StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 10:28:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: sob 24. pro 2011 12:55:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Ohledně nadávek - už jsem taky párkrát zažil, třebas i paradoxně v případě, že jsem přátelsky soupeři na konci napsal, že jet fast expu na této mapě není dobrý nápad, místo aby do vzal jako dobré ponaučení do budoucna, nadával mi do lamy atd., prostě lidé jsou různí :cry:
Každopádně nikdy nenadávám, jako jiní, maximálně dám surrender aniž bych cokoli napsal, ale většinou čistě z důvodu, že jsem naštván sám na sebe, jak jsem to hrál mizerně, co jsem udělal za chyby, na co zapomněl atd.
Ale přiznávám, že taky nemám rád ty 6pool, canon rush a jiné hovadinky, preferuji tradiční delší macro a tyhle praktiky nepoužívám a nemám rád když je někdo užije na mě, pak jen znechuceně opustím hru a dám si další, ale nenadávám soupeři, pokud někoho baví hrát 2-3 minuty a jen sbírat body na ladder, je to jeho věc :?
Já hraji proto abych se pobavil, a takové hry mi opravdu moc zábavné nepřipadají :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 28. pro 2011 0:08:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 5:59:11
Příspěvky: 21
Bydliště: nitra
srandy kopec. nemam ziadny trest a hra my musi ist - samozrejme ze nejde )))

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 04. led 2012 18:50:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 5:59:11
Příspěvky: 21
Bydliště: nitra
no takze ma sice po 14 dnoch odbanovali (po vyprsani trestu), ale stale mi nepovedali za co. cize teraz ocakavam permanent ((((

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 19:51:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
Bus do nich, jak do vrat...jelikoz nevis, za co byl ban, tak nemuzes zapracovat na odstraneni problemu, protoze nevis o co jde.
Kazdopadne, mel bych stejnou obavu jako ty...ten dalsi ban je docela realnej, ale budme optimisti.

Ja jsem nedavno hral hru, ve ktery se objevil robot...netusil jsem o co jde, myslel jsem ze je to treba ozralej typek bo tak, co uz na to ani nevidi...ale byl to BOT, pak to bylo jasny.Ostatni hraci pak debatovali, ze bude account ban + reset accountu BOta apod...protoze jsme s tim prisli do kontaktu.
Nedivil bych se, ikdyz clovek v tom byl uplne nevinne...ale nic se nedelo :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 06. led 2012 0:01:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Busit do blizzu je imho uplne zbytecny. Kdyz mi po 10ti mailech (10 ode me a 10 odpovedi) nebyli schopny vysvetlit ban ve wowku tak sem to prestal proste resit (uz to je najakej ten patek).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 06. led 2012 0:10:46 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Stoky píše:
Busit do blizzu je imho uplne zbytecny. Kdyz mi po 10ti mailech (10 ode me a 10 odpovedi) nebyli schopny vysvetlit ban ve wowku tak sem to prestal proste resit (uz to je najakej ten patek).


přesně tak dycky maj plnou hubu keců, ale nikdy nic kontrétního a to jim klidně možeš i vyhrožovat a podobně, možná se ti i omluví za nepříjemnosti, ale nic konkrétního se člověk nedoví...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 06. led 2012 0:15:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
nemysli si, že ti kdo ti na emaily odpovídají, jsou ti, kdož ti BAN dali. Ti se kterými komunikuješ jsou jen třetí osobou, která ví ještě méně než ty.
Nejlepší je napsat, že používáš originální verzi hry, bez addonů, botů, atp. Dohadovat se s nimi o detailech je zcela zbytečné. Ať už se jedná o jakoukoli jejich hru.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 06. led 2012 11:53:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Hele já osobně bych taky chtěl vědět za co jsem dostal ban - jednak z principu, jednak abych mohl udělat opatření pokud jsem nějak nevědomky podváděl či mám v PC nějaké svinstvo, protože pak hrozí opakování situace a třebas zrušení účtu a to fakt naštve :evil: Je to podobné, jako kdyby vás soud poslal na 2 roky do basy a neřek vám, co jste provedli :?
Ale chápu, že Blizzard je v pozici silnějšího a není to jednoduché :(

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 06. led 2012 15:36:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Necromancer píše:
nemysli si, že ti kdo ti na emaily odpovídají, jsou ti, kdož ti BAN dali. Ti se kterými komunikuješ jsou jen třetí osobou, která ví ještě méně než ty.
Nejlepší je napsat, že používáš originální verzi hry, bez addonů, botů, atp. Dohadovat se s nimi o detailech je zcela zbytečné. Ať už se jedná o jakoukoli jejich hru.


Evidentne nevis jak tenhle system funguje. Kdyz dostanes divnou fakturu od O2, tak zavolas na info a resis to stylem, ze ti tu fakturu dal osobne ten clovek se kterym mluvis (pokud ne, tak se nic nedozvis)...on je zastupcem spolecnosti. Stejne je to s Blizzardem. Pokud nekdo dela na infolince (treba i mailove), tak je zkratka primym zastupcem spolecnosti a nikoliv treti osobou.

A co se tyka soudu tak to neni uplne presne prirovnani. Soud je statni organ a ten je necim vazan. Blizz jako soukroma spolecnost neni, resp. neni dokud neni sam postaven pred soud a nikdo ho pred soud nepostavi protoze ujma ztraceneho accountu je v radu max. jednotek tisicu korun. Oni ti reknou ze jde o hacking nebo neco jineho ale vic z nich nemas sanci vymamit.

Kdybych s nima mluvil po telefonu, tak je to o necem jinem, ale u mailu je moc jednoduche odpovedet "spravne".

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2012 23:13:25 
Offline
 Profil

Registrován: úte 13. bře 2012 23:11:31
Příspěvky: 3
Ahoj, lehce Vám to tu oživím - s tou češtinou mě to zarazilo - může to být důvod, nebo ne?
Nerad bych hned po koupi hry řešil nějaký problémy - na druhou stranu si říkám, že pokud uvolní češtinu "firma", která hru i prodává, tak by to mělo být ok. :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz