StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 9:02:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 20:54:54 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 15. led 2011 20:51:36
Příspěvky: 8
Ahoj všichni přemýšlím a koupení hry Starcraft II jak kvůli singleplayeru i multiplayeru má to cenu ? A platí se jako WOW ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 21:02:37 
Offline
Moderátor fóra
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 07. bře 2010 3:10:14
Příspěvky: 219
Bydliště: Most
Minimálně kvůli multiplayeru si hru kup. Pořídíš si tak zábavu na několik let :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 21:23:23 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 15. led 2011 20:51:36
Příspěvky: 8
A jak je to s multiplayerem u této hry :?:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 22:11:47 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 10:17:46
Příspěvky: 77
Core. píše:
A jak je to s multiplayerem u této hry :?:


Pro mě má například cenu i jen kvůli singlu.. Ale k tvé otázce - multiplayer se nijak dál neplatí, kupuješ si vlastně kampaň a účet na Battle.net, přes který pak hraješ s kamarády nebo i neznámými lidmi, můžeš hrát různé turnaje apod.
Snad jsem odpověděl, nebo upřesni dotaz :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 10:14:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 15. led 2011 20:51:36
Příspěvky: 8
Harry píše:
Core. píše:
A jak je to s multiplayerem u této hry :?:


Pro mě má například cenu i jen kvůli singlu.. Ale k tvé otázce - multiplayer se nijak dál neplatí, kupuješ si vlastně kampaň a účet na Battle.net, přes který pak hraješ s kamarády nebo i neznámými lidmi, můžeš hrát různé turnaje apod.
Snad jsem odpověděl, nebo upřesni dotaz :)


Díky tohle sem potřeboval vědět, a vyplatí se koupit jen serial key nebo originální balení v obchodu :?:

Já už mám Steam (CSS) takže vím tak trochu co a jak. Jinak padlo tu že se dostávaj v průběhu hry nějaké odměny, o co jde :?:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 11:19:43 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 10:17:46
Příspěvky: 77
Core. píše:
Díky tohle sem potřeboval vědět, a vyplatí se koupit jen serial key nebo originální balení v obchodu :?:

Já už mám Steam (CSS) takže vím tak trochu co a jak. Jinak padlo tu že se dostávaj v průběhu hry nějaké odměny, o co jde :?:


Nevím, co znamená koupit jen serial key. Asi nemyslíš zcela legální cestu. To je tvoje věc, SC2 je jedna z mála her, které stojí za to koupit..
Odměny, achievements, jsou body, které získáváš za splnění různých úkolů - dohrání kampaně, tréningové mise, hraní různých formátů v multiplayeru.. Všimni si, že řada diskutujících má v podpisu obrázek s číslem u malého štítu - to jsou ty body za dosažení různých achievementů.
Vlastně to k ničemu není, pouze si tím lze honit ego. ;) Hráči rádi překonávají překážky a porovnávají se s ostatními, což jim tyhle body umožňují.
Upozornění - pro dosažení achievů musíš být online. Blizzard tak motivuje uživatele, aby hráli online a oni znali počet hráčů, používanou verzi StarCrafta, co se hraje apod. A samozřejmě přihlášením k Battle.netu kontrolují legálnost instalace.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 11:57:01 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 21:06:56
Příspěvky: 17
Blizzard nepodporuje steam.
Buď to můžeš koupit třeba přes odkaz zde na stránkách (1299 Kč), ta cena se všude pohybuje stejně,ale na store blizzardu za 59,99 Euro

_________________
Obrázek
ID 430


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 14:09:02 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 15. led 2011 20:51:36
Příspěvky: 8
Harry píše:
Core. píše:
Díky tohle sem potřeboval vědět, a vyplatí se koupit jen serial key nebo originální balení v obchodu :?:

Já už mám Steam (CSS) takže vím tak trochu co a jak. Jinak padlo tu že se dostávaj v průběhu hry nějaké odměny, o co jde :?:


Nevím, co znamená koupit jen serial key. Asi nemyslíš zcela legální cestu. To je tvoje věc, SC2 je jedna z mála her, které stojí za to koupit..
Odměny, achievements, jsou body, které získáváš za splnění různých úkolů - dohrání kampaně, tréningové mise, hraní různých formátů v multiplayeru.. Všimni si, že řada diskutujících má v podpisu obrázek s číslem u malého štítu - to jsou ty body za dosažení různých achievementů.
Vlastně to k ničemu není, pouze si tím lze honit ego. ;) Hráči rádi překonávají překážky a porovnávají se s ostatními, což jim tyhle body umožňují.
Upozornění - pro dosažení achievů musíš být online. Blizzard tak motivuje uživatele, aby hráli online a oni znali počet hráčů, používanou verzi StarCrafta, co se hraje apod. A samozřejmě přihlášením k Battle.netu kontrolují legálnost instalace.


Myslel jsem legální cestu, ale třeba u CSS můžeš koupit buď samotný cd key za myslím 200kč nebo originální balení v krámu které je draźší tak sem myslel jestli to tak nejde i o Starcraftu.

Jak to myslíš že nepodporuje steam ? Kámoš má CSS + steam a když hraju Starcraft tak to vidím v jeho statusu online her ;)

Až budu mít zbytečné peníze koupít si hru. Do té doby se spokojím se singleplayerem díky ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 14:20:08 
Offline
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 21:06:56
Příspěvky: 17
No myslím si to, na steamu jsem SC2 neviděl a WoW taky ne.

_________________
Obrázek
ID 430


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 18:42:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Core. píše:
Myslel jsem legální cestu, ale třeba u CSS můžeš koupit buď samotný cd key za myslím 200kč nebo originální balení v krámu které je draźší tak sem myslel jestli to tak nejde i o Starcraftu.

Jak to myslíš že nepodporuje steam ? Kámoš má CSS + steam a když hraju Starcraft tak to vidím v jeho statusu online her ;)

Až budu mít zbytečné peníze koupít si hru. Do té doby se spokojím se singleplayerem díky ;)


U SC2 si muzes jen stahnout klienta a klic - takze jde koupit hru po netu :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz