StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 07. kvě 2024 8:03:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: úte 27. pro 2011 19:02:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
Tady mate odpoved na vasi otazku

http://eu.battle.net/sc2/en/blog/331236 ... _2011#blog

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: úte 27. pro 2011 23:46:25 
Offline
 Profil

Registrován: sob 22. říj 2011 13:22:03
Příspěvky: 7
Tyckin píše:
Eh, co je MMR? :P
Chápu-li dobře, hraju-li velmi málo a přitom dobře, na postup se načekám, do doby než "nasbírám" patřičné množství výher proti lepším soupeřům? Tzn. vyhrát 14 z 15 mi samo o sobě nestačí, ale když udělám 30 z 50, už to bude dost? (jen náhodně plácnutá čísla pro názornost). Prostě, že hra "potřebuje" jisté množství výher než si řekne "OK, tan to fakt umí a půjde výš".


MMR je skrytý rating.A co se týka toho systemu postupu tak to započítává tvoje apm,kolik her za sezonu hraješ,jaké máš win ratio,proti jakým hračum hraješ (si gold a hraješ převážně proti plat nebo převážně proti top silvru) atd. jen blizzard ví co vše se tam počítá prostě to jestli budeš hrát za sezonu 20 her a 10 vyhraješ a 10 prohraješ a nebo že jich budeš hrát 60 a 30 vyhraješ 30 prohraješ muže byt to samé a taky uplně rozdílně záleží i na faktech které jsem zminoval dřív.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 8:32:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Drakan píše:



Wow, díky moc Draken ;) Jak tak čtu ty čísla, tady je kámen úrazu - při dvouměsíční sezóně sesbírám v 1v1 i 2v2 600-700 bodů a to je dle tabulky právě málo.

Ohledně APM - omg, já vyrábím jednotky myší :lol: :lol: :lol: Tak to jsem asi v řiti :mrgreen:
Ale upřímně řečeno, v 1v1 moje hra opravdu stačí tak na top bronze a v 2v2 s kámošem je silver odpovídající tomu co předvádíme, na obojí je málo času, takže si nedělám žádné nároky :D

Díky za info ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 16:57:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
reed: nesouhlasim ze do MMR se pocita APM, to si pletes. APM jsou klicki na mysi ci klavesnici za minutu to do hodnoceni promote ci demote nema vubec zadnej vliv. Naopak co ma vliv jestli hrajes s silnejsim souperem a vyhrajes/prohrajes nebo s slabsim souperem atd

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 17:26:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tyckin píše:
Drakan píše:



Wow, díky moc Draken ;) Jak tak čtu ty čísla, tady je kámen úrazu - při dvouměsíční sezóně sesbírám v 1v1 i 2v2 600-700 bodů a to je dle tabulky právě málo.

Ohledně APM - omg, já vyrábím jednotky myší :lol: :lol: :lol: Tak to jsem asi v řiti :mrgreen:
Ale upřímně řečeno, v 1v1 moje hra opravdu stačí tak na top bronze a v 2v2 s kámošem je silver odpovídající tomu co předvádíme, na obojí je málo času, takže si nedělám žádné nároky :D

Díky za info ;)


Tak pokud tvůj skil stačí pravidelně na top bronz, tak máš na to hrát i top silver, on je totiž ten rozdíl minimální, v dobách když jsem se taky trápil v bronzu furt byl 1.-3., tak sem nakonec postoupil do silveru a byl na stejnejch pozicích, bez toho aniž bych se nějak výrazně zlepšil, až v goldu se mi zdá že je v tom trocha rozdíl, ikdyž furt je to taky jen zcela lamózní liga. Někdy je jen problém ten promote, já už zas trčím pravidelně v top goldu a ne a ne jít vejš...no teď mám málo odehráno tak sem asi 50., protože ve chvíli kdy mi to nabízí favored hráče, které je hlavně podle mne třeba pro promote porážet, tak se na ně nechytám, sou většinou výrazně lepší, přitom platiňáky 12. a horší porážím celkem pravidelně, ale nestěžuju si, sem tam kde mám být. Celkem ten systém přiřazování protihráčů obdivuju, ano má mouchy, ale furt to dává celkem +- podobný umělce jako sem já a tak se bavím....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 17:30:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Drakan píše:


WTF - chápu správně, že když budu mít 710 bodů tak mě to promotne??? to je nějaká novinka ne? dyk v 1. sezoně sem měl více než 3500 bodů, druhej za mnou měl cca o 1500 míň a stejně mě to nikam neposunulo...sem to blbě pochopil?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 18:18:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Jak se píše v tom odkazu, chápu-li správně, těch 1000-1200 nasbíraných bodů za sezónu je tak nějak víceméně jistota postupu, ale když je člověk dobrej, jde to nakonec i jinak - v 2v2 jsme měli s kámošem jen něco přes 600 bodů (porážky silverů i goldů), zůstali jsme sice bronze, ale po vyhrání i následujících 4 zápasů v nové sezóně nás to šouplo do silveru ;)
V 1v1 se za 2 měsíce dostanu tak na rozhraní TOP 8, nicméně slightly favoured soupeře aktuálně dostávám celkem běžně, dneska to byli všichni a mám pozitivní 4:1 skóre, ale díky tomu že byli ještě větší looseři než já :lol:
Zkrátka i bez těch 1000 a více bodů to jde taky, když člověk hraje opravdu dobře, a nebo trochu horší poměr výher a porážek, ale dostatek hraní a tedy i bodů je taky možnost, alespoň to tak z toho odkazu chápu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 21:34:24 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Tak jako že bys nasbíral třeba těch 700 bodů nebo kolik a měl bys automaticky promote, tak to je blbost. De tam o to, že když máš třeba těch 700 bodů tak je jasný, že máš nějakej poměr výher a proher. Když si to spočítáš tak máš zhruba 200 bodů z bonus poolu za sezonu takže musíš získat 500 bodů bez bonus poolu, tak řekněme, že za každou výhru získáš 15 bodů a za každou prohru 15 bodů ztratíš. Takže z toho vyjde, že musíš mít o cca 35 výher víc než proher aby jsi dostal promote... Samozřejmě pokud budeš mít za sezonu odehranejch 1000 matchů tak ti těch 700 bodů stači nebude a naopak pokud budeš mít matchů míň tak postoupíš i s míň body... Já jsem postoupil z Bronzu do Silvru s asi 100 body a ze Silvru do Goldu s asi 200 body takže asi tak...

Takže abych to shrnul: Tady tyto věci vůbec neřešte prostě hrajte a až na to budete mít systém vás promotne. Vůbec nezáleží na tom jestli hrajete 30 her každej den, nebo jednu hru týdně. Tady ty tabulky jsou jenom orientační a víceméě to platí jenom pro hráče, kteří hrají tak nějak průměrně často :D .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: čtv 29. pro 2011 7:22:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Jen poopravím - obvykle má člověk za výhru více než za porážku, tedy za předpokladu že hraje alespoň slušně v poměru 1:1 - za výhru nad lehce silnějším soupeřem mám třebas 18 bodů (+bonus pool), za porážku 8 bodů, takže při 1:1 bilanci jdu stále bodově vzhůru, o bonus poolu nemluvě. Moje bilance za poslední 3 měsíce je asi 70% výher, přesto stále bronze, proto mne taky napadlo, jestli není problém v malém počtu odehraných zápasů, např. v min. sezóně to bylo pouze 26 výher, 12 porážek, cca 640 bodů.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy vs. intenzita hraní
PříspěvekNapsal: čtv 29. pro 2011 9:34:04 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Tyckin píše:
Jen poopravím - obvykle má člověk za výhru více než za porážku, tedy za předpokladu že hraje alespoň slušně v poměru 1:1 - za výhru nad lehce silnějším soupeřem mám třebas 18 bodů (+bonus pool), za porážku 8 bodů, takže při 1:1 bilanci jdu stále bodově vzhůru, o bonus poolu nemluvě. Moje bilance za poslední 3 měsíce je asi 70% výher, přesto stále bronze, proto mne taky napadlo, jestli není problém v malém počtu odehraných zápasů, např. v min. sezóně to bylo pouze 26 výher, 12 porážek, cca 640 bodů.



postupis do vyssej ligy az ked budes mat dostatocne MMR nato a ten kto hrava viac, ho samozrejme ziska rychlejsie


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz