StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 17:27:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: stř 21. bře 2012 23:34:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Aklain píše:
lokijop píše:
Ja osbne mam replaye v:
C:\Documents and Settings\User\Dokumenty\StarCraft II\Replays (Moje dokumenty->SC2->replaye)

A myslim si ze nase replaye ti velmi nepomozu, ked chces sledovat zapasy a ucit sa z nich sleduj radsej PRO hracov na Youtube.
Dobre komentovane zapasy maju Day9, HuskyStarcraft a.i..(inych nepozeram ;) ) je to sice po anglicky ale podstatu a nejake finty urcite pochytis. gl hf ;)



nejvetsi picovina... a uz tuplem pro nekoho kdo zacina..... co ti da sledovani PRO hracu kteri nedelaji temer zadne chyby... kteri maji vse tvrde natrenovane na sekundy......
na Pro repy necumim ani ja a to sem v masteru,.. pac vim ze mi to moc neda... jo.. vidim nejakej build, kterej ja stejne zkouset ani nemuzu pac nemam na to abych to zahral..... radsi se podivam na repy headhuntera ci jinacich, protoze ty mi i neco daji....

sam ucim kamose hrat a posilam mu jen moje repy, stejna situace jako nahore, moje hry jako normalniho cloveka mu daji daleko vic nez ty bezchybne hry progameru.... tot muj nazor


až na ty sprostý slova naprostej souhlas, navrhuju založit topic např - replaye platinum-diamod hráčů, to nám lamám pomůže 100x víc než GM replaye, tak sem s tím, hrň te na mě Tvp a TvZ jak ste v platyně a diamantu vyhráli, :-), když pro mě jako echt neumětela napíšete ještě průvodní list typu: toto sem udělal protože rohože tak to bude super:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: čtv 22. bře 2012 9:52:08 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Maverick píše:
Jo a odkud si myslis ze headhunter bere svoje hry ? Od top hracu takze ty se neucis od heada ale uz primo od tech cos rikal ze jejich hry nema smysl se ucit



ano hh se uci od top... protoze ten na to ma... ale uz i ta jeho hra je prefiltrovana pres jeho pomalejsi macro horsi micro atd atd.. .takze to hned vypada jinak nez hra MC... neznamena ze kdyz se od nich uci tak to i tak stejne perfektne hraje.... kdyby to tak bylo.. tak taky hraju stejne jak HH podle tve teorie.... coz je blbost....

to by se rovnou ten kamos mohl divat na mcho hry... protoze tvoje teorie :
mc = head = aklain = gold friend, kdyz se bude divat na moje repy, protoze ja se divam na headovi a ten na mcho......
tva teorie nahore tak zni ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Naposledy upravil Aklain dne čtv 22. bře 2012 9:56:38, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: čtv 22. bře 2012 9:55:33 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Citace:
až na ty sprostý slova naprostej souhlas, navrhuju založit topic např - replaye platinum-diamod hráčů, to nám lamám pomůže 100x víc než GM replaye, tak sem s tím, hrň te na mě Tvp a TvZ jak ste v platyně a diamantu vyhráli, :-), když pro mě jako echt neumětela napíšete ještě průvodní list typu: toto sem udělal protože rohože tak to bude super:-)


zrovna sem P no :D treba se tu objevi nejaka dobra terranska duse a pomuze ti

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: čtv 22. bře 2012 11:16:34 
Offline
 Profil

Registrován: stř 03. lis 2010 10:59:09
Příspěvky: 46
Včera som zrovna pozeral MC vs. Thorzain a MC šiel každú hru Nexus first. Vyhral nakoniec 2:1. Pochybujem že niekto na úrovni zakladateľa tejto témy, rovnako aj mojej top silver úrovne si to môže proti čo i len vyrovnanému súperovi dovoliť. A bez urážky, pochybujem, že aj vo vyšších ligách je to hrateľné. Mne osobne pomáhajú replaye dvoch známych čo sú v dia ďaleko viac. A výhoda je, že keď niečomu z toho repu nerozumiem, tak im môžem napísať a oni mi to objasnia.
Súhlasím teda, aby tu dali nejaké repy top plat až dia hráči a dali nejaký stručný pokec okolo. Z toho si určite zoberiem viac nie len ja!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: čtv 22. bře 2012 15:07:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Jenze ty se od tech hracu ucit hlavne build order toho buildu a naky timing na utok nebo tak neco. Build ktery zahraje MC ti zahraju taky klidne jen proto ze se presne naucim jeho build order jenze pak to zalezi na micru a tvem decision makingu ktery se jen tak naucit nemuzes, to proste musis mit zkusenosti na to abys reagoval dobre v kazde situaci protoze nemuzes spolehat na to ze tvuj souper udela presne to co delal ve hre proti MCmu. A zkusenosti ziskas tim ze ten build budes hrat furt dokola, takze nakonci je podle me jedno jestli se to ucis od heada nebo MCho. A samozrejme si vyberes jen buildy ktere chces hrat. Kdyz se ti nelibi nexus first muzes hrat neco jineho, treba 1 gate nebo 3 gate expu

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: čtv 22. bře 2012 17:19:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
No necakal som ze moj prispevok zahaji taku vasnivu debatu. Ja som len chcel poukazat nato ze 1x vidiet je lepsie ako 100x pocut. A ze ked bude pozerat na nejake videa nebude to na skodu. Ci uz su to top hraci alebo na jeho urovni. Nevravim ze jedno je lepsie ako druhe, ale vzdy sa da nieco priucit.
Ja osobne nepozeram na top hracou koli BO, ale koli tomu ako riesia necakane situacie a vyuzivaju nove taktiky ktore by som mohol vyuzit aj s pomalejsim microm.

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ako sa zlepsit
PříspěvekNapsal: pát 23. bře 2012 10:38:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
lokijop píše:
No necakal som ze moj prispevok zahaji taku vasnivu debatu. Ja som len chcel poukazat nato ze 1x vidiet je lepsie ako 100x pocut. A ze ked bude pozerat na nejake videa nebude to na skodu. Ci uz su to top hraci alebo na jeho urovni. Nevravim ze jedno je lepsie ako druhe, ale vzdy sa da nieco priucit.
Ja osobne nepozeram na top hracou koli BO, ale koli tomu ako riesia necakane situacie a vyuzivaju nove taktiky ktore by som mohol vyuzit aj s pomalejsim microm.

Kdyz se chces ucit taktiku od nakeho hrace tak zakladem je umet build order a timingy te taktiky a ne jen nahodne stavet budovy a doufat ze se dostanes tam kde je on a pak az muzes resit co dela v necekanych situacich i kdyz je to stejne jedno protoze tech situaci je tolik ze ty je vsechny stejne neuvidis a musis proste zjistit sam co delat ve vsech situacich tim ze tu taktiku budes hrat a potom analyzovat replaye a zjistovat cos udelal spatne

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 83 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz