StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 10:21:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 17:32:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 11:01:41
Příspěvky: 170
Ahoj , založím tu topic - Možná budu trochu brečet , ale musím se zeptat - Jak v PvZ na infestory.

Prosstě ten hnusnej fungal mi hodí zerg na armádu a rozkouše mě , zkoušel sem HTčka , ale ty jsou pomalí a než jim dám feedback tak je bud pozdě (už jsou hozené na army) a nebo je ztáhne Z5 .

Jak se proti infestorum branite ? :))

sem v koncích , uplně mě to se*e ! :D

_________________
VoiD.828

VoiDsc2cast - stream s komentářem. streamuju Ladder , Custom games , showmatche , clan wars. Se spolukomentátorem Eirilem! :)
a k tomu vám budu hrát to nejlepší z DnB co si umíte představit :) - http://www.justin.tv/voidsc2cast


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 18:32:51 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
zalezi na situaci/mnozstvi/miste boje/zda o nich vis/vis kde jsou a milionu dalsich veci...obecne ale HT se mi taky moc neosvedcuji - max feedbacknu tri a zbytek uz vesele fungaluje...obecne asi colosove s rangem a focusnout je, daji se pouzit blink stalkeri nebo DT a snipnout jich co nejvic pred bojem...v kazdem pripade to chce rychlost...;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 18:58:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 09. dub 2011 18:27:20
Příspěvky: 47
Ač jsem ze začátku měl CombatExe pouze za BM debila, musím uznat, že je to moc dobrý hráč a jeho channel je (jak sám říká) nejlepší zdroj informací pro Tosse.

Jeho taktika proti infestor / broodlord je jednoduchá, ale sakra účinná. Klasická sestava: colossus, archon, sentry, HLAVNĚ blink stalker, zealot. Ovšem základní pravidlo zní: NIKDY SE NEPOUŠTEJ DO BITVY PROTI INFESTOR / BROODLORD!!!

Infestor / Broodlord je velice nemobilní. Zergova armáda se drží pod BLdama. Toto využívá a snipuje zergovy báze blink stalkerama. Jakmile se schyluje k bitce, toss posnipuje stalkerama co jde, ale hlavně utíká. Nedovoluje zergovi žádnou bázi.

Check it here!

_________________
Obrázek
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Můj stream na Justin.tv v rozlišení 1680x1050!
Dobrá hudba, žádný metal :-D !

Chcete být automaticky informováni když budu streamovat? Přidejte si mě na Facebooku!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 19:31:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Nesmíš mít armádu v jedné velké guče :ugeek:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 20:11:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 09. dub 2011 18:27:20
Příspěvky: 47
Aha... moment... teď to vidím Spičák = Void :-D
To sem tě nasral tak moc, že jsi založil thread jo? :-D

_________________
Obrázek
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Můj stream na Justin.tv v rozlišení 1680x1050!
Dobrá hudba, žádný metal :-D !

Chcete být automaticky informováni když budu streamovat? Přidejte si mě na Facebooku!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 21:06:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 11:01:41
Příspěvky: 170
MeatFly píše:
Aha... moment... teď to vidím Spičák = Void :-D
To sem tě nasral tak moc, že jsi založil thread jo? :-D


Jo , uplně sem byl tak vytočenej , že sem pak Ku*vil každou hru , suply blocky furt atd :D.. vidim to tak ze se mi o fungalu dnes bude i zdat :( :D

_________________
VoiD.828

VoiDsc2cast - stream s komentářem. streamuju Ladder , Custom games , showmatche , clan wars. Se spolukomentátorem Eirilem! :)
a k tomu vám budu hrát to nejlepší z DnB co si umíte představit :) - http://www.justin.tv/voidsc2cast


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: stř 14. zář 2011 22:39:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
kdyz je zerg vocas a nema micro tak na to staci death ball s feedbackem, mozna nejaky archon bo je velkej a nejakej fungal vytankuje. Kdyz to zerg umi tak jsi celkem v prdeli ;) To fakt zalezi na situaci, ale pokud budes mit dobry macro a zerga budes dostatecne harrasovat, tak bys to mel dat kombem kolos/stalker/HT/archon

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 18:01:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
MeatFly píše:
Ač jsem ze začátku měl CombatExe pouze za BM debila, musím uznat, že je to moc dobrý hráč a jeho channel je (jak sám říká) nejlepší zdroj informací pro Tosse.


Eh. Ne.

-----------------------------------------------------------------------

K tématu: odpověď je samozřejmě HT a shodnou se na tom všichni, kteří ve hře dělají víc než stream cheat a otravování progamerů.

Feedback má stejný range jak fungal (nepočítaje aoe+1, ale to samé platí pro storm), takže pokud je "už pozdě", je to tvoje chyba a ne toho spellu.

A feedbackou se dá samozřejmě většina z těch infestorů instatně díky smartcastu v sc2, kde to můžeš jednoduše naklikat. Co si musí někteří hráči uvědomit je, že technout HT a považovat hru za vyhranou, protože by logicky měli s infestorama zatočit úplně nefunguje. Feedbacknout co nejdřív a ve většině případů (pokud ti nad nim nelítá observer a on nevede s infestorama v první linii) tam nějakej fungal jednoduše padne. Ta armáda za infestorama je většinou slabší (pokud už tam není hive tech, přičemž mnohem obvyklejší je normální roach-infestor), takže i když se mu povede nějaký dostat neznamená to, že je fight prohranej.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 19:12:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 09. dub 2011 18:27:20
Příspěvky: 47
CakeCatSheriff píše:
MeatFly píše:
Ač jsem ze začátku měl CombatExe pouze za BM debila, musím uznat, že je to moc dobrý hráč a jeho channel je (jak sám říká) nejlepší zdroj informací pro Tosse.


Eh. Ne.



Děkujeme za názor do diskuze. Pokud s něčím nesouhlasíš, napiš proč. Napsat 'ne' umi každy lopat z diamantu niž...

_________________
Obrázek
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Můj stream na Justin.tv v rozlišení 1680x1050!
Dobrá hudba, žádný metal :-D !

Chcete být automaticky informováni když budu streamovat? Přidejte si mě na Facebooku!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fungal!
PříspěvekNapsal: pát 16. zář 2011 20:42:11 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Do infestoru ideálně HTckem - feedback, pokud je to mid game tak collussus s rangem a focus, nebot ten range je dobrej a nestihne to hodit, a nebo phoenixe a pozvedat a mezitim rozsekat armu + feedback/focus stalkeru by to měl vyřešit.
Ještě by to mohla vyřešit mothershipa a vortex, tím sice nezabijes/nezneškodníš infestory, ale kdyz hodis dovnitr armu tak se armady rozsekaj driv nez nejakej fungal stihne rozhoudnout bitvu, navic immobilize nema smysl(maximalne kvuli blinku).Bohužel v kolika hrách se dostaneš k MS?Ještě by mohl jít ten focus blinkem, DTckama nebo voidama, ale tam uz ten fungal zcela určitě schytáš a musíš dávat bacha na overseera u DTček.

Deimos


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz