StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 16. dub 2024 10:46:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 17:05:05 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Odpověď na vše - http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=195273

Stoky píše:
pokud je clovek opravdu na tiltu a behem dvou dnu bude mit skore 5:25, tak mu to samozrejme bude davat slabsi a slabsi soupere, protoze tak to proste funguje...


Proto jsem nepochopil, proč mi to při skóre cca 25-10 dávalo čím dál slabší soupeře :D (nejdřív Platinu, pak dokonce jednoho z Goldu) Naštěstí to zřejmě byla jen nějaká jednodenní úchylka Battle.netu, protože druhý den už to najednou bylo v pořádku a dávalo mi to Diamanty a Mastery. Přesto takovéhle epizodky člověka překvapí, i když si myslí, že tomu systému rozumí a není za ním žádná věda :)

steve píše:
Star má tu nevýhodu, že po dvanáctce v práci si prostě nezahraješ.


So true... :(

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 17:59:20 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 21. čer 2012 15:05:43
Příspěvky: 12
ja jsem z bronzu a dostal jsem chlapka z platiny, tak co je tohle za logiku. A to normalne dostavam gold+platinu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 19:54:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
pakolp píše:
ja jsem z bronzu a dostal jsem chlapka z platiny, tak co je tohle za logiku. A to normalne dostavam gold+platinu.


buď rád. když jej porazíš, budeš blíže k silveru :D mě to takhle v bronzu za zerga hodilo 3 diamanty za sebou (porazil jsem dva) a hned jsem byl v silveru :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 21:02:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 17. zář 2012 13:36:02
Příspěvky: 11
Mě to začíná dávat Mastery tak že by? :-) No jelikož je nedávám tak asi zatim nic... :P

EDIT: A proto nemůlžu switchnout ptž bych začínal odznova asi v Goldu. Jak já bych vám rád dokázal jak je Terran OP a v závěsu za nim hned Zerg. Ještě že se zastávám slabších :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 21:22:29 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Tak nebuď srab a switchni. Já byl za Terrana v Masteru, switchnul jsem na Zerga, šup do Platiny, samý prohry, než jsem se to naučil trochu hrát... Teď jsem top Diamant (Zerg), skóre v téhle sezóně 34-14...

Dokaž nám, jak je Terran a Zerg hrozně OP a switchni taky :P

Edit: Mám ale dojem, že kdybys začal hrát Terrana, byli by podle tebe OP Zerg a Protoss, a kdybys hrál Zerga, byli by OP Terran a Protoss ;)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 19:15:21 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tak jo, novej ladder sistem má fakt smysl :-(((( --- tak jako vynechal jsem tři měsíce, začal opět v goldu jako vždy, spíše sem prohrával než vyhrával, řekl bych že moje už tak hrozná uroveň klesla ještě níž.... a dnes sem málem dostal infarkt - 1. hra silver, rozsekal mě na mraky, sem holt noob, no jo ale next ladder hra master, jako nechápu ten člověk byl z jinýho světa - další prohra, pak sem dostal opět silvera, já čekal mástera zase tak sem šel makro a von to byl 1 base silver, další prohra a poslední hra byl bronzák( s tím sem nehral od tý doby co sem sám před rokem bronz opustil) a von mě taky porazil, měl APM 2x větší, 2x tolik těžičů, jako nechápu, du zas pařit D3:-)))

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 2:30:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
a v D3 tě rozsekají, jelikož sbírali lepší itemy zatímco jsi hrál SC2 :D

ber tu hru s nadhledem. Pokud prohraješ 3x za sebou, vypni SC2, jdi ven, nebo konej jinou bohulibou činnost a druhý den zkus své štěstí znova. Prostě no stres ;)

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 8:52:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 17. zář 2012 13:36:02
Příspěvky: 11
Pralev píše:
Tak nebuď srab a switchni. Já byl za Terrana v Masteru, switchnul jsem na Zerga, šup do Platiny, samý prohry, než jsem se to naučil trochu hrát... Teď jsem top Diamant (Zerg), skóre v téhle sezóně 34-14...

Dokaž nám, jak je Terran a Zerg hrozně OP a switchni taky :P

Edit: Mám ale dojem, že kdybys začal hrát Terrana, byli by podle tebe OP Zerg a Protoss, a kdybys hrál Zerga, byli by OP Terran a Protoss ;)



Ok. Ještě 47 výher za protosse a mám 500 win portrait + decal. Pak asi přijde switch ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 18:32:48 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Salam píše:
Tak jo, novej ladder sistem má fakt smysl :-(((( --- tak jako vynechal jsem tři měsíce, začal opět v goldu jako vždy, spíše sem prohrával než vyhrával, řekl bych že moje už tak hrozná uroveň klesla ještě níž.... a dnes sem málem dostal infarkt - 1. hra silver, rozsekal mě na mraky, sem holt noob, no jo ale next ladder hra master, jako nechápu ten člověk byl z jinýho světa - další prohra, pak sem dostal opět silvera, já čekal mástera zase tak sem šel makro a von to byl 1 base silver, další prohra a poslední hra byl bronzák( s tím sem nehral od tý doby co sem sám před rokem bronz opustil) a von mě taky porazil, měl APM 2x větší, 2x tolik těžičů, jako nechápu, du zas pařit D3:-)))


No tak sem zjistil že dle těch statistik po zápase sem měl nejvyrovnanější hru s tím Mástrem, to mě fakt moc těší :lol: , ten bronzák byl achieve hunter, páč podle statů koupil novej učet, odehráno 25 her, z toho 5 rozřaďovacích leavnul aby se dostal do bronzu a pak už jen vyhrává nebo je to genius, ale to pochybuju, no a ti dva silvrové ....no....nemám co říct, shit hapends nebo tak nějak, už sem vklidu, dneska vše rozsekám!!!! :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 21:29:43 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
marrba píše:
Nerozumím matching systému
V předchozí sezóně jsem skončil 1v1 GOLD cca 30 místo. Rozzařovačku do další sezónu jsem vyhrál a umístil jsem se do SILVRU ???
Po odehrání cca 10 zápasů (8 win) jsem stále kde jsem. Nerozumím tomu. Má někdo vhled do toho systému, aby mi to objasnil?

Děkuji



Tak ja jsem dopadl uplne stejne...ale ted jsem mel nejakych 12 vyher a jsem gold again! Takze naky zlepseni v tech ligach asi je. Tak se tezte platinaci, uz jsem 9. v goldu!!! :-) Ja ten BN zlomim...a zlomim...a zlomim :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz