StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 17:57:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pon 16. kvě 2011 15:48:30 
Offline
 Profil

Registrován: pon 16. kvě 2011 15:44:11
Příspěvky: 1
Prodám SC2 českou za 800,- důvod prodeje přešel jsem na netbook a prodávám všechny hry :) zábavu hledám už jinde...
..mám dohranou jen kampaň multi jsem nehrál...
- nejlépe osobní odběr Brno

mail - sierpe@centrum.cz


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pon 16. kvě 2011 15:58:50 
Offline
Moderátor fóra
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 07. bře 2010 3:10:14
Příspěvky: 219
Bydliště: Most
jen bych připomněl...

Citace:
9.2 Account. NOTWITHSTANDING ANYTHING TO THE CONTRARY HEREIN, YOU ACKNOWLEDGE AND AGREE THAT YOU SHALL HAVE NO OWNERSHIP OR OTHER PROPERTY INTEREST IN THE ACCOUNT, AND YOU FURTHER ACKNOWLEDGE AND AGREE THAT ALL RIGHTS IN AND TO THE ACCOUNT ARE AND SHALL FOREVER BE OWNED BY AND INURE TO THE BENEFIT OF BLIZZARD. Blizzard does not recognize the transfer of Accounts. You may not purchase, sell, gift or trade any Account, or offer to purchase, sell, gift, or trade any Account, and any such attempt shall be null and void.

viz Battle.net Terms of Use


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pon 16. kvě 2011 22:14:50 
Offline
 Profil

Registrován: sob 18. zář 2010 19:11:15
Příspěvky: 59
Khenyk píše:
jen bych připomněl...

Citace:
9.2 Account. NOTWITHSTANDING ANYTHING TO THE CONTRARY HEREIN, YOU ACKNOWLEDGE AND AGREE THAT YOU SHALL HAVE NO OWNERSHIP OR OTHER PROPERTY INTEREST IN THE ACCOUNT, AND YOU FURTHER ACKNOWLEDGE AND AGREE THAT ALL RIGHTS IN AND TO THE ACCOUNT ARE AND SHALL FOREVER BE OWNED BY AND INURE TO THE BENEFIT OF BLIZZARD. Blizzard does not recognize the transfer of Accounts. You may not purchase, sell, gift or trade any Account, or offer to purchase, sell, gift, or trade any Account, and any such attempt shall be null and void.

viz Battle.net Terms of Use

Povedz mi koľko ľudí sa skutočne riadi týmto pravidlom :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:17:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. pro 2010 23:27:05
Příspěvky: 162
Nehledě na to, že jednou je to moje vlastnictví, tak si můžu se svým vlastnictvím dělat co chci... Klidně i prodat.

_________________
"Let's get down to business"
ID: 235
Obrázek
Navštivte nás: OBSERVER - herní a informační StarCraft II portál


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:19:06 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Mollar píše:
Nehledě na to, že jednou je to moje vlastnictví, tak si můžu se svým vlastnictvím dělat co chci... Klidně i prodat.


DVD jo, ale account není tvůj.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:26:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. pro 2010 23:27:05
Příspěvky: 162
elkar píše:
DVD jo, ale account není tvůj.


já ani DVD nemám, kupoval jsem jen číslo... takže jsem vlastně nekoupil nic a ty prachy jim jen tak poslal :-D

_________________
"Let's get down to business"
ID: 235
Obrázek
Navštivte nás: OBSERVER - herní a informační StarCraft II portál


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:32:54 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Mollar píše:
elkar píše:
DVD jo, ale account není tvůj.


já ani DVD nemám, kupoval jsem jen číslo... takže jsem vlastně nekoupil nic a ty prachy jim jen tak poslal :-D


tak to sme na tom stejně.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:35:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Mollar píše:
Nehledě na to, že jednou je to moje vlastnictví, tak si můžu se svým vlastnictvím dělat co chci... Klidně i prodat.


Tak by to bylo v pripade klasicke hry, nebo jineho predmetu. Ale Blizzard to ma vymyslene sikonvne. Kdyz si hru koupis, tak se nestavas jejim vlastnikem, je to jen jakesi povoleni k pouzivani hry. Ty jsi vlastnikem fyzickeho media, ktere si koupis, ale tvuj Battle net ucet patri blizzardu.


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:45:05 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. zář 2010 14:32:54
Příspěvky: 124
Problem by mohol byt ze nejde o vlastnicke prava.. tie patria blizardu... podmienky pouzivania suvisia s tým ze si nezakupujes "hru". Hra patri Blizzardu rovnako ako aj ine majetkové práva s tým spojené. To co si za hru zaplatil sú scasti za nosič programu (DVD) ale hlavne za licenciu ju použivať. V pripade, že nie si licenčnou zmluvou (to je za picovina to odlepavas pri inštalacii) oprávnený poskytnúť sublicenciu nemôžeš s hrou disponovať ako zo svojou ale len v rozsahu v akom tebe ako konretnej osobe a zmluvnej strane bolo povolené s ňou narábať. Preto ju nemôžeš predať... ano môžeš DVD ale ten komu ho predáš v ju nemôže použiť... Toto je len velmi hruba teoria... V praxi to môže znamenať že predajom hry porušuješ autorské práva blizzardu... Samotné hranie na takto zakúpenej kópii nemusi byť postihované... (záleží aj na iných ustanoveniach a podmienkach vzťahu s blizzardom)

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Prodám SC2
PříspěvekNapsal: pát 20. kvě 2011 12:46:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
je pravda ze sem presne necetl eula, ale na druhou strani battlenet acc obsahuje tvoje soukromy udeja a nekdy dost citlive ( jako cisla karet etc.) tak jakym pravem muze byt blizzerd jejich majitelem

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz