StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 19. dub 2024 12:36:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 17:36:51 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. čer 2011 17:22:35
Příspěvky: 5
Zdarec lidi, nevěděl jsem jak tento topic pojmenovat ,ale teď k věci.

Hledám někoho ( klidně i víc lidí ) kdo by měl zájem na 1v1 hry. Já hrával kdysi tak půl roku zpět a byl sem Bronz takže skill někde +/- stejný samozřejmě pro mě čím vyšší liga tím se víc naučím ,akorát nevím kolik vám toho nabídnu já.

Každopádně prostě se jednou třeba za dva dny sejít nebo každý den sejít na TS3 pokecat a hlavně si zahrát nějáky to 1v1 spolu ,kde by jsme si oba vyzkoušeli něco v rámci zlepšení a pak si řekli třeba co si kdo myslí kde ten druhý udělal chybu a tak :)

Jinak prosím žádní "naegovaní" frajeří normální lidi co v klidu zahrají a pak si řeknou co kdo udělal špatně a tak. Vím že sem byl v bronzu a nebylo ským hrát a tím že sem hraval ladder sem se toho moc nenaučil ,protože hodně málo kdy sem hrál nějákou normální hru .Vždy sem potkal 3rax, 6pool a podobně.

Od téhle soplupráce si slibuji to že vlastně po hře se mrkneme na rep a pak si řekneme co si kdo myslí co by ten druhý mohl zlepšit a tak.

Kontakt na mě je Ingame: Hopip.333 , Steam: yersicko94 nebo ICQ 444/928/660.

Díky za pozornost a ať se daří přeji hodně vyhraných epických her ;) gl!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 17:55:43 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
viewtopic.php?f=17&t=1486

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 20:49:23 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
slysel si nekdy o funkci ladder? :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 22:33:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
A zkusil jsi Aklaine někdy číst celý text? :D
Citace:
Vím že sem byl v bronzu a nebylo ským hrát a tím že sem hraval ladder sem se toho moc nenaučil ,protože hodně málo kdy sem hrál nějákou normální hru .Vždy sem potkal 3rax, 6pool a podobně.

A po ladderu taky těžko s někým bude na skypu se kritizovat co udělali blbě :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 0:53:48 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
priznam se ze sem to necetl :) i tak zastavam nazor ze pokud nejsi aspon diamond tak te nenauci nic lip nez reps + zkouset.. a ofc tomu rozumet a nejezdit naslepo co vidis v repu... jak muzes potrenovat s nekym kdo to sam neumi a nevi co kdy jak proc atd...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 6:58:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
kdyz budu ve hre tak se ozvi klidne par her dam (swen.738) i kdyz sem lama a nic neumim, holt nejlepsi je Bůh a hned po něm Aklain no .-P

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 8:26:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
tvl Aklain tak to je fail... reagovať a ani si to neprečitať. /facepalm

Ja som gold. Ak chceš môžeme niekedy zahrať len tak a potom by som ti popripade napisal, že čo teoreticky je zle podľa mňa.
TS3 sa mi ale nejak nechce riešiť.
Ak máš zaujem, tak mi napiš pm.

Ak máš inač problem so 6 pool tak skus aj youtube. Vela tam toho je o tom ako tieto blbostičky ubraniť. :)

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: pát 24. čer 2011 15:52:36 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. čer 2011 17:22:35
Příspěvky: 5
Aklain píše:
slysel si nekdy o funkci ladder? :D


No jak kluci výše řikali prvně to přečíst pak flamovat ,ale jinak tvé rady si vážím ,ale ten topic jsem pro něco založil a když tě nezájímá není nic jednoduššího ho ignorovat ,když se ho nechceš účastnit. Jinak to gratuluju k masteru pořádně je tam pokos :)

Swen píše:
kdyz budu ve hre tak se ozvi klidne par her dam (swen.738) i kdyz sem lama a nic neumim, holt nejlepsi je Bůh a hned po něm Aklain no .-P


Jojo už to přidávám :)

Budzogan píše:
tvl Aklain tak to je fail... reagovať a ani si to neprečitať. /facepalm

Ja som gold. Ak chceš môžeme niekedy zahrať len tak a potom by som ti popripade napisal, že čo teoreticky je zle podľa mňa.
TS3 sa mi ale nejak nechce riešiť.
Ak máš zaujem, tak mi napiš pm.

Ak máš inač problem so 6 pool tak skus aj youtube. Vela tam toho je o tom ako tieto blbostičky ubraniť. :)


Jojo šak TSko není poviné jen je to lepší přídej si mě a jak se sejdeme zahrajem :)
___________________________________________________________________________________________________

Jinak má situace že účet mám dva dny a hraji po půl roce nečekal sem takový zájem ale zítra mám lanku v CSku a školu je teď toho víc :) navíc abych se dostal aspoň do "formy" bronzu :DDD tak si dohraju kampaň. Takže díky že píšete dáme hry to jo ,akorat tak běhěm příštího týdne teď je toho fakt moc navíc prvně chci dohrát aspoň tu kampaň :)

Ještě jednou díky a glhf!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 4:34:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Moc pekne pojmenovano....co presne chces trenovat?? Chces trenovat BO? Na to je YABOT...Chces trenovat counterovani jednotek? na to je unit tester...Chces trenovat mikro? na to jsou custom micro mapy...

Vyjimecne musim s Aklainem souhlasit...hraj a hraj...pak teprve muzes myslet na nejake trenovani cehokoliv.

Vazne by me zajimalo jak si trenink predstavujes?


Chces se naucit hrat proti 6poolu? zahraj si bronze ligu, hraje se to tam casto. Chces se ubranit nejakymu crazy marine nebo zelot rushi, popr canon rushi...i toho je v bronzu dost. Chces se naucit branit MM, nebo 4gatu, nebo roach nebo baneling bustu...tak hura do silver ligy...nerikam ze je takova hra kazda, ale o to je to lepsi. Kdyz hrajes proti nekomu a vis ze jde 6pool je to neco jineho nez kdyz ho vyscoutujes ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hledá se parťák na 1v1 training :)
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 11:59:06 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. čer 2011 17:22:35
Příspěvky: 5
Stoky píše:
Moc pekne pojmenovano....co presne chces trenovat?? Chces trenovat BO? Na to je YABOT...Chces trenovat counterovani jednotek? na to je unit tester...Chces trenovat mikro? na to jsou custom micro mapy...

Vyjimecne musim s Aklainem souhlasit...hraj a hraj...pak teprve muzes myslet na nejake trenovani cehokoliv.

Vazne by me zajimalo jak si trenink predstavujes?


Chces se naucit hrat proti 6poolu? zahraj si bronze ligu, hraje se to tam casto. Chces se ubranit nejakymu crazy marine nebo zelot rushi, popr canon rushi...i toho je v bronzu dost. Chces se naucit branit MM, nebo 4gatu, nebo roach nebo baneling bustu...tak hura do silver ligy...nerikam ze je takova hra kazda, ale o to je to lepsi. Kdyz hrajes proti nekomu a vis ze jde 6pool je to neco jineho nez kdyz ho vyscoutujes ;)


No asi tekhle: Prostě si chci s někým normálně zahrát a pokecat a né tu stahovat nějáky boty nebo něco a hrát si na profíka a při tom být v platině. Jestli nemáš zájem tak si ty moudra nech díky za pochopení.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz