StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 20:11:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 10:55:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ok, to moje původní rýpnutí bylo zbytečně agresivní, omlouvám se.

Každopádně takhle to opravdu ve velkých firmách nefunguje, že by se udělal jeden velký časový plán na x let dopředu a podle něj se striktně jelo. Teda hrubé plány a odhady se samozřejmě dělají, ale v průběhu projektů se už moc čachry s penězi a lidskými zdroji nedělávají (a ani pořádně dělat nedají), takže - when it's done, it's done.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 13:22:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 23. dub 2012 17:45:45
Příspěvky: 40
Ok taky se omlouvám ale říkám jen že Blizzard dává přednost Wowku než Diablu a Starcraftu to je snad jasné když jim to dělá nejvetší příjem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 16:25:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Zergons píše:
Ok taky se omlouvám ale říkám jen že Blizzard dává přednost Wowku než Diablu a Starcraftu to je snad jasné když jim to dělá nejvetší příjem.



no to bych nerekl D3 ma pevne stanoveny datum kdy vyjde uz a co vim tak aspon 2x prekopavaly zakladni mechaniky takze chapu proc to tak dlouho trvalo a co se tyce HotS tak se nejdriv musej poradne odladit neovy jednotky a schopnosti v MP nez se to pusti ven coz zabere hafo casu a radsi at to vydaj pozdeji nez aby to dopadlo jako vanguard. A urcite Blizz neuprednostnuje WoW na ukor jinych her uz z toho duvodu ze prijmy z nej mu stabilne klesaj ( holt uz je to ohrany) a tim padem ten vypadek musej nahradit nekde jinde

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 16:42:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 23. dub 2012 17:45:45
Příspěvky: 40
Diablo 3 už má stanovené datum nějakou dobu to ano to kdyby odložily tak by nasraly 75% lidí co hrají Diablo a to by nechtěli ale jestli mi řekneš že neupřednostňují World of Warcraft před ostatníma hrama tak to se pleteš bohužel lidi jako mou sestru baví hrat 5let tu samou hru dokolecka a dokolecka i kdyz tam není uz co delat.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 18:27:14 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Vydání D3 bylo oznámeno 15.3., což podle mě není "už nějaká doba"... Původně to chtěli vydat někdy na konci roku 2011, pak na začátku roku 2012 a nakonec to posunuli až na 25.5. HotS nevyjde dřív než na konci roku 2013. Podle mě vyjde až někdy 2014 (early-mid). Kdy si myslí, že vyjde ještě letos, nebo na začátku příštího roku by si měl koupit vééélkej teploměr a zkusit se změřit.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 20:14:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Já myslím, že je tak 90% šance, že HotS vyjde nejpozději v roce 2013. Je to jenom datadisk a nemá cenu, aby odlaďovali jednotky 5 let, když se to stejně nejlíp vybalancuje, až to bude někdo hrát. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby beta začala ještě letos. Blizzardi jsou pomalí, ale ne zase takhle pomalí. A ještě bude třetí díl a přecejenom vydávat datadisk ke hře z roku 2010 v roce 2020 asi není jejich cílem.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 20:19:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 23. dub 2012 17:45:45
Příspěvky: 40
A všimly jste si že je to vlastně uplne to samé? Když říkáte že HoTS nevyjde dříve než v roce 2013 tak to znamená že také vyjde WoW před Starcraftem tak nevím co řešíte.. A vyjde to 15.5 ne 25.5

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dota
PříspěvekNapsal: stř 02. kvě 2012 6:27:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
TruE píše:
Vydání D3 bylo oznámeno 15.3., což podle mě není "už nějaká doba"... Původně to chtěli vydat někdy na konci roku 2011, pak na začátku roku 2012 a nakonec to posunuli až na 25.5. HotS nevyjde dřív než na konci roku 2013. Podle mě vyjde až někdy 2014 (early-mid). Kdy si myslí, že vyjde ještě letos, nebo na začátku příštího roku by si měl koupit vééélkej teploměr a zkusit se změřit.


Tentos voj vyrok by si si mal odlozit a potom tu velkymi pismenami napisat ako velmi si sa mylil ;) 2014 je somarina. Neverim ;) Verim prave tvojej teplomerovej verzii, cize prelom 2012/2013

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz