StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:39:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 2:11:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Hra ze dnešního rána. Po dlouhé době jsem se vrátil k 1v1 (týmové hry bez secvičeného týmu nelze brát vážně) a hned napoprvé mi to hodilo tohoto borce.
Díval jsem se na ten replay 3x a nedovedu pochopit, jak je možné, že člověk s takovými zkušenostmi má podle profilu více jak 1 000 výher.
Neustále mě osočoval z maphacku a nadával. Dle mého se podíval na nějaký stream hráče z masteru a hraje tu samou taktiku stále dokola. Jinak si nedovedu vysvětlit, jak může někdo v 7. minutě mít 1x Marine , 14x SCV, 2x Barracks, 1x "prázdný" bunker a rozjíždět naturálku.


http://www.ulozto.cz/xpmXMhh/wtfxd-sc2replay

tu jeho řadu vítězství prostě nechápu....

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 5:16:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no ja jezdim v TvX standartne 1 rax FE takze tu naturalku zacinam stavet nekdy kolem 3/4 minuty a tu taktiku cos jmenoval nemohl odkoukat od zadnyho mastera pac to je jistej free win pro soupere v 7 minute v posledni dobe uz mam postavenou i treti :-D. Holt to je bronz

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 6:38:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Nuz, ak po takom dlhom hrani dosahuje vysledky ake popisujes, tak su len 2 moznosti :)
1. vyhraval nad leavermi (achievhunteri)
2. tie vyhry ma z teamoviek, kde ho niekto tahal

osobne sa priklanam k moznosti 1

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 7:59:27 
Offline
 Profil

Registrován: pát 11. úno 2011 11:53:35
Příspěvky: 19
Vyhrat tolik her haluzove podle me nejde, spis bych tipoval ze hraje vice hracu na jednom uctu nebo mladsi bracha pouziva ucet starsiho brachy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 8:44:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
To nie su haluzove vyhry... ak si fakt zly hrac, tak klesnes tak nizko, ze stretavas len achievehunterov... a oni leavuju kazdu druhu hru... nahrabat 1000 nie je problem

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 9:18:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
GoodWill píše:
To nie su haluzove vyhry... ak si fakt zly hrac, tak klesnes tak nizko, ze stretavas len achievehunterov... a oni leavuju kazdu druhu hru... nahrabat 1000 nie je problem


kua by me zajimalo jak to maj nastaveny pac kdyz budou leavovat kazdou druhou a potkaj se dva snychrone tak to muze nejakou tu hodinu trvat a vzhledem k tomu ze to seou z tak 80% boti by me fakt zajimalo jak to maj osefovany :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 10:04:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Podle me proste dve moznosti.
1. Bud si opravdu ucet pujcil mladsi bracha, ktery je jeste horsi nez ten starsi (pripadne ho dostal a svoji hrou se propadl do bronze)
2. Mozna si to neuvedomujete, ale nekteri lidi se proste naucit hru nechteji (moc dobre si vzpominam jak jsme kdysi hrali AoE a nebyl problem vyhrat 1v4 nebo 2v6 proti lidem, kteri o sobe tvrdili, ze to hrajou casto). Proste jeho vec ze hraje spatne...me osobne by spis trapilo to, ze match making system te nasadil proti nemu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 10:52:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Stoky píše:
Podle me proste dve moznosti.
1. Bud si opravdu ucet pujcil mladsi bracha, ktery je jeste horsi nez ten starsi (pripadne ho dostal a svoji hrou se propadl do bronze)
2. Mozna si to neuvedomujete, ale nekteri lidi se proste naucit hru nechteji (moc dobre si vzpominam jak jsme kdysi hrali AoE a nebyl problem vyhrat 1v4 nebo 2v6 proti lidem, kteri o sobe tvrdili, ze to hrajou casto). Proste jeho vec ze hraje spatne...me osobne by spis trapilo to, ze match making system te nasadil proti nemu.



jaks rekl nekteri lidi se proste nucit hrat nechteji, pak je netrapi ze maj jako soupere takovy trdla :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 12:39:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Hele jsou fakt i lidi, co nemaj v plánu se hru opravdu naučit a není jejich cílem jít někam vysoko (hraji for fun 8-) ), já jsem živým důkazem :mrgreen: Z mých cca 400 výher je jen 100 z 1v1, prostě když jsem se naučil alespoň slušně hrát na ten bronz, tak jsem s 1v1 seknul a věnuju se jen týmovkám. Tam se pohybuju silver až platina, ale když si ojediněle dám 1v1, jsem tam pořád bronz :!: Pak tam někoho porazím, on mrkne na můj profil a má za to, že ho porazil nějaký borec, ovšem realita je někde jinde - 1v1 a týmovky jsou o něčem jiném ;) A pokud dám jen ojediněle 1v1, budu tam pořád v bronzu, i když už budu mít 1000 výher v kariéře :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Black hole in Bronze league?
PříspěvekNapsal: pát 11. kvě 2012 13:12:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Swen : 1 rax FE je klasika. Ale počítá se s tím, že blokneš rampu před naturálkou a v bunkru budeš aspoň něco mít :D Mimochodem, i v bronzu jsou mnohdy zkušení hráči. Někteří z nás prostě nemohou hrát pořád a časem se prostě propadneš :)
On se dle mého chce naučit hrát. Nějaké ty základy tam jsou. Avšak reagovat v 7. minutě na mass roach nařčením z maphacku, to je velmi vtipné. Ani si nedovedu představit, co by dělal, pokud bych šel 7pool a vyběhl na něj s lingy ve 3. minutě :D

GoodWill : Nejvtipnější je, že má přes 60 výher v bronzu tuto sezonu a pořád je skoro na samém dně.

Dant : uznávám, ta hra byla někdy ve 2 ráno, tudíž to mohl být bratr, ale moc nadějně bych to neviděl.

Tyckin : joo, taky jsem ten případ :) V týmovkách mi nějak random spoluhráči hnuli žlučí. Být jediný, kdo se brání a poté útoči, nečeká na další oponentův push, to už mě nebaví. Stejně jako sledovat, jak jeden Toss jede DT tech, druhý chce Carrier+Mothership a případný Terran má bio bez medivacu. A Zerg aby vše zvládal s Roach+Hydra :D :D.
Včera jsem zase s 1v1 začal, tak uvidíme, třeba se z toho bronzu na pár týdnů vyškrábnu, než mě to hodí zpět :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 95 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz