StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 22:21:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 10:49:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Přednostně pro bronzové Terrany, ať vidíte, jak nesmíte nechat rozlézat se Zerga. Avšak i pro vyšší ligy, ať se zasmějete a věřte, je to možné :D

Před chvíli jsem ji dohrál. Vím, že za Zerga tam mám spoustu chyb nepočítaje zapomínání na creep a slabá skladba jednotek. Ale kvůli tomu Terranovi to prostě sdílet musím :D

http://www.ulozto.cz/10283399/achi-bane ... -sc2replay

to že mě pustil na 8 expanzí, viděl, že mám jen lingy a muty a absolutně zapomínal na Vikingy, jenž by mě na 100% zničily. Jeho první expanze v 20. minutě, kdy já rozjíždím čtvrtou a hlavně to jeho scoutování přes OC a žádný drop do mainu.


Prostě a jednoduše : šťastnou zábavu.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 12:13:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 11:01:41
Příspěvky: 170
Na rep se kouknu až přijdu z práce . ale nevím proč by měl dělat vikingy když muti jsou na ně counter :) měl dělat heliony a thory:)

_________________
VoiD.828

VoiDsc2cast - stream s komentářem. streamuju Ladder , Custom games , showmatche , clan wars. Se spolukomentátorem Eirilem! :)
a k tomu vám budu hrát to nejlepší z DnB co si umíte představit :) - http://www.justin.tv/voidsc2cast


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 13:18:06 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
mno imho zas tak jednoznacne to nebylo, kdyby jen trochu lip kontroloval jednotky, tak te da :)...u te prvni bitvy si mu v podstate vsechny muty nabidl v jednom chumlu, kdyby vystrelil z thoru o neco driv, tak dost mozna pises gg ty, i kdyz je pravda, ze v te dobe uz sedis na ctyrech bazich, tak nejspis bys to ustal :)... to same u tveho suicide naletu na treti...kdyby si tam nenechal diky blbemu controlu sejmout dva BC bez toho, aniz by jedinkrat vystrelily, taky to mohlo dopadnout jinak...a je pravda, zes sice mel 8 bazi, ale na kazde asi 8 dronu :), takze 4 z nich byla uplne zbytecne, mnohem lip by bylo kdybys je postavil v mainu jako makro hatchery, coz je i monohem snazsi pro injectovani larev... (ale ta na goldu u jeho baze byla hodne drza, za to palec nahoru :) )...a jak uz ti tady Spicak rekl, stavit vikingy by byla blbost...;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 13:48:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
ah, já mám nějak vsugerováno, že Viking a Mutalisk jsou na něco counter, možná na sebe :) mno, musím zas nastudovat players guide.
což o to, že jsem měl málo workerů, income mi stačil,ale když mi zničil tu na zlatě hned vedle něj, tak on hned stavět nemůže, musí počkat než sleze creep a ten byl v té době na většině mapy.
ta kontrola jednotek mi zas tak dobře nejde, to uznávám, za zergy tak často nehraji. Dal jsem si jen dva zápasy za sebou kvůli achivementu.

ale jinak slušná zábava :)

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 13:50:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
a ano, zpětně jsem mohl v 20. minutě v klidu techovat na všechny jednotky. Tuším i Bood Lordy jsem mohl mít. Mno co, snad příště :)

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 14:17:02 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
hm dronu si mel docela dost, tusim nekde kolem 65ti, ale roztahane po cele mape...mit zakladny co nejvic u sebe je hlavne pro Z dulezite z hlediska posil - takhle by se ti tahaly z cele mapy a protivnik by ti je mohl rozstrilet postupne po malem mnozstvi, kdyby kontroloval stred - ja vim, ze v pripade mutalisku to neni takovy problem, proste nastavis rally nejak oklikou, myslel se to spis obecne...a unit control ste zasklili oba, s tim rozdilem, ze ty sis to mohl dovolit :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 14:25:46 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Noalle prosimte ... Hru sem nepotreboval videt, ale vim, ze je kravina mit vsechny zakladny pobliz ;) Zerg je praveze jako jedinej v pohode, terran pushne na nejakou vzdalenou expanzi a zerg mu v ten moment okamzite utoci na odkryty main/ expanze. To Terran chce mit vsechny zakladny co nejblize k sobe, nejlip tak, aby tankama kryl jen jednu pristupovou cestu.

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 15:42:23 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
...co ja vim, ja sem Toss :)...ale jo, uznavam, ze to bude nejdulezitejsi pro T...mozna sem nemel tak kategoricky psat, ze je to nejdulezitejsi zrovna pro Z, ale snad nechces poprit, ze lip se proste baze brani, pokud jsou u sebe...konkretne v tehle hre ty baze Necro stejne extra nevyuzival, temer nulova saturace a bez queen (teda myslim, ze tam nebyly queeny), cili byly v podstate zbytecne a nebyl duvod nepostavit makro hatchery misto nich...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 15:56:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Necro: Fakt sem docela čuměl...
1. Nechápu proč jako první expu bereš zlato, kor když se ani neobtěžuješ zničit kameny. Měl sis vzít normálně naturálku.
2. Jedeš celou, 40 min dlouhou hru, jenom ling + mutas... to mluví samo za sebe. Proč stavíš Inf pit když za celou hru neuděláš ani jednoho infestora. To samý s Greater Spire.
3. Upgrady. Prakticky neexitsují.

Závěr: Kdyby tvůj soupeř nebyl takovej jantar (a to i v porovnání s ostatními Bronze hráči), tak tě rozseká jak nic.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvT - pro Bronze Terrany
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 16:19:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
True :
zlato, pokud je takhle blízko beru vždy když vidím, že soupeř rychle neexpanduje. Inf pit jsem stavěl kvůli Hive a 3. upgradům do útoku pro letecké jednotky.
Tento replay nebyl pro mě, abych se dozvěděl o svých chybách. Vím o nich, bylo jich dost a mohl jsem vyhrát už v 12. minutě, ale já hraji pro radost. Lingové mi to mohli vyhrát taky. Thor a Marine, bez tanků a Helionů? to je pro mě výhra zadarmo. Nepotřebuji být v masteru a nemusím si nic dokazovat. Hodil jsem to sem jen kvůli bronze terranům, aby věděli, jak za Terrana nehrát. Expanze ve 20. minutě je blbost, hrát jen defenzivně a občas sebrat pár jednotek bez detectoru jít přes creep (věděl jsem o každé vlně hned jak vyrazila), to je lepší mi ty suroviny poslat.

k tvému závěru : nevím, v jaké jsi lize, ale v bronzu jsou takovíto hráči jako tento Terran z 80% , zbylých 20% jede nějaký rush...

------------------------
Noall :
ty expanze jsou u Zerga kvůli creepu. Blokneš budoucí expanze oponentovi. Dá se to sice vyřešit i creepem z Overlordů, ale takhle jsem mohl navíc těžit plyn, jenž jsem na letectvo potřeboval.
Jak jsem již řekl, kdyby s těmi Medivaky udělal drop do mainu, zničil mi dost dronů, pool a spire, pak by vyhrál....
Queeny jsem měl tuším na 4 bázích, což mi bohatě stačilo, jelikož přes creep bych přemístil queenu velmi rychle.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 95 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz