl. Vítej v klubu, taky mám tři výhry na bronz ....

Co se MMR na team game týče. Pokud spolu hráči hrají poprvé, zprůměruje se jejich MMR. Z toho je výchozí hodnota. Takže tvoje 1v1 MMR přímo ovlivňuje počáteční MMR pro team games. Pak už si ale roste vlastní cestou.. (takže ve WoL jsem 1v1 gold a 2v2 diamond už ale netuším, jak je to v případě, že bych s někým založil nový 2v2. Jestli si vezme moje MMR z 1v1 nebo 2v2)

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: čtv 22. lis 2012 12:30:26 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Placement matche jsou o náhodě jaké dostanete protivníky. Je tam obrovský rozdíl v tom koho se dá chytit. Takže 3 výhry mohou být někdy dostatečné na gold a někdy málo na silver :)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: čtv 22. lis 2012 14:22:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 16. říj 2012 22:50:26
Příspěvky: 4
Mě to taky nejde nějak do hlavy,SC2 hraji teprve chvilku,po pěti placement zápasech kde jsem vyhrál dva, jeden jsem vyhrál normalne a druhy jsem vyhrál tak ze se soupeř po pár sekundách hry odpojil, a bylo po hře, a systém mě priradil do stříbra, kde se tedy pohybuju skoro na konci a dostávám na prdel i od bronzaku


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 5 placement match
PříspěvekNapsal: čtv 22. lis 2012 16:05:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Knox88 píše:
Mě to taky nejde nějak do hlavy,SC2 hraji teprve chvilku,po pěti placement zápasech kde jsem vyhrál dva, jeden jsem vyhrál normalne a druhy jsem vyhrál tak ze se soupeř po pár sekundách hry odpojil, a bylo po hře, a systém mě priradil do stříbra, kde se tedy pohybuju skoro na konci a dostávám na prdel i od bronzaku


Pokud byl ten co se disconectnul třeba stříbro, tvoje MMR vyskočilo. I když pak se stříbrem prohraješ, tvoje MMR neklesne o tolik, protože rozdíl mezi vašimi MMR nebyl tak významný. Pokud další zápas byla prohra se zlatem, tvoje MMR se snížilo ještě o méně (pokud vůbec).
A stejně i naopak. Pokd bys vyhrál proti stříbru když tvoje MMR je na úrovni stříbra, tvoje MMR se zvedne jen nepatrně. (edit: ale pokud proti zlatu vyhraješ MMR se zvedne daleko výrazněji)

Takže v placementu jsou nejduležitější úplně první zápasy, jestliže se začíná s úplně čistým kontem...

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz