StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 16:57:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 13:37:05 
Offline
 Profil

Registrován: pát 07. kvě 2010 9:37:45
Příspěvky: 31
joo ten blizzard... Tak ma dovolit jeste alespon jeden ucet na account na kraviny a zkouseni novejch ras a buildu... tohle mi vadi ze v lize co hrajes na max si proste nic nezkusis jen tavis a klepes se u toho jak magor:)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 14:26:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
somarina, kludne mozes skusat aj vo svojej lige... naco ti je testovanie buildov na bronzakoch? To si mozes skusat proti AI. Ponizovat bronzakov vysokym APM len preto ze chces switchnut rasu je zbytocne. hraj tam kde si a ak budu n ateba sypery prisilny, tak ta to demotne prirodzene... alebo sa len bojis ze budes dlho prehravat kym sa do toho dostanes? v tom pripade ti vadi presne to comu by si vystavoval hracov z nizsich lig svojim umelym demotom.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 15:33:08 
Offline
 Profil

Registrován: pát 07. kvě 2010 9:37:45
Příspěvky: 31
Jo neco na tom bude mas recht :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: čtv 19. dub 2012 17:09:05 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Navíc ti nic nebrání si koupit druhej účet, na kterým tady ty kravinky můžeš zkoušet.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 20. dub 2012 18:07:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Jo jo, taky nemám rád, když ve své lize potkám někoho, kdo tam očividně nepatří :? To pak kazí hru když je v bronzu regulérní platina-diamant, jen maskovaný. A naopak - někdo silný leavuje a nějaký looser se s trochou štěstí kvalifikuje do zlata, koneckonců, se mi to stalo v 2v2 - já průměrný silver, kámoš mizerný bronz, vyhráli jsme 2 zápasy, 1 dostali zadara a najednou gold, kde prostě nemáme co pohledávat a logicky tam dostáváme na prdel :mrgreen: Podobným stylem jsme se tři silveráci dostali v 3v3 do platiny 8-) Nezbývá pak než čekat na degradaci kam patříme :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: sob 21. dub 2012 11:24:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ja nevim co se tu resi ohledne ligy...vzdyt na lize vubec nezalezi. Ja jako platinak, tak kdyz se mi dari tak hraju s top dia a kdyz se mi nedari tak treba s top silver...proste kdyz jsem na tiltu a mam 10 proher v rade, tak hraju s hracema s nizsich lig (zvlast kdyz je ten clovek na koni a ma naopak treba 10 vyher v rade)...jde tu preci jen o to ze se system snazi udrzet vyrovnane hry. Ne vzdycky se to povede, ale malokdy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 10:45:28 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 10:17:46
Příspěvky: 77
Tyckin píše:
Jo jo, taky nemám rád, když ve své lize potkám někoho, kdo tam očividně nepatří :? To pak kazí hru když je v bronzu regulérní platina-diamant, jen maskovaný. A naopak - někdo silný leavuje a nějaký looser se s trochou štěstí kvalifikuje do zlata, koneckonců, se mi to stalo v 2v2 - já průměrný silver, kámoš mizerný bronz, vyhráli jsme 2 zápasy, 1 dostali zadara a najednou gold, kde prostě nemáme co pohledávat a logicky tam dostáváme na prdel :mrgreen: Podobným stylem jsme se tři silveráci dostali v 3v3 do platiny 8-) Nezbývá pak než čekat na degradaci kam patříme :lol:

Mizernej bronz.. no počkej, dostaneš čočku, až přijedeš ;)

Btw. jak to dopadlo s tím Salámem, co založil tento topic? Nechce se mi číst 18 stránek..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: úte 24. dub 2012 11:19:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no ono to ma i dalsi navaznosti tihle egohunteri kdyz sem jeste hreal skil cupy silvr/bronze tak sem tam taky potkal typka co o tejden driv hral top plat 1v1 a hral i gold/plat skil a pak najednou o tjden pozdeji byl low silvr v historiy trilion proher a hezky na turnaji drti chudaky bonz/silvr lamy a po takovehle zkusenosti sem na tohle celkem vysazenej ....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 25. dub 2012 14:08:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
[/quote] Mizernej bronz.. no počkej, dostaneš čočku, až přijedeš ;)

Btw. jak to dopadlo s tím Salámem, co založil tento topic? Nechce se mi číst 18 stránek..[/quote]

Oops, tak to mám asi po buřtu co :lol: No ale kolikrátej v tom 1v1 jsi, přiznej se :mrgreen: Já byl top bronze dokud jsem to 1v1 hrál ;)
SalamCZ už je v cajku, tuším, že mu účet odblokovali aniž by porádně věděl co se stalo - oni ti nenapíšou jak a čím jsi podváděl, prostě to zabanujou, stejně tak tě nijak neodškodní pokud udělaj chybu (neoprávněný ban). Holt Blizz je v pozici toho silnějšího :x

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: stř 25. dub 2012 19:29:03 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tyckin píše:
Mizernej bronz.. no počkej, dostaneš čočku, až přijedeš ;)

Btw. jak to dopadlo s tím Salámem, co založil tento topic? Nechce se mi číst 18 stránek..[/quote]

Ban mi zrušili a omluvilise za chybu, toť vše:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz