StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 2:27:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 21:42:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
:roll:
kori píše:
marrba píše:
Nerozumím matching systému
V předchozí sezóně jsem skončil 1v1 GOLD cca 30 místo. Rozzařovačku do další sezónu jsem vyhrál a umístil jsem se do SILVRU ???
Po odehrání cca 10 zápasů (8 win) jsem stále kde jsem. Nerozumím tomu. Má někdo vhled do toho systému, aby mi to objasnil?

Děkuji



Tak ja jsem dopadl uplne stejne...ale ted jsem mel nejakych 12 vyher a jsem gold again! Takze naky zlepseni v tech ligach asi je. Tak se tezte platinaci, uz jsem 9. v goldu!!! :-) Ja ten BN zlomim...a zlomim...a zlomim :-D


Zdar, tak jestli se do platiny dostaneš dřív než já, tak sním svůj rybářskej klobouk:-)))
jako změnilo se leda to, že ti to dává větší nesmysly než předtím, po mástroj silver, hned potom bronz, vše prohraješ a pak páč tě to chce zase dostat na nohy, trak dostaneš platinu, tu porazíš a deš zas na silvera, jako vubec v tom neni hokej. Ale jinak sem teď dostal na prdel od gold terrana, ale ta hra mě neskutečně bavila....super a GL ty platino:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 22:04:24 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
hehe, tak uz si ho obal do strouhanky, at ti pak lip chutna :-P :-D

Tak ted to snad ma ukazovat jak na tom jako opravdu ses, takze misto by nak melo odrazet % podil v dany lize.

Je fakt, ze jsem byl na prvnim miste, dve vyhry a promote. To driv jsem byl na prvnim miste klidne 2 mesice a nic.

Ale treba me to zase po dvou prohrach posle zpatky, kdo vi ;-)

Me vcera zase fakt bavila (snad po roce) hra se zergem. Pekny bitvy, zadny debilni a-move banelingy...a po vyhre gold. Ted zas budu na zerga jen rok nahravat :-D


Mno, smarja, kam jsem to vlez? 2x CR a 1x baneling bust. V goldu? Omg, to jsem za celou sezonu v silveru nezazil. Zlaty stribro teda, zacinam se stydet, ze jsem "postoupil"! :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 7:26:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
kori píše:
2x CR a 1x baneling bust. V goldu?

tyto blbosti budou v každé lize :) mě (silver zerg) to nedávno hodilo diamantového terrana, co do 12. minuty dělal one-base maraudery, poté vylezl s expanzí a dělal thory. Na to že jsem k němu celých 14 minut chodil s Slingy a pak se zastavil s BL, byl dost překvapen.

V každé lize jsou prostě lidé, co tam nepatří a snad se ani dlouho neudrží :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 13:32:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
BTW jeden kolega mi vysvětlil proč sem furt v goldu a proč docela často prohrávám, když viděl jak mi hra běží, zmáčknul nějaký capliky a zjistil že moje FPS při hraní je 2-20 což sem nikdy neřešil, jako občasné lagy byly, ale já si stejně myslel, že to nemože mít na můj skil příliž vliv, možete mi říci kolik je normální FPS při hraní SC2? A myslíte si že pomůže když se k routru připojím přez kabel a nepojedu přez WIFI? A netlemte se mi, já tydle věci přestal řešit za dob PC 486 :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 14:58:17 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 31. bře 2011 11:54:07
Příspěvky: 59
Tak ludske oko zachyti cca 24 fps max :)) takze tak nejak by to malo stacit aj v ktorejkolvek hre...

_________________
Nothing worth having comes easy..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 15:13:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Me zacala hra po patchi 1.5 tak lagovat, ze uz musim hrat na minimum detaily (a to jsem predtim jel na high), jinak je to nehratelny. Kdykoliv se mi objevila nova jednotka nebo hrac hodil napr. storm, tak se hra na sekundu zasekla a to byl autoloose.

Takze rozhodne doporucuju dat nastaveni tak, aby se ti to nesekalo a jelo co nejplynulejs. Mno a drat je vzdycky lepsi jak wifina, o tom zadna, ale na domaci wifi (pokud pak jedes dal po dratu) by to nejak drastickej vliv mit nemelo.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 15:14:21 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Hmm... tohle je již vyvrácený mýtus
http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm

Obecně cokoliv nad 30 je dobré, přece jenom je to "jenom" RTS :-)

Edit:
Nicméně dotazy k sítím
- lokální wifi na lagy vliv nemá, pokud se tam nebourá soused(resp. jestliže je zabezpečená, nemá to vliv, protože mám kontrolu nad tím, jak a komu tečou data)
- připojení nemá vliv na FPS, takže je předchozí odpověď buřt :o)
- nedávno mi to samé dělala moje GTX 470, občas mi spadly FPS pod 20, nutný restart hry, musel jsem si vynutit režim jednoho monitoru v ovladačích
- zkratka na FPS je Ctrl+Alt+F

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 17:21:35 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Nízké FPS rozhodně není důvodem, proč jsi v Goldu (sám jsem pár měsíců po vydání SC2 měl PC, na kterém se to dost kousalo a za 20 FPS bych dal nevímco, 2v2 pro mě například bylo nehratelné, ve větších bitvách mi klesalo FPS až k nule - doslova), nicméně na micru je to dost znát a při plynulé hře se hraje prostě o dost lépe.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 19:39:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Pralev píše:
Nízké FPS rozhodně není důvodem, proč jsi v Goldu (sám jsem pár měsíců po vydání SC2 měl PC, na kterém se to dost kousalo a za 20 FPS bych dal nevímco, 2v2 pro mě například bylo nehratelné, ve větších bitvách mi klesalo FPS až k nule - doslova), nicméně na micru je to dost znát a při plynulé hře se hraje prostě o dost lépe.


to deacon: no jo ale mě příjde že ta vyfina je hrozně nestabilní, že to hrozně skáče, ikdyž se zrovna nic neděje, jinak ji samo mám zaheslovanou 35 znakama.

to pralev:já vím, sem se chtěl aspoň na něco vymluvit:-))) Jinak u mě je problém, že ať nastavím detaily na low nwbo high je to naprosto stejný, ale co už, tedle topic byl o něčem jiným, tak to tu nebudu dále spamovat, dík všem za rady:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Matching system
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 19:44:10 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Salam píše:
Pralev píše:
Nízké FPS rozhodně není důvodem, proč jsi v Goldu (sám jsem pár měsíců po vydání SC2 měl PC, na kterém se to dost kousalo a za 20 FPS bych dal nevímco, 2v2 pro mě například bylo nehratelné, ve větších bitvách mi klesalo FPS až k nule - doslova), nicméně na micru je to dost znát a při plynulé hře se hraje prostě o dost lépe.


to deacon: no jo ale mě příjde že ta vyfina je hrozně nestabilní, že to hrozně skáče, ikdyž se zrovna nic neděje, jinak ji samo mám zaheslovanou 35 znakama.

to pralev:já vím, sem se chtěl aspoň na něco vymluvit:-))) Jo a nepiš mi co si ty dělal v začátcích - ty na to máš hlavu :idea: Jinak u mě je problém, že ať nastavím detaily na low nwbo high je to naprosto stejný, ale co už, tedle topic byl o něčem jiným, tak to tu nebudu dále spamovat, dík všem za rady:-)

PS: asi prdnu do relevantního topicu nějakej svůj replay aby ste mi ho vohodnotili a dám tam Win, páč prohry si tak nějak dovedu oduvodnit, ale ve winech si myslím buhví jakej sem borec, což rozhodně nejsem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz