StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 07. čer 2024 4:20:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to s postupem do další ligy?
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 15:28:36 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
TruE píše:
Ono je to pořád jenom o MMR. Tady to s těma bodama zveřejnili, aby si mohli hráči orientačně zjistit, jak jsou na tom. Oni pravděpodobně zjistili, že hráči, kteří je např. v Goldu a mají MMR na postup (případně už postoupili), tak mají průměrně těch 700 bodů nebo kolik. Tak to zveřejnili, s tím, že to někdy postoupíš s více nebo s méně body, protože to třeba pro 95% hráčů bude platit. Kdyby postupování ze dne na den změnili z MMR na počet bodů tak by to brutálně rozházelo celej systém.


Tak já taky netuším jak tovlastně je, ale že by průměrně na postup z např goldu do platiny byl 700 bodů to fakt ne, co sem sledoval svou ale i jiné divize, tak 700 a více bodů pravidelně dosahovali jen hráči který měli uplně blbý WL a bylo jich pár, všichni ostatní dostávali promote mnohem mnohem dřív, tak že o nějakým 95% nemože být řeč, snad jen krom 1. sezony, kerá byla dlouhá, ale zas tam sem nedosatl promote ani s 3500 bodama, tak že je to celé divný a asi je zbytečné to řešit, páč se stejně můžeme všichni jen domnívat, ale nikdo neví jak je to doopravdy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak je to s postupem do další ligy?
PříspěvekNapsal: stř 11. led 2012 15:59:09 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Ty mě pořád nechápeš. Samozřejmě, že ty body řekli o dost výš, než kolik jim vypadlo ze statistik. Kdyby tam napsali 400, tak by se objevilo plno "inteligetů, kteří nechápou, že závisí jenom na MMR, kteří by whinovali ve stylu: "Já mám 401 bod, jaktože sem nedostal promote. Blizzarde promotni mě!!! Hned!!!"

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak je to s postupem do další ligy?
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 11:27:36 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Esy píše:
ty hodnoty jsou zachytny body pro horsi hrace kteri maji smutnejsi w/l aby meli i tak tezkou drinou moznst promotu...


deacon píše:
data mining rox. Případně nechali odsimulovat sezónu ;)


you make my day !:D

pouzit datamining je slusnej ulet. A proc by proboha nechali simulovat sezonu kdyz maji udaje o vsech odehranych sezonach ?:D


Například proto, že se na tom lépe sledují cíle, které chceme dosáhnout :o) To že jsi zabil černokněžníka neznamená, že jsi zabil černokněžníka ;). Navíc 1. a 2. sezóna byly docela dlouhé, tam se nedají data použít. Takže máme 2 použitelné sezóny, během kterých nebyly provedeny žádné balanční změny(irony included(tohle ty body taky ovlivňuje)).
A proč nepoužít DM? oO Vždyť si to u db u lidí přímo říká :o) Já neříkám, že jej použili, ale pokud to nemají být data stylu "zavřeme jim hubu hrubým průměrem", tak se celkem logicky použila nějaká advanced metoda. Což vyplývá i z toho, že z toho sdělení vyplývá, že ne vždy to platí, ale pro obecnou většinu to platit bude.
(BTW třeba statistické metody by se z určitého druhu pohledu simulací daly nazvat, nic jiného to není, jenom se obchází přímé simulování "složitými"(jak pro koho) vzorci :o))

Ale nakonec co já o tom vím :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz