StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 22:55:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 11:26:03 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Zdarvim, včera v noci jsem koukal na finále dreamhacku a nemožu se zbavit dojmu, že průběh tohoto finále byl do určitý míry dohodnut předem. Za stavu 3:1 pro Hera sem si z legrace, řekl - no přece to teď neukončej, určitě je to dohodnutý že to skončí 4:3 aby to bylo ubr epic a v průběhu další hry sem se v tom začal utvrzovat, přišlo mi, že hero vyhrát nechce (nemůže), zdálo se mi, že se méně snaží, že kdyby chtěl, tak ho dá. Z celkového pohledu mi připadalo, že Hero byl mnohem, mnohem lepší hráč a když chtěl, dělal si s Pumou co chtěl. Podle mě se to dohodlo takto: budete hrát bo5, kdo bude mít 3 viny tak je vítěz a pak to dohrajete pro diváky tak, aby se to srovnalo a poslední win bude mít ten co měl 1. 3 winy.

Jo, moje konspirační teorie je dost možná paranoidní, nechci snižovat význam celé akce, respektuju skil obou finalistu i všech ostatních co se zúčastnili, celý podnik se mi ohromně líbil, ale...

PS pro rejpaly: Netvrdím, že to tak bylo, jen mi to tak připadalo, máte nato někdo podobný názor, nebo sem ve své paranoie sám?, no flame war, prosím.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Salam dne ned 27. lis 2011 12:15:22, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 11:32:03 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. dub 2011 10:53:27
Příspěvky: 24
tiez mi nepride ze by hrac kvalit hera neubranil ten 4rax pure marine...to sa brani v golde s prstom v nose, ale moze sa stat aj na takej urovni :lol:
ale nejake konspiracne teorie, to asi nie :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 11:38:15 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Větší blbost jsem už dlouho nečetl..

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 11:58:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 17. říj 2011 12:09:13
Příspěvky: 32
Hele neopovážil jsem se to radši zveřejňovat aby mě tady neukamenovali ale něco podobnýho mě napadlo taky. A nebo si to dohodnul sám Hero že mu dá 2 winy a pak ho teprve dojede aby to bylo zajímavější :-) Protože jeho úžasný šachy se Sentry, brzké agrese a epic micro kterym dokázal ztrapnit i OP terrana mě chvilkama dostávaly. A potom najednou začne hrát téměř osamocené kolose proti marauderům? Taky mi tam něco nesedí. To se asi stejnak nedozvíme... Každopádně pěkné :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 12:02:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Ozzy_89 píše:
Hele neopovážil jsem se to radši zveřejňovat aby mě tady neukamenovali ale něco podobnýho mě napadlo taky. A nebo si to dohodnul sám Hero že mu dá 2 winy a pak ho teprve dojede aby to bylo zajímavější :-) Protože jeho úžasný šachy se Sentry, brzké agrese a epic micro kterym dokázal ztrapnit i OP terrana mě chvilkama dostávaly. A potom najednou začne hrát téměř osamocené kolose proti marauderům? Taky mi tam něco nesedí. To se asi stejnak nedozvíme... Každopádně pěkné :-)


Přesně o tom mluvím, ta hra na shakurasu WTF, akorát určitě nevěřím tomu, že by se hero sám rozhodl že mu dá 2 winy, dyk šlo o velký prachy, todle by podle mě neryskoval ani největší blázen....jinak kameny očekávám... :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 16:27:04 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
termix píše:
tiez mi nepride ze by hrac kvalit hera neubranil ten 4rax pure marine...to sa brani v golde s prstom v nose, ale moze sa stat aj na takej urovni :lol:
ale nejake konspiracne teorie, to asi nie :lol:

v goldu se hraje 16 nexus?

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 18:37:26 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 24. úno 2011 22:33:42
Příspěvky: 81
:lol:

ja si taky pred finale rekl, ze by bylo super mit to na 7 her, kdyz uz budu v 7. rade ;), ale neodvazil bych se tvrdit, ze to bylo domluvene. puma ukazal obrovskou psychyckou silu, kdyz za stavu 1:3 dokazal zahrat takovou hru. po ctvrte hre za nim vlezl do budky huk a neco mu rikal, tak to mozna pomohlo :). co sem se dival primo na miste z pohledu hera, nemohl ten 4 rax odrazit, protoze o nem vubec nevedel. stalker bezel za scoutujicim scv, coz dalo pumovi dost casu, aby ho prekvapil masovkou marinaku. na shakurasu to bylo hodne tesne, puma to vsak zahral opet vyborne.

reci o tom, ze to odrazi v goldu apod, jsou uplne mimo misu, protoze v goldu ten rush provadi hrac (jak jinak) z goldu, a pokud mate trosku soudnosti, musite souhlasit, ze to tu hraje nejvetsi rozdil. podobne se vyjadroval na adresu predyho nekdo na playzone, ze se prece void ray rush bez problemu dat odrazit...

_________________
Obrázek

enJoY every moment of your life!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2011 2:59:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 22. lis 2010 18:35:02
Příspěvky: 46
seženu někde Vody nebo alespoň replaye z DH??? a rad bych videl jak si vedli naši Predy a Devil tušim byl tam ještě někdo???

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2011 7:51:13 
Offline
 Profil

Registrován: úte 31. srp 2010 19:00:14
Příspěvky: 13
z našich tam nikdo nebyl pokud se nepletu:

http://sc2casts.com/event362-DreamHack-Winter-2011

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DH dohodnuté finále???
PříspěvekNapsal: stř 30. lis 2011 8:46:55 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Predy i Devil vypadli ve skupině. Oba prohráli všechny tři zápasy. Replaye sem bohužel nikde nenašel.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 103 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz