StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 04. kvě 2024 8:20:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 13:19:38 
Offline
 Profil

Registrován: stř 12. kvě 2010 13:11:48
Příspěvky: 5
no my sme ted 5x po sobe na 2v2 dostali lidi z goldu kdyz sme byli copper, ale uz sme se prokousali tim a sme v bronzu uvidime jak to bude dal no. Jinak me se ten systemu toho laderu docela libi takova pohodicka vetsina her ma pod 15 min.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 15:40:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
ten clanek co tady byl postnuetej ohledne prerazovani mezi ligama a tom MMR ratingu je celkem o pohode zda se mi to srozumitelny a rozhodne lepsi nez cekat nez se dostanes na prvni flek svoji divize.

samosebou ze musis porazet hrace lepsi nez si ty pokud chces postoupi vejs ja to vidim tak ze kazda liga hraje s hracema z te same ligy nebo o ligu vyssi a jakmile dosahnes rekneme kazdych 15 her pomeru vyher vyssi nez 50% proti lepsim hracum tak te to prehodi vejs . pak se ty intervaly pomalu zvetsuji , kdyz ma pak nekdy 200 her tak uz ma ten posun slozitejsi a jakopy "se zakope" v te sve lize dokud se o velkej kus nezlepsi.
Libi se mi i to ze se da jednu ligu klidne preskocit, pokud vyhrajete treba 15 her v rade tak vas to muze vyhodit treba ze silveru rovnou do platiny nebo naopak.
Akorat bych uvital celkovej nahled na vsechny ligy a zobrazeni toho jejich vnitrniho posuzovaciho ratingu, protoze ten kterej vidite je pouze pro ucely te vasi divize.

Zajimalo by me zda maji vliv statistika z 1x1 na 2x2 hry nebo jsou ciste samostane , pokud ma pak treba nekdo vic 2x2 spoluhracu zda to taky hraje nejakou roli , ja mam treba 7 lig z toho 6 2x2 a poradne nevim jestli se navzajem nejak ovlivnuji

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 17:12:03 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. kvě 2010 10:25:53
Příspěvky: 72
Tak ja by si vysvetlil tohle:
Ja a doubleflip jsme hrali nekolik zapasu a vzdy jeden z dvojice byl z platiny, my oba hrajeme bronze ligu ;) To vse za jeden vecer.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 17:17:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Avalon píše:
Tak ja by si vysvetlil tohle:
Ja a doubleflip jsme hrali nekolik zapasu a vzdy jeden z dvojice byl z platiny, my oba hrajeme bronze ligu ;) To vse za jeden vecer.


no to bych prave nevysvetlil na to se ptam v komentari vejs , nevim jak to chodi v 2x2 jestli se to nejak prumeruje a zda se pocitaji statistiky respektive ligy kazdeho zvas z 1x1 nebo to na to nema zadny vliv ..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 17:49:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 05. kvě 2010 17:28:10
Příspěvky: 21
Já ted hrál ZvZ (ja cooper, on platina) a dle systému sme byli vyrovnaní :D

_________________
Obrázek
She's come to finish the job.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 19:18:21 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Tak to favored a slightly favored mají zrovna zabugované (já jsem ještě nikdy v životě nebyl ani slightly favored ani favored), stěžuje si na to hodně lidí.

Ale jinak ten systém imho funguje přesně tak, jak je to v tom článku napsané, a vaše historky to jen potvrzují :o) Pokud vyhráváte (skrytej rating máte vysokej), hledá vám to soupeře, kteří odpovídají vašemu skillu, ne vaší lize, tj. vy jste sice v bronzu, ale jde vám to a skrytej rating máte takovej jako hráči v goldu, proto vám to hází je.

Jinak u toho 2v2 je to asi komplikovanější s tím, když jsou ty dvojice náhodné..

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 20:35:14 
Offline
 Profil

Registrován: pát 23. dub 2010 11:58:38
Příspěvky: 26
Pralev píše:
Tak to favored a slightly favored mají zrovna zabugované (já jsem ještě nikdy v životě nebyl ani slightly favored ani favored), stěžuje si na to hodně lidí.

Ale jinak ten systém imho funguje přesně tak, jak je to v tom článku napsané, a vaše historky to jen potvrzují :o) Pokud vyhráváte (skrytej rating máte vysokej), hledá vám to soupeře, kteří odpovídají vašemu skillu, ne vaší lize, tj. vy jste sice v bronzu, ale jde vám to a skrytej rating máte takovej jako hráči v goldu, proto vám to hází je.

Jinak u toho 2v2 je to asi komplikovanější s tím, když jsou ty dvojice náhodné..


Přesně :| Taky bych si někdy rád užil ten pocit, že do zápasu nastupuju jako favorit a ne jako outsider :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 21:16:38 
Offline
 Profil

Registrován: stř 12. kvě 2010 13:11:48
Příspěvky: 5
Anti-Mage píše:
Pralev píše:
Tak to favored a slightly favored mají zrovna zabugované (já jsem ještě nikdy v životě nebyl ani slightly favored ani favored), stěžuje si na to hodně lidí.

Ale jinak ten systém imho funguje přesně tak, jak je to v tom článku napsané, a vaše historky to jen potvrzují :o) Pokud vyhráváte (skrytej rating máte vysokej), hledá vám to soupeře, kteří odpovídají vašemu skillu, ne vaší lize, tj. vy jste sice v bronzu, ale jde vám to a skrytej rating máte takovej jako hráči v goldu, proto vám to hází je.

Jinak u toho 2v2 je to asi komplikovanější s tím, když jsou ty dvojice náhodné..


Přesně :| Taky bych si někdy rád užil ten pocit, že do zápasu nastupuju jako favorit a ne jako outsider :lol:

taky me to sere ale ted 4 zapasy 2v2 po sobe proti 2 platinum oni oba my brozne.. sme dostali jinak pres prdel :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Divize / Ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. kvě 2010 23:08:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Ja jsem postoupil z prvniho mista. Byl jsem na prvnim miste v copper asi 3 dny, nejakych 10 vitezstvi a pak me to hodilo hned na 8. misto v bronze. Ted se pohybuju od 2 - 12 mista (hra mi dost pada, takze jsem kvuli tomu ztratil dost bodu), skoro vsechny hry mam ted proti silver, gold a platina. S bronzakem jsem ted snad hral asi 2x a to byl vzdy nekdo z 1. mista. Temer vzdy mam soupere jako stejne silnyho (jak to ukazuje ta obrazovka pri nahravani), takze jsem asi na urovni minimalne goldu nebo nevim :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz