StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:36:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hotkeys layout + herní periferie.
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 6:30:57 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. led 2012 18:42:32
Příspěvky: 24
Zdarec, chtěl bych se zeptat a) na čem hrajete
b) jaký máte hotkeys(jednotky, spelly, budovy etc.) a group order.

Začnu sebou - můj hotkey layout je podobnej jako QWE - budovy mam jako qweasdyxc, jednotky to samy, uprady taky. Spelly mam na yx ale to ne, ze by to bylo pohodlny, ale proto ze to mam namakrovany na mys a nejak me to napadlo ze zacatku to dat sem :). Groupy mam - 1 main army (Zealot, immo, sentry, collosi...); 2 - Stalker; 3 - HTs; 4 - GWs; 5 - Robo +Stargate; 6 - Nexus(Probe mam na Q diky svemu layoutu, ale dneska to asi budu menit.); 0 - Forges + Cyber

Doce by mne zajimalo jak to kdo ma .)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hotkeys layout + herní periferie.
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 12:20:09 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
sice tohle tema tu uz nekde asik je, nicmene tady je me:

arma podobne jako ty, 1 - main, 2 - Stalkeri, 3 - HT/Phoenix kdyz otviram SG (phoenixy se ted preucuju na ;, ale jde to ztuha)... jeden obs s armou, druhy na Q pro pripady, kdy jej rychle potrebuju

budovy - 4 nexy, proby sem nechal defaultne, pridavam do stejne grupy i forge, jelikoz proby stavis v podstate neustale, vidis okamzite, kdy ti dojedou upgrady a muzes nastartovat nove, 5 - SG/Robo, gaty defaultne na W

vyroba jednotek - GW jednotky a proby defaultne, robo jednotky E,R,T,Z (tusim), SG - E,R, ke carrierum se v podstate nedostanu, takze tam bude asi puvodni C,

upgrady - defaultne, cili nekde kolem E,R,T (weapon, armor, shield)

ability - neco zustalo defaultne (charge, pac ho nevypinam, MS skilly (ackoliv tady by se hodilo prebindovat je), vetsina prehozena na E (blink, graviton, feedback),R (storm), D (guardian)

...takhle nejak myslim...;)...obecne hodit si ability bliz k ruce (E,R,D,...), je k nezaplaceni, kdo nema, muzu doporucit :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hotkeys layout + herní periferie.
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 20:18:47 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Já mám všechny hotkeye standartně, akorát camera hotkeye mám z F5-F8 na F1-F4 a idle workera na ;
Nepřijde mi že bych měl tak malou ruku abych potřeboval blizz hotkeye měnit.

Co se rozložení týče tak za P:
1 - main army, 2 - air, HT, blinkstalkeři, 3 - observer (v late game nahrazuju něčim z dvojky nebo MS), 4 - nexus, 5 - robo, 6 - stargate, 7 - forge

A za T podobně:
1 - bio+medivac, 2 - tanky nebo ghosti, 3 - viking, raven (občas mám na 2, 3 danej drop na určitou chvíli), 4 - CC, 5 - rax, 6 - fact, 7 - starport, 8 - ebay

a když někdy hraju za zerga třeba týmovky nebo customky tak:
1 - main army, 2 - muty nebo infestoři, 3 - queeny, 4 - hatcherky, 5 - evo ch. (nehraju ho dost na to abych se přeučil posunout queeny a hatchery o jedno dál kvuli trojce na army)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hotkeys layout + herní periferie.
PříspěvekNapsal: stř 23. kvě 2012 11:13:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Za zergy na 1 mam tu cast armady, kterou v tu chvili nejvic pouzivam - pokud jedu mass, tak celou, pokud harrasim, tak lingy nebo muty, na dvojku si davam infestory a pozdeji i broodlordy, na trojku hatchery v mainu, na 4 hatchery na expe a na 5 vsechny hatchery dohromady, na 9/0 nydus.

Za terrany na 1 hlavni army, na 2 tanky a medivacy, na 3 vsechny cc, na 4 produkcni budovy, na 9/0 ghost academy, pokud jedu nukle a na ty mezitim dropy, pokud je jezdim.

Za p obdobne - 1 main army, 2 spellcasteri + colossove, 3 nexusy, 4 warpgaty a vsechny ostatni produkcni budovy, zbytek na obsy a warpprismy

zkratky mam ty defaultni, v broodwaru se nedaly nijak jednoduse zmenit a taky jsem je zvladnul a tady jsou docela rozumne rozmisteny, v broodwaru byly klidne jako zkratky i pismena O/P, kam uz se ruka dava blbe, takze tady s tim nemam nejmensi problem, vsechny jsou hezky kolem levy strany klavesnice :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hotkeys layout + herní periferie.
PříspěvekNapsal: stř 23. kvě 2012 14:32:52 
Offline
 Profil

Registrován: sob 12. kvě 2012 13:21:27
Příspěvky: 4
no tak já ta terrany používám :
1-main arma
2-raxy
3-factorky (v TvP dropy,nebo nukovací ghosty s medivacem)
4-starporty
5-siege
6-castery
7-comandy
8-dropy
9-armory
0-ebay

a btw není někdo jak se dají nastavit zkratky na F(1-9)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz