StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 12:26:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2007 12:09:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 29. čer 2007 20:28:11
Příspěvky: 273
Bydliště: Praha
No tak jsem to myslel, jsou překombinovaní díky tomu poskakování...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: pon 10. bře 2008 21:55:26 
Offline
 Profil

Registrován: pon 10. bře 2008 21:46:01
Příspěvky: 3
myslím že tyhle 3 rasy bude hrozně těžké sladit aby nebyla jedna lepší než ta druhá navíc nemají vyvážené počty druhů jednotek u jednotlivých ras např. protossové mají 12 jednotek a terrani pouze 9 ale to je asi tím že ještě nemají dodělané co myslíte??


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: úte 11. bře 2008 10:17:25 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 07. led 2008 20:30:09
Příspěvky: 43
Bydliště: Levice, Slovensko
marine, medic, maurader, siege tank, Jackal, Nomad, reaper, ghost, viking, banshee, battlecruiser, thor. A este +SCV...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: úte 11. bře 2008 11:09:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 10. bře 2008 21:46:01
Příspěvky: 3
pravda blizzard neumí aktualizovat stránky :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: ned 04. kvě 2008 8:24:05 
Offline
 Profil

Registrován: ned 04. kvě 2008 8:12:01
Příspěvky: 4
1. tak najprv zacnem co sa mi nelubi : ako uz bolo spominane tak je to vzhlad niektorych terranskych jednotiek : ten siege tank sa mi naozaj hnusi, thor mi pride tiez predimenzovany a nasilu vhodeny do hry...ghost ma pusku taku dlhu zeby ho mala prevazit dopredu, a o bajonete marinaka radsej ani nehovorim...taktiez budovy by som si predstavoval troska tmavsie, spinavsie, zasmusilejsie, predsa len terrani nie su rasa, ktora travi dni lestenim a cistenim svojich budov vsak ;)...co sa mi lubi : tak vzhlad a koncept vikinga, nove schopnosti ghosta (bodaj by nie ked drzi taku pusku :D:D), moznost zakopat depoty a pod

2. Proti...co k nim povedat, hlavne uz zoberte Dark templarovi tu KOSU !!!!...stalker nic moc privital by som radsej klasickych dragonov, mothership ak ma ostat v hre tak len ako unikatna jednotka nic viacej nic menej, soul hunter sa mi vzhladovo nelubil som rad ze je vonku, tempest by mohol byt zaujimavy ale predsa len carrier je carrier :D. Taktiez z Colossa ma dost rozporuplne pocity...Celkom mi budu chybat arbiter a reaver (asi som az privelmi zatazeny na povodny StarCraft :) )...Naopak velmi sa mi lubi vzhlad a prevedenie Phoenixa, Proby, Warp Ray a pod...

3. Zergov som si este poriadne neprihliadol, v laske ich prilis nemam takze dufam ze v SC2 dostanem prilezitost nakopat im zadky a vyhnat z tejto galaxie :D .

4. Aby sa nezdalo, ze iba kritizujem tak na SC2 sa stale velmi tesim, ale aj tak najme pre jeho uzasny pribeh v single..multi uz bude iba taky doplnok :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2008 20:35:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 03. lis 2007 15:50:15
Příspěvky: 119
sahidka ty si trosku zabrdena... polka tych veci co pises uz bola zmenena...

_________________
have no fear, path is written


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2008 10:42:58 
Offline
 Profil

Registrován: ned 04. kvě 2008 8:12:01
Příspěvky: 4
soráč, že nerefreshujem každý deň web...a nie som ONA nechápem ako si z toho vytvoril ženský rod :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: pon 12. kvě 2008 16:45:08 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 03. dub 2008 15:02:04
Příspěvky: 4
+Vše(hlavně nydus worm)
- http://eu.starcraft2.com/images/screens ... -hires.jpg nezdaji se vam ty hydry nak velke??


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: úte 13. kvě 2008 18:19:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 03. lis 2007 15:50:15
Příspěvky: 119
ocny klam, som tam videl "a" namiesto "o" nakoniec...
no ono je to zmenene snad uz 3 mesiace :P

_________________
have no fear, path is written


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Co se vám líbí/nelíbí?
PříspěvekNapsal: úte 13. kvě 2008 21:58:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 13. kvě 2008 21:32:48
Příspěvky: 2
Na novy Starcraft sa bohovsky tesim, snad este viac nez na Fallout 3. Zboznujem tento zaner a zo vsetkych RT strategii mi je najblizsi prave SC.

Co ma nehorazne sklamalo je video ukazka zergov. Skoro som z toho plakal a vracal. Cele to posobi dojmom ako keby mala byt hra urcena detom od 6 do 13 rokov... farby zergov su priam kriklave, Kerriganova tam tliacha uplne nezmysly na oblbovanie a ohurovanie deti uplne patetickym tonom sa hra na bubaka. Ako mam k tomuto pristupovat seriozne? Ako v tom mam citit nejaky cyberpunkovy pach, ked zergovia posobia ako cukrikove babiky z hrackarstva ci z rozpravkoveho lesa kde tancuju vysmiate muchotravky? A ta velice zlaaaa Kralovna, ktora si zrejme odskocila z rozpravky o Snehulienke a siedmych trpazlikoch... ved mi je z toho na grc.

Uz Starcraft 1 bol tak na hrane medzi serioznym sci-fi a rozpravkou ale tato dvojka mi pripada ze sa prilis nechava inspirovat infantilnostou Warcraftu 3 ktoreho serioznost sa tiez uplne zhovadila po jednotke a dvojke a cele to smeruje do nejakeho choreho trendu v poslednej dobe robit hry KIDS ONLY!


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz