StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 21:35:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 9:33:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Firma ktora hru predava? Cize ked budes hry predavat ty, tak do nich mozes pridavat addony? Asi nie. Cestina nie je na zozname oficialnych prekladov, takze na tvojom meiste by som to neriskoval. Tych par slovicok sa radsej nauc a spravis neico pre seba.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 9:34:19 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 31. bře 2011 11:54:07
Příspěvky: 59
Němej píše:
Ahoj, lehce Vám to tu oživím - s tou češtinou mě to zarazilo - může to být důvod, nebo ne?
Nerad bych hned po koupi hry řešil nějaký problémy - na druhou stranu si říkám, že pokud uvolní češtinu "firma", která hru i prodává, tak by to mělo být ok. :)


Tak OK to nie je, lebo je to v rozpore s podmienkami s ktorymi si suhlasil. Ale ako tu uz bolo viac krat povedane, nepocul som, aby sa stalo aby Blizzard za to banoval... na druhu stranu, ak ta za to zabanuje, nemozes sa stazovat :)

_________________
Nothing worth having comes easy..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 12:37:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Zcela upřímně - na co je v téhle hře potřeba čeština? :lol:
Zvláště do dnešní mládeže se EN cpe horem dolem už v nízkém věku, nikoli z počátku ruština jako u nás staříků (34) :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 19:26:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
jj...velkej souhlas s kolegama.Mit to v cizim jazyce je zaklad, nejlepe AJ samozrejme.
Ja napr.mastim Sc2 ve francouzstine, pac ziju v Belgii a je v mym vlastnim zajmu umet FR :)
A musim rict, ze kolegove v praci koukali, ze vim jak se rekne treba Lair, Hive nebo roach apod :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 20:43:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
češtinu jsem měl kvůli kampani abych věděl o co go a mohl si užít hlášky. A normálně mě to jelo v pohode je ravda že to je rok zpátky...Teď to mam v anglictine. PAc kampan mam dohranou a za achiev se nehrnu jedine v MP

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 14. bře 2012 22:43:18 
Offline
 Profil

Registrován: úte 13. bře 2012 23:11:31
Příspěvky: 3
No ve svých 33 se nepovažuju za dnešní mládež :D - z angličtiny jsem pravda maturoval, ale manželka ne - a některý výrazy jsem taky nepobíral, takže jsem nám hodil češtinu na obě pc. koukám, že se to řešilo i ve vlákně s češtinou, takže omluva, že jsem to plácnul sem.
jestli chápu dobře, tak spousta lidí s nainstalovanou češtinou hraje i multiplayery a žádný problémy z toho nejsou, protože kdyby byly, tak se to tu počítám řeší... ? blbý totiž je, že si ten jeden zaplacenej account budeme půjčovat z mýho na manželky pc, podle toho, kdo si bude chtít zahrát za jinou rasu - proto bych rád u čeština setrval :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 18. dub 2012 20:13:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 07. kvě 2010 9:37:45
Příspěvky: 31
14 dni ban:( tak uz to mam taky:) na 14 dni... Neslo sice o uplnej archivment hunt ale dal jsem si demot do bronzu a zacal hrat novou rasu... A hnedle jsem hacker...tak ze bacha na to :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 11:33:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Zamerne leavovanie je chapame ako kazanie zabavy z hry pre protivnikov/spoluhracov a je trestane banom.
Achievhunt ako taky blizzardu nevadi, len system nesmieme moc znasilnovat.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 12:29:38 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
GoodWill píše:
Zamerne leavovanie je chapame ako kazanie zabavy z hry pre protivnikov/spoluhracov a je trestane banom.
Achievhunt ako taky blizzardu nevadi, len system nesmieme moc znasilnovat.



JJ, je to tak, btw já mam teď problém spíše s egohuntery, kterých je čím dál víc, mnohem víc než achievehunterů a jsou mnem více nepříjemní, než achievehunteři. O co de? achievehunter vám leavne hru a už ho pravděpodobně nepotkáte, ale egohunter je pro mě týpek co je skilově diamond a výše, ale ve své lize už tak nějak nemá progres, nelepší se dosáhl vrcholu, nebaví ho to a tak se proleavuje do podpruměrné ligy rozuměj gold a tam si honí triko na troubách jako sem já, hraje to tak aby byl furt 1. ale zároveň nedostal promote ani demote, tak že ho tam máte furt, kdyby aspoň swichnul rasu tak to pochopím, ale takhle si ten týpek a neni jich málo honí triko na nás dětkách:-) BTW pozná se to pro rejpaly tak, že hraje 7 sezonu v předchozích byl nejhůře v diamantu a nyní to krájí v goldu a jako by ne a ne se dostat vejš. Blbý je, že to člověk samosebou na začátku hry nepozná, ale co zas jako nebrečím kuli tomu aby to nevypadalo:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 12:40:11 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Tak většinou ti hra proti silnějšímu soupeři dá daleko víc než deset her v tvé lize, takže bys měl být akorát tak rád.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz