StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 03. kvě 2024 21:02:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 210 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 11:04:01 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Stoky píše:
deacon píše:
Mhm, něpochopil jsem tě. To jako když si do signatury linknu někoho z masteru, tak to jako budu méně anonymní? Jdu se najíst, možná mi to najezenému dojde :o)


To tady nekdo dela?? Lol, nebylo to mirene na tebe...i kdyz po tomhle postu uz asi ano. Kdyz budes na foru komunity nejakeho auto klubu tak je taky dobre mit v podpisu jake auto, ze to ridis...treba ti to dojde az se najis ;)

V tom je právě problém, já uznávám teorii, že záleží na argumentech, nikoliv na "aktuálním skillu/stavu" (např. pokud skládám dohromady motory u Škody, tak můžu prohlásit, že to auto je hnůj, i když jsem ho nikdy neřídil). Stejné je to v sc2. Že je někdo v low pozici neznamená, že hře nerozumí. Edit: Nerozumí, jesus, co to píšu :o)
Btw specificky můj profil lze dohledat během... hmmm minuty, ať nejsem zlý na klikací skill lidiček. A člověk ani nemusí opustit tento web :o)

Anonymita se bortí profily v signaturách, co bude příště? :)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: pát 28. říj 2011 11:17:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
deacon píše:
V tom je právě problém, já uznávám teorii, že záleží na argumentech, nikoliv na "aktuálním skillu/stavu" (např. pokud skládám dohromady motory u Škody, tak můžu prohlásit, že to auto je hnůj, i když jsem ho nikdy neřídil). Stejné je to v sc2. Že je někdo v low pozici neznamená, že hře nerozumí. Edit: Nerozumí, jesus, co to píšu :o)
Btw specificky můj profil lze dohledat během... hmmm minuty, ať nejsem zlý na klikací skill lidiček. A člověk ani nemusí opustit tento web :o)

Anonymita se bortí profily v signaturách, co bude příště? :)


Evidentne ses nenajedl poradne, protoze nejde preci o to ze hraci z nizsich lig maji spatne nazory, ale jde o to si zaradit argumenty do kontextu zkusenosti daneho hrace. Nejde tu o to aby nekdo vedel ze ses Pepa Konecnik ze Lhoty u potoka, ale ze jsi hrac co ma za sebou 500 her v 2v2 a vi trosku o cem mluvi...ze jsi hrac, ktery ma 500 her v 2v2 a jsi stale v silveru protoze hrajes FF random apod.

Neni to o honeni ega, ale o tom pridat trosku vahu svym argumentum. Hre se da totiz "rozumet" ze dvou smeru, za prve z pohledu profi hrace (nebo analytika) a z pohledu bezneho hrace (napr. prvni pohled ti rika, ze marine vs. baneling ti muze oslabit makro, protoze musis splitovat marinaky, ale z pohledu bezneho hrace ti rekne ze potrebujes mrak tanku abys vubec mohl vytahnout cumak z baze)

Clovek ktery nema odehrano tak zna jen ten profi pohled (z replayu a turnaju)...a pohledu pralesnimu nikdy rozumnet nemuze...i to ti podpis rekne...(btw. u spousty lidi se neda battle.net profile jen tak vyhledat).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 10:09:18 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. pro 2010 16:59:47
Příspěvky: 23
No to je ale prča, drtim SCII potom mi okolnosti na pol roka zabrania dalej hrat teraz po pol roku sa vratim na forum a co nevidim za pol roka ste tu vy borci nevyriesili ci je T imba alebo nie :D :D :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 14:55:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 19:19:11
Příspěvky: 85
Uriel píše:
No to je ale prča, drtim SCII potom mi okolnosti na pol roka zabrania dalej hrat teraz po pol roku sa vratim na forum a co nevidim za pol roka ste tu vy borci nevyriesili ci je T imba alebo nie :D :D :D

To je tak docela bezny problem na forech, jak se tak zda... lidi se nemuzou dohodnout a tak se porad hadaji... to je duvod, proc ja si jen tak tise sleduju a vetsinou ani radsi nic nerikam... :)

_________________
Obrázek
"We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit." -Ryan "coL.Ryan" Rushia
--
Currently practicing on my private EU account, need time alone, just for my own practice.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: pon 12. pro 2011 23:53:32 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
BabyToss píše:
Uriel píše:
No to je ale prča, drtim SCII potom mi okolnosti na pol roka zabrania dalej hrat teraz po pol roku sa vratim na forum a co nevidim za pol roka ste tu vy borci nevyriesili ci je T imba alebo nie :D :D :D

To je tak docela bezny problem na forech, jak se tak zda... lidi se nemuzou dohodnout a tak se porad hadaji... to je duvod, proc ja si jen tak tise sleduju a vetsinou ani radsi nic nerikam... :)

Hmm, ano, světe div se, na diskusních fórech se diskutuje... kdo by to byl čekal :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: úte 13. pro 2011 18:32:37 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. pro 2010 16:59:47
Příspěvky: 23
deacon píše:
BabyToss píše:
Uriel píše:
No to je ale prča, drtim SCII potom mi okolnosti na pol roka zabrania dalej hrat teraz po pol roku sa vratim na forum a co nevidim za pol roka ste tu vy borci nevyriesili ci je T imba alebo nie :D :D :D

To je tak docela bezny problem na forech, jak se tak zda... lidi se nemuzou dohodnout a tak se porad hadaji... to je duvod, proc ja si jen tak tise sleduju a vetsinou ani radsi nic nerikam... :)

Hmm, ano, světe div se, na diskusních fórech se diskutuje... kdo by to byl čekal :o)


no ale stale o tom istom? to neni diskusia, kazdy napise svoj nazor ale aj toho najtrpezlivejsieho omrzi stale pisat to iste dokola


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: úte 13. pro 2011 19:43:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Uriel píše:
no ale stale o tom istom? to neni diskusia, kazdy napise svoj nazor ale aj toho najtrpezlivejsieho omrzi stale pisat to iste dokola


Lol stezujes si ze se pise porad o tom samem dokola a pri tom otviras dva mesice stare tema, naprosto nepodstatnym prohlasenim...gj

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: úte 13. pro 2011 21:01:45 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 16:53:31
Příspěvky: 35
Kdyz uz se tady vsichni bavite o tech novejch jednotkach.... Nejlepsi je jasne viper (sam si zehli,sam si pere), myslim, ze muty v kombinaci s timto novym letajicim magem budou jeste vice supr. Swarm a cao marinas. Utikaji vam kolotoce, nic tezkeho,vytahnete ho z chumlu stalkeru a cao gracia bela. No a jestli dokaze hazet jednotky na klif, jako ze par ultru nebude muset drtit wall, ale pekne si zidku obskoci s pomoci kamose zmijaka. A jako bonus si z poloviny mutu udelam detektory a nazdar banshee, ghosti a DT - R.I.P.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: stř 14. pro 2011 15:24:24 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
aarmada píše:
Kdyz uz se tady vsichni bavite o tech novejch jednotkach.... Nejlepsi je jasne viper (sam si zehli,sam si pere), myslim, ze muty v kombinaci s timto novym letajicim magem budou jeste vice supr. Swarm a cao marinas. Utikaji vam kolotoce, nic tezkeho,vytahnete ho z chumlu stalkeru a cao gracia bela. No a jestli dokaze hazet jednotky na klif, jako ze par ultru nebude muset drtit wall, ale pekne si zidku obskoci s pomoci kamose zmijaka. A jako bonus si z poloviny mutu udelam detektory a nazdar banshee, ghosti a DT - R.I.P.


:) Aspoň ses dostatečně ubezpečil že v týhle verzi se Viper ve hře nikdy nevyskytne. :)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS Nové jednotky leaked !!!!
PříspěvekNapsal: stř 14. pro 2011 19:51:08 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. pro 2010 16:59:47
Příspěvky: 23
Stoky ty pomlc omg lol wtf ty si prave jeden z tych co tu uz pol roka omiela to iste


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 210 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz