StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 01. kvě 2024 18:44:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 18:54:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 25. úno 2012 20:21:29
Příspěvky: 27
Bydliště: City 17
Jojo napsal jsem že to stejně i tak ta atomovka neprohrála protože po desáte minutě už ta hra dá se říct byla prohraná, kdy začal nabírat 2x větší armádu než já. Ale když se podíváš na ten replay přepneš si na něj nebo na everyone tak tam opravdu ten znak atomovky vidět je, ale když přepneš na mě tak vidět není, žádná tečka prostě nic. Nevím jestli je to nějaká chyba klienta nebo tak něco, ale co jsem to posílal kámošovi tak to také neviděl.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 19:00:28 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
zajimave ze ja si ji vsiml hned :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 19:01:59 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
a ta hra by se dala vyhrat aji v 15te minute treba.. kdybys delal to co mas :))

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 19:10:51 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...no samozrejme, ze si tu atomovku nevidel tak jako terran, to by pak trochu ztracelo vyznam :)...ty ji vidis jen jako tecku, v tomhle pripade primo na immortalovi (kteremu ani ten hardened shield nepomuze :))...takze zadan chyba v matrixu (a jeste te pred tim drze scanoval) :)....jinak pominu-li proby, jak uz ti tu aklain psal, tak napr ty 4 immortalove v rade v jednom robu, zatimco druhe nevyrabi nic...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pon 27. úno 2012 19:19:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 25. úno 2012 20:21:29
Příspěvky: 27
Bydliště: City 17
Jojo o dost chyb co dělám vím a na dalších tisíc příjdu jak už jsem psal tak se je pokusím díky vaším radám omezit. Díky za vysvětlení té tečky, až budu mít chvilku tak se ještě na ten replay podívám ať se to nestává v dalších hrách.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 10:12:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Hele já už hraju asi půl roku (a ne moc často) a 1v1 se věnuju už minimálně (a taky jem se ještě nevyhrabal z bronzu :lol: ), ale když třebas v 1v1 dostanu na zadek, pak si řeknu "neudělal jsem tohle a tohle, zapomněl na tamto", prostě najdu klidně i 10 věcí které byly špatně, čistě zapomnětlivost, nesoustředěnost, špatné rozhodnutí, zkrátka je krásné vědět teorii co dělat, ale když se to neumí realizovat... :mrgreen: Nevíce mi pije krev když mne soupeř převálcuje v době kdy mám na kontě po 2 tis. surovin, hromadu larev, super ekonomika, ale armáda nikde :D Nějak mi hapruje využití :roll: Vím co bych měl, ale zapomnětlivost, pomalost či případně rozhození od nějakého harasu si prostě vybírá svou daň. Hlavní ale je brát to v pohodě a žádnej stres ;)
Prostě zkusit ty hrubky po jedné odbourávat a ono se to nakonec začně projevovat ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 10:34:58 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Dle meho: Pokud se chce clovek vyhrabat z bronzu,silvru,tak musi k tomu hrani pristoupit trochu s vaznosti.Nejde si rict,ze do pristi sezony se z toho bronzu dostanu a pritom hrat 3 hry za tyden.Co se tyce me,tak je dlouhodobe mym cilem dostat se do Goldu.Proste jsem si rekl,ze se z toho silvru dostanu! A jsem porad tam,kde jsem.Proc? Naprosta ignorace nejakeho BO, nepouceni se z chyb,necumeni na Replaye,ale hlavne: par her za tyden (1-5). Proste mam v hlave nejaky cil,ale nic pro to nedelam.A to si myslim,ze je hlavni problem vsech,co se chcou dostat vys.Jenom o tom zvani,ale nic pro to nedelaji

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 15:26:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Moje řeč, výše jak silver je už potřeba jít na to trochu "vědecky" - tzn. studovat fóra, sledovat stream, připravit si buildy, strategie na různé situace, konkrétní mapy... A samozřejmě zlepšovat se a poučit se z vlatních chyb.
Já jelikož toto nejsem ochoten řešit a beru hru jaksi lehkovážně nezávazně bez velké koncentrace, jsem logicky tam kde jsem :mrgreen: - do toho top zlata v 2v2 mne vytáhl platina-diamant spoluhráč ;) - jinak jsem herně průměrnej silver :P A to lepší s mým přístupem prostě nebude, ovšem mně to neva :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 18:27:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 20. bře 2011 16:09:58
Příspěvky: 22
ja jsem ted momentálně na 2. místě v silveru a už mi to hazí i goldy a mam to s nima tak 50 na 50. takže jsem na dobré cestě, nemyslím si ale že na ten gold člověk musí umět nějak extra super buildy a jak hrát na jednotlivých mapách atd, prostě pořád platí nebýt supply blocknutej, utrácet a stavět workery, plus v mém případě (Zerg) mít připravený larvy a scoutovat (ten scout plati asi u všech ale u toho zerga mi to přijde fakt mega mega mega nutnost), a tyhle věci pořád nezvladám nijak extra výborně, až je budu zvládat aspon dobře tak budu snad v platině nebo nevim kde protože velkou většinu her prohrávam pravě kvuli tomu ze nedodrzuju tyhle pravidla, fakt neni nic horšího než prohrát s x tisic mineralama na kontě za ktery by se dala koupit dvakrat vetsi army nez ma souper, prostě porad je co zlepšovat, takže se snažím stavět dalsši hatchery, oviky, zlepšuju injecty, mam toho linga pred souperovo bazi, sirim creep a obecne vic scoutuju a hle .... za tyden postup o dvacet mist na ladderu a uz porazim i goldy a porad je co zlepšovat protože fakt hraju jak lemra hrozna vobčas a 90 % her prohraju svoji debilitou ....... takze rozhodně nehrat alliny (ten 4 gate mi prijde jako fakt blbej napad pro zacatecnika, to same ta banshee kterou kdyz scoutnu tak je to fakt na ubraneni s prstem v nose a zady k monitoru :-D) proste ucit sa ucita sa ucit sa a samozrejme hrat hrat a hrat, jak uz tady bylo receno pet her tydne fakt nestaci :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 18:35:58 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Tak já hraju průměrně tak 5-10 her týdně a dalo se s tím dostat do platiny. Jenom nad tím člověk musí trochu přemýšlet a nedělat ty samý chyby pořád dokola. A build ordery jsou podle mě docela důležitý. Možná ne za Zerga, protože ten se hraje trochu jinak, ale za P a T určitě. Ale stačí umět jeden BO, kterej vede do macro hry, na každej matchup a ste vklidu. Časem vás stejně přestane bavit jezdit to samý pořád dokola, takže se naučíte nějaký další BO.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz