StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 8:59:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 11:44:56 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
imho bych tu hranici nevedl tak jednoznacne...ony jsou obrovske rozdily i napric jednotlivyma ligama - tzn. napr. v high dia se hraje uplne jinak nez v low, anebo i v bronzu - v low sou casto hraci schopni vyrobit treba jen deset workeru a jednu bazi a maji vystarano, v high uz ti lidi aspon tusi, ze je treba expandovat a stavit tezice...takze se to dost prolina...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 11:47:52 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Ano, to nepopírám. Ono dost zálží na tom, jak se ti lidi tam dostali. jestli nezkoušej zrovna jinou rasu nebo k tomu nepustili malýho bráchu. Záruka nevyrovnanějšího skillu stoupá s úrovní a ligou.

Jen teda mezi bronze a silver neni takovej rozdil jako mezi Silver a gold.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 12:07:28 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Pokud se nebudeme bavit o nějákém off race, nebo půjčování acc mladším sourozencům ( :) ) tak bych to viděl asi takhle :

Low Bronze - úplní noobové, děcka a achiev hunteři
Mid Bronze až Mid Gold - Lidi, kteří mají představu o tom jak to hrát, ale prostě na to ještě nemají ten skill
High Gold až Mid Platina - Lidi, kteří ví jak hrát, něco umí, ale většinou jim chybí správná mechanika hry ( macro )
High Plat až mid Diamond - Lidi se solidní mechanikou, kterým brání jeden/dva/tři menší problémy dostat se výš
High Diamond až Low Masters - Mechanika hry na úrovni, solidní buildy a rozhodování, na postup výš chybí drobné detaily
High Masters a Grandmaster - Gosu týpci, nebo totální abuseři a cheateři :)

Tak jak jsem to rozdělil je v podstatě vidět jak jsou - podle mně - skillově ekvivalentní...

Závěr si udělejte sami

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 19:42:31 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Jo, to je docela solidní popis problému. Je to teda hodně obecné a vyjímky jsou všude, ale... jo.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: pát 21. říj 2011 17:50:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Jo jo, low bronze jsem úspěšně prošel a nelze než souhlasit s tím, že jsem experimentoval a pořádně nevěděl jak hrát. V high brozne už vím co a jak a jsem schopen i reagovat na situaci, nikoli jen tupě jet svůj standardní postup. Silver je v takovém případě jen otázkou času, tam se hraje víceméně to samé, jen chvíli trvá se tam prokousat ;) Jde jen o tréning, zlepšování rychlosti hraní i rozhodování atd., ostatně kámoš se "omylem" dostal do silveru po 5 úvodních zápasech a přitom to hrál děsně, ale někdo mu jeden zápas vzdal :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 18:41:00 
Offline
 Profil

Registrován: ned 23. říj 2011 21:47:06
Příspěvky: 1
Mám menší dotaz. Získal jsem acc ale problém je že je tam profil v diamantové lize a to já nedávám..jak mám udělat abych byl niže ? jsem nováček ohledně sc a byl bych moc rád kdyby jste mi pomohli..děkuji

_________________
Kill, kill, kill, kill


Naposledy upravil hfm dne úte 25. říj 2011 15:14:10, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 18:49:58 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Tyckin píše:
Jo jo, low bronze jsem úspěšně prošel a nelze než souhlasit s tím, že jsem experimentoval a pořádně nevěděl jak hrát. V high brozne už vím co a jak a jsem schopen i reagovat na situaci, nikoli jen tupě jet svůj standardní postup. Silver je v takovém případě jen otázkou času, tam se hraje víceméně to samé, jen chvíli trvá se tam prokousat ;) Jde jen o tréning, zlepšování rychlosti hraní i rozhodování atd., ostatně kámoš se "omylem" dostal do silveru po 5 úvodních zápasech a přitom to hrál děsně, ale někdo mu jeden zápas vzdal :mrgreen:


spis jsem myslel ze hraju 5 zapasu kde hrajou uplny noobove oproti me... a pak 6. zapas najednou diamond player kterej nevim proc hraje semnou... clovek to neceka.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: úte 25. říj 2011 19:25:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Propadnout se z diamantu do bronzu? No to trochu času zabere :lol:
Každopádně úspěšná a zaručená taktika je hrát mizerně, mizerně a zase mizerně, tzn. prohrávat, prohrávat a zase prohrávat, popř. rovnou zápasy vzdávat je-li libo, hra pak postupně člověka sama pošle do nižší ligy.

Ten problém s rozdílnými soupeři mívám někdy též - jsem top bronze a někdy dostanu bronz totálního loosera a pak najednou někdo z platiny, ovšem silver soupeře jsem měl zatím jen párkrát, moc nechápu :?
Jsem teď jen zvědav, zda mne čirou náhodou hra neplácne teď do nové sezóny do silveru, poslední dobou jsem hrál celkem dobře, ale asi si moc fandím :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: úte 25. říj 2011 19:42:59 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. črc 2011 15:24:16
Příspěvky: 42
Mahi chces tim rict ze kdyz nekdo ma v 2v2 diamant a zase v 1v1 ze je uplnej noob? Ja sem byl driv v goldu ted sem v bronzu nevim proc ale 1v1 uz nehraju jenom malo takze na to nedbam

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: stř 26. říj 2011 17:40:56 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
2v2, 3v3 a 4v4 o individuálnim skillu vypovídaj uplný minimum

Na b.netu je hromada hráčů co maj v týmovkách diamond, master a ve 1v1 silver, gold

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz