StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pon 06. kvě 2024 22:38:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 14:26:50 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Zdravim vas hraci,
zalozil jsem tento topic,abych se dozvedel neco o psychologii hrani (spise po prohrach) - rozvedu.
Vcera se mi stala jedna vec, ktera mi v tu chvili az tak moc crazy neprisla,ale kdyz jsem ji pozdeji "zanalizoval", tak jsem se mirne zhrozil.
Posledni dobou mam problemy s hranim - cti nejde mi to. Proher je vice,nez vyher. Z toho prameni ma frustrace - cti nemam rad prohry,takze obcasne mlaceni do stolu,chut rozmlatit mys,nebo klavesnici tam je. Ale vcera to doslo asi nejdal. 3 prohry po sobe: 1) normal loss 2) uvidel jsem hejno mutu - quit (tak nato ti mrdam chlape) 3) spatne rozhozeni dronu na mineraly - quit. A ja si rekl,ze musi byt neco spatne.
Proto se vas ptam,jak se tomuto nesvaru vyvarovat? Jak snasite prohry? Kolik jste schopni prohrat her,nez si date pauzu apod. Kdyz to mozna prezenu,tak jestli nemate nejake "cviceni" apod. Ono se to nezda,ale ja jsem opravdu labilni jedinec,co se tyce proher. A kvuli tomu mam klidne otraveny zbytek dne..
Diky za reakce..
Lajtra

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 14:33:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no skoro presne si popsal me ja uz zrusil peknych par mysi a hrnku u 1v1vetsinou sem byl schopnej unyst tak 4 prohry v rade nez to zacalo litatt takze po 3 sem si pak zacal davat pauzu ( komplet vypl SC) a nakonec sem to vyresil ze sem se na 1v1 vykaslal skoro uplne a hraju hlavne 2v2 nebo s kamosema tam to clovek muze vzdycky svyst na toho druhyho a nejni to tak frustrujici :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 14:53:54 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...jo tak presne vim o cem mluvis...muj vstup do sezony byl (je) prachbidny, W/L ratio 33%, 10 winu, 20 lossů...delam zakladni chyby, nezvladam veci, ktere mi pred tim prisly prirozene, mockrat sem se ve hre pristihl, ze najednou nevim, co mam delat...i v minulosti uz sem mel dlouhe rady lossu, ale v krizi, v jake sem tedka, sem jeste nebyl a jestli to brzo neprestane, pujdu zpatky do platiny...vetsinou mi to ale neda a hraju tak dlouho (samo pokud je cas), kdy udelam aspon jednu vyhru, abych tu snuru lossu pretrhl...po ni to vypnu a zkusim dalsi den...nemam potrebu triskat necim do stolu, jen nevericne kroutim hlavou...v tehle chvili je taky pro me dulezite vedet, proc sem prohral (a ze sem hral vyrovnane) - resp. kde byla ta chyba - s timto vedomim se mi pak dalsi hra hraje lip a ta prohra me uz tolik neboli, pac vim, co priste zlepsit, nez kdyz po hre naprosto netusim, co sem udelal spatne...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 15:27:42 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Musíš to brát jako hru a nebrat jako tragédii že prohraješ. Pokud už seš dost naštvanej (blbé chyby/stále dotáváš nejhorší mu/...) běž hrát 2V2 nebo customky nebo na ptr nebo něco kde ti moc nezáleží na rankingu. A také neleavovat předčasně. Naopak snaž se vydržet až do té doby kdy už není šance na výhru, pokud prohráváš pořád dokola kvůli tomu samému tak místo leftování bud si najdi repy a snaž se přijít na to jak to defnout nebo se zeptej tady.Také nehrej více her pokud máš třeba 5 proher po sobě, prostě to vypni a zkus další den nebo nějaké 2V2 jak sem psal výše.
BTW alliny umí zvednout náladu když s nimi pár her po sobě vyhraješ. A když prohraješ tak ti to tak nevadí.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 15:45:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 02. srp 2011 11:52:16
Příspěvky: 13
Spíš nechápu proč leavuješ když hodíš špatně scv na mineraly, nehraješ master, v silveru se těch pár vteřin si myslím zase tolik neprojeví, taky záleží proti komu hraješ, ale na ladderu to samozřejmě nepoznáš

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 15:46:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Ja mam problem hlavne ze panikarim pri harassu-push-allinu a i kdyz vim co potrebuji delat tak to proste neudelam protoze se nejsem schopny soustredit na nic jineho nez armadu. Pokud rozbijis veci jen pro ladder tak vyhledej odbornou pomoc :lol: . A to myslim vazne. 1. pokud prohrajes a jsi nas.... tak bez od kompu a vrat se az se uklidnis protoze dalsi hru 99,9 procent prohrajes. Pokud mas po prohre strach ze dalsi hru prohrajes nez vubec zacnes tak to vypni. Pokud mas 5 proher v rade a dokazes si vycistit hlavu tak pokracuj pokud se necitis dobre tak to vypni neni pocet proher po kterych je idealni vypnout hru nebo snad cviceni po kterem budes klidas. No mozna se muzes opit pak ti to bude jedno ale nemyslim ze budes schopny hrat :) .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 18:14:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ve zkratce: ve stole mam dve diry od mlaceni pestma :D. Rekord proher v rade 11 bez pauzy...rekord vyher v rade 15.

Jednou je clovek dole a jednou nahore...ja se nastesti vyvztekam u replaye (nekdy se uklidnim kdyz vydim o kolik lepsi souper byl. Ja jen nerad prohravam kdyz je souper vyrazne horsi a vyhraje nejakou allin strategii. Vim ze nedavno jsem prohral TvZ, kde zerg jel 15minut jen zerg baneling, pak switch na 10minut muta, pak 10minut ultras...a nakonec jsem prohal na opravdu pozdni BL. Kazdopadne jsem prohral jen tim, ze sem si celou hru myslel ze mam soupere proste zvladnuteho, v klidu jsem expandoval, kdyz na me neco poslal tak to umrelo a ja pomalu postupoval k nemu (pocitam ze sem zabil tak 500lingu a pak tak cca 50mutas a dalsich 20ultras...mozna vic...kazdopadne, kdyz mi priletelo 12BL + 20 coruptoru na produkcni budovy a ja mel 4 vikingy...stihl sem udelat asi dalsi 4, ale nedokazal sem si poradit s tema BL, takze moji thori, marina, tanky apod nemeli sanci). Samozrejme moje blbost, ale nastvalo me to prohrat proti nekomu kdo hraje sve homogeni 15timinutovky (ling, muta, ultra, BL...).

Takze hraju i nasranej, ale nez jdu spat musim se nejak uklidnit, nejaky ten win ve 2v2, nebo nejaky TD apod. Nebo aspon win 1v1 (i kdyby moje vecerni skore melo byt 1:10), jedna vyhra na zaver mi staci aby se mi slo v klidu spat.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 18:33:16 
Offline
 Profil

Registrován: pát 21. říj 2011 18:59:45
Příspěvky: 25
hm som rad ze niesom sam, celkom ste ma prekvapili :D moj hlavny problem u sc je ze fakt zle znasam prehry aj ked si uvedomujem ze bez nich to nejde a vidim kde bola chyba ale proste casto sa stava ze len po prvej prehre dostanem taky rage ze to hned vypinam, nadavam, trieskam a idem racej hrat nejake FPS pri ktorom sa nikdy nerozculujem,. no co sa tyka trieskania o stol a rozbijanie klavesnici nastastie uz sa viem ovladat ,. no za dob wow pvp som rozbil 2 klavesnice ... skoncil som s LOL kde som bol fakt dobry(ked som aktivne hral) ale to je proste hra kde sa spoliehas na spoluhracov tak zase prislo rage atd a tak som si povedal ze zacnem hrat sc2 kde sa spolieham len na seba a vlastne som si nepomohol :D no a to ste mali videt ked som spadol z platiny do goldu :D od nervov som dokonca zmenil rasu

_________________
"More GG, more skill."
WHITE-RA
#673
ObrázekObrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 19:59:27 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
No, tak já sem jak tu čtu na tom ješte sakra dobře, většinou to skončí u toho že napíšu bud OP, should unistall that nebo něco alá toto, ale rozhodně netřískám klavésnicí( no já bych musel hodit tím notebookem :D :D :D) nebo myší( moji drahou myš přeci nebudu házet do zdi, to by nehelplo :D) ale vždy po nějaké opravdu hnusné drtivé prohře si dám aspoň 10min pauzu, jdu si udělat kafe/čaj, popřípadě se zaneprázdním točením powerballu skládání rubikovky nebo něco na ten způsob, pak se člověk při tom na to tolik nesoustředí a hraje pak líp. Občas pak můžu buď zapnout stream nebo analyzovat replay, ale vštšinou jdu zapnout ladder zase a jedu dál. Pokud mi to nepomůže, řeknu že je to OP a jdu na 2v2 random( občas pomůže hrát 1v1 za jinou rasou nebo teamky pokud nechcete kazit rating).Každopádně nikdy nehrajte po rage prohre hned znova, nikdy to nevyjde, pokud nejdete allin.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Psychologie
PříspěvekNapsal: sob 19. lis 2011 20:14:46 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
SeviN píše:
Spíš nechápu proč leavuješ když hodíš špatně scv na mineraly, nehraješ master, v silveru se těch pár vteřin si myslím zase tolik neprojeví, taky záleží proti komu hraješ, ale na ladderu to samozřejmě nepoznáš

To neni o tom,zebych kvuli tomu ztratil nejake drahocene vterinky.Jde spis o to,ze uz jdu strasne nasrany do hry a tam staci i takova kravina a davam quit.
Ja se chodim uklidnit na BF3,ale nedej boze,aby mi to ani tam neslo :D To uz je semnou k nevydrzeni

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz