StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 1:33:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 15:13:11 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Salam píše:
Aklain píše:
protoze od 2 sezony temer nehraju.... cca max 20 her za sezonu pokazde... a vzhledem k tomu ze sem byl top master kdyz sem koncil.. tak stlae chytam lidi co jsou top master a absolutne se uz nechytam :D viz 2:11 score :D


njn v masteru ste všichni lamy, vo tom my v goldu něco víme :lol:


Já se teď v SC2 hodně houpu, třeba z 20 her prohraju 3 a to už si vo sobě začínám myslet jakej sem machr a pak úplně obráceně a sem zas v klidu..., ale pro příští season si dávám konečně nějakej cíl, bez výmluv a sebemrskačství dojdu do platiny! :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 17:49:22 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: sob 30. črc 2011 13:52:38
Příspěvky: 7
No co vím, při přechodu do nové sezóny, každej má jeden snapshot zápas, ač přesně nevím, jakou má váhu při rozhodování o tom, kam člověka do další sezóny hra plácne (kámoš ho vyhrál a šel ze silver do bronze :lol: ), asi v kombinaci s ostatními výsledky (hrál málo a prohrával docela dost). Takže ten člověk je v season 3 v platině, já na špičce bronzu, tak fakt moc nevím, proč mě dostal za soupeře do snapshotu.
V bronzu jsem oprávněně, já akorát zuby nehty defnul jeho útoky a on to vzdal, zřejmě myslel, že už nemá šanci (jel tak trochu all in), to ale netušil, jakou má proti sobě lamu :mrgreen:
Zřejmě v přechodu sezón člověk dostává různé soupeře - my teď v 2v2 (bronz amatéři) dostali dva platináře a jednou platina + špička bronze, prostě rozhodně ne adekvátní soupeře našemu postavení na žebříčku a neschopnosti :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 18:48:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
pribylh = Tyckin, omylem jsem si prvně založil "špatné" uživatelské jméno, síla zvyku :roll:

Ještě trapnej dotaz trochu mimo - jak docílit toho, aby se mi zde zobrazovala signatura?
Ať jsem v profilu zkoušel cokoli, vždy se mi zobrazila jen adresa takto, nikoli obrázek.
http://sc2sig.com/profile/eu/2233825/1/Tyckin/

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 19:06:16 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
[ url=http://sc2sig.com/profile/eu/2233825/1/Tyckin/][ img]http://sc2sig.com/s/eu/2233825-1.png[/img][/url] hod tam tohle bez mezer za závorkama

A také se to nenazývá snapshot match, ale placement match.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 19:13:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Tak pardon, já měl pocit, že prvotních 5 zápasů je placement, ten jeden mezi sezónama jsem měl za snapshot (rozstřel).
Bych se tu mezi váma borcema pomalu bál něco napsat, po 3 měsících pořád bronze, ostuda :roll:

Tu signaturu jsem dal v profilu do kolonky podpis, je to tak? Jsem zvědav, zda to tu bude (ne že by se bylo čím chlubit :mrgreen: )
Jo, po odmazání přehlédnuté mezery už je to tu, cool, veřejná ostuda :mrgreen:
Každopádně moc díky ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 23:30:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Tyckin píše:
Bych se tu mezi váma borcema pomalu bál něco napsat, po 3 měsících pořád bronze, ostuda


neboj, jsou tu i tací co hrají pro zábavu. Jako třeba já, 1. a 2. sezóna zpočátku platina a gold a teď ve 3. propad do top bronze, ze kterého jsem se zatím nedostal :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: pon 17. říj 2011 7:59:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 04. zář 2011 10:40:59
Příspěvky: 89
Tak to mám radost, že někdo může takhle propadnout (tedy ne že bych to někomu přál :lol: )
Je to tak, hraju pro zábavu, poměrně málo (8-10 zápasů týdně, někdy ani to ne) a nemám nějaké ambice (ani dost času a vůle hru "studovat" ve streamech, diskusích atd.), prostě občasné odreagování a radost z nějaké té výhry, bez ohledu na počet porážek :mrgreen: Nicméně poslední dobou se dost lepším (2 výhry na 1 prohru, dříve opačně či ještě hůře), takže do silveru bych se snad mohl prokousat ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: pon 17. říj 2011 10:48:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Tyckin píše:
Tak to mám radost, že někdo může takhle propadnout (tedy ne že bych to někomu přál :lol: )
Je to tak, hraju pro zábavu, poměrně málo (8-10 zápasů týdně, někdy ani to ne) a nemám nějaké ambice (ani dost času a vůle hru "studovat" ve streamech, diskusích atd.), prostě občasné odreagování a radost z nějaké té výhry, bez ohledu na počet porážek :mrgreen: Nicméně poslední dobou se dost lepším (2 výhry na 1 prohru, dříve opačně či ještě hůře), takže do silveru bych se snad mohl prokousat ;)

Neboj promote bude do silveru se dostanes i kdyz nebudes chtit. Mezi silver a bronze neni zadny rozdil.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: pon 17. říj 2011 10:58:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
yuna2424 píše:
Neboj promote bude do silveru se dostanes i kdyz nebudes chtit. Mezi silver a bronze neni zadny rozdil.



ano, skill je od bronzu do goldu stejný, jen je to blíže k platině a masteru :D :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bonus pool a nová sezóna
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 11:33:01 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
bronze + silver
gold + platina
diamond + master

Takhle ty ligy jsou sobě skillově nejblíže bych řekl.

A neporovnávejte 2v2 to je něco úplně jinýho než 1v1. Je to asi jako americkej fotbal a rugby. na první pohled podobný na druhý úplně jiný přístup ke hře.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 97 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz