StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 10:55:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 20:14:50 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
ZDar, nejde mi sc2 páč sem dostal ban, absolutně nevím za co, z mailu, kterej sem dostal sem pochopil že používám jakýsi cheat program, wtf, o žádným nevím, ale hlavně, že z něj mám fantastickou výhodu proti oponentům:-). To mám jako nafurt nebo mám brečet u blizzu, či co, stalo se vám to někomu a za co to sakra mám.

orig mail od blizzu:

***Notice of Account Closure***

Account Name: SCII-1

Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs ("Hacks")

This account was closed because the user was identified using an unauthorized cheat program, also known as a "hack." These programs provide player benefits normally not achievable in StarCraft II. Such benefits include, but are not limited to, increased map visibility, abuse of connection speed, game crashes, etc. Use of these unauthorized programs harm the competitive environment because they offer an unfair advantage over other players and supersede the intended limits of the game.

Even if this behavior is the result of a third party accessing the account instead of the registered user (for example, a friend, family member, or game service) then the account owner can still be held responsible for the penalty because of the impact it had on the game environment.

The exploitative activity that took place on this account violates the Battle.net Terms of Use. We ask you take a moment to review these terms at http://eu.blizzard.com/en-gb/company/ab ... ofuse.html. As a result of this action, access to the account has been permanently disabled.

For any disputes of this action, please submit an Account Penalty Inquiry here:
https://eu.battle.net/support/en/ticket/submit

Regards,

Customer Service
Blizzard Entertainment
http://eu.battle.net/sc2/en/

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Salam dne pát 28. říj 2011 21:01:09, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 20:38:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tak jsem jim napsal:-)

Hallo Blizz, I am ... from czech republic who is noob sc2 player, instead of this fact I love this game, but, i have been baned, do not know why, for how long atc. I am not bad meaner, always GGending, and cheat, i realy do not know how to cheat in sc2 or in any other games. So please tel me in few words why i am baned and for how long, becouse i dont understand it.

PS: sorry for my english which is not good. And as opologize for nonsence ban I accept D3 beta acount as an satisfaction, thx, ...


Ale jestli to k něčemu bude netuším...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:09:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 13. kvě 2011 17:34:38
Příspěvky: 27
lol jeste chtit D3 acc.....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:15:51 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
To s tím d3 mě pobavilo.. jinak fakt seš si jistej že nic nepoužíváš? Třeba čeština od zdejších stránek?

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:17:09 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Loner píše:
lol jeste chtit D3 acc.....


no tak podle mě něco zvorali, fakt si nedovedu absolutně představit jak bych mohl cheatovat nebo za co to vlastně mám, mimochodem je zajímaví jak díky tomu cheatování trčím furt ve stejný lize to už bych musel být fakt kokot cheatovat aniž by mě to nějak pomohlo is not it?

Weezing:
Dodnes nemám češtinz z žádnejch stránek, a kdybya snad jo, tak to maj jako všichni s češtinou ban?

S tím D3 jako samozřejmě nepočítám, to byl joke, ale napsal sem jim ho...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:24:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
BTW: As a result of this action, access to the account has been permanently disabled.
to jako znamená bened forever :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:33:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
cheatování je špatné áno?? Btw jako cheaty berou např i cheaty do kampaně (neoficiální cheaty) nebo macra na klávesnici / myši

s accountem se muzes rozloucit. A zaverem vskutku dobrej joke o tom diablu

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:36:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 13. kvě 2011 17:34:38
Příspěvky: 27
Yarin píše:
cheatování je špatné áno?? Btw jako cheaty berou např i cheaty do kampaně (neoficiální cheaty) nebo macra na klávesnici / myši

s accountem se muzes rozloucit. A zaverem vskutku dobrej joke o tom diablu


co presne je to macro na klavesnici/mysi?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:39:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Yarin píše:
cheatování je špatné áno?? Btw jako cheaty berou např i cheaty do kampaně (neoficiální cheaty) nebo macra na klávesnici / myši

s accountem se muzes rozloucit. A zaverem vskutku dobrej joke o tom diablu


Cajk, nic z toho nemám, cejtím se poškozen, asi to dám do Novy:-)))

Jinak přesto že jsem velkej cheatař, tak těmto věcem zhola nerozumím, znamená to tedy, že pokud si chci zahrát sc2 tak šup do obchodu pro nový CD, blbej dotaz asi jo, or?.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Dostal sem ban, proč?
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 21:55:52 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 12. srp 2010 9:42:10
Příspěvky: 82
loner , to znamena ze mas napr klavesnici/mys od razeru ve ktere je moznost tak zvanych "macer" diky macru muzes udelat jednim clickem napr 5 veci ... nekde jsem cetl ze se da diky macru automaticky postavit pylon doprostred screenu a odeslat workera zas z5 na mineral line , daji se tim robit zazraky... ale me se neptej jak , nejsem programer :) kazdopadne blizzard preferuje takzvane "jedno kliknuti , jedna akce" (netusim jak to je s keypadem a keymapama , ale co jsem se docetl na team liquid etc nemelo by to byt zakazane) jinak je mozne salame ze jsi tam mel bud nejaky programek co upravoval game data napr cestinu a nebo nevidome nejaky programek ktery se do toho naboural ... dale je take moznost ze si spletly tve id (malo pravdepodobna ale sance tu je) s jinym salamem kterej hackuje jako santa claus ... a nebo si hold mel na klavesnici/mysi etc nejake to macro napr do wowka diky kteremu jsi dostal ban ... kazdopadne , nic proti , ale pokud chces jednat s blizzem , tak ne s takovou otresnou anglictinou , pac se na tebe vykaslou , zkus si sehnat znameho co by ti neco prelozil atd ... take jsem to jeden cas delal , ale ted se jakz takz domluvim :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 184 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz