StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:48:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koupit nebo ne? CD-key nebo krabici?
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 12:54:18 
Offline
 Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 12:43:19
Příspěvky: 3
Při zapnutí hry mi SC2 nabídl přihlášení se na Battle.Net, což jsem po trochu zdlouhavém pročítání návodů a rad učinil. Skončilo to ale u požadavku "Add a game", kde už moje síly nestačily na to, abych úspěšně mohl začít hrát. Kdybych mohl, tak se Battle.netu vyhnu, protože nemám zkušenosti a chuť k tomu hrát online. Nevím přesně, co je "Game Key" a kde ho najdu/seženu. Je tedy přihlášení na Battle.net opravdu povinné nebo je to jen součástí následného hraní online? Nejsem v tomhle moc zkušený, ale uvítal bych jakoukoli dobrou radu. Díky.


Naposledy upravil Khenyk dne pát 21. led 2011 13:25:20, celkově upraveno 1
změněn zavádějící název tématu


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:33:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
cukricek píše:
...



Zdravím,

prvně bych podotknul, že sis vybral špatnou hru. Starcraft je o hraní multiplayeru. Pokud multiplayer hrát nechceš, tak si vyhodil 13 stovek do kanálu.

Jelikož už se ti tedy podařilo založit účet na Battle.net (aspon tak jsem to tedy pochopil), tak už stačí jen zadat cd-key. Jdi na battle.net (internetova adresa), prihlaš se -> najed na "Account" -> dále "Games & Codes -> "Add or Upgrade a Game" -> zadáš cd-key a hotovo. Pak zapneš starcraft II, přihlásíš se a už frčíš.

Cd-key (Game Key/serial key,...) najdeš u některých her na samotném CD s instalací hry, u jiných uvnitř obalu na CD. Opravdu ho najdeš snadno :-) Bývá na bílém samolepícím papírku. Je to serie čísel a znaků. (Např.: 548x-x48ss-xaar6-660-0).

Pokud tam nezadáš cd-key, tak si nezahraješ. Hrát kampaň lze i offline (bez battle.netu), ovšem nebudeš získávat odměny - a to už asi pak vážně tuplem bylo vyhozených 13 stovek :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:40:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Tak Helmut byl rychlejší, ale i když hrát MP nebudeš, tak to vyhozené prachy nejsou, já ho taky vůbec nehraju a ani ho hrát nehodlám a hodlám si koupit i další dva díly a peněz rozhodně nelituji. :-)

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:47:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Hm, jsem asi podezíravější než pánové přede mnou - na mě ten původní post působí dojmem, že si pán SC2 nekoupil, ale někde stáhl :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:47:36 
Offline
 Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 12:43:19
Příspěvky: 3
Rozumím, ale musím opravit, že se nejednalo o 13 stovek jako spíš o 13 hodin čistého času a hrát kampaň byl můj původní záměr. To jsem v prvním příspěvku moc jasně neuvedl, tak promiň za nejednoznačnost. Pokud chápu správně, je to tedy jen otázka CD keye, hm :| Trochu se stydím, avšak díval jsem se dobře, prolezl jsem soubory, internet (serials.ws, atd) a nic jsem nenašel. To s tím asi moc nepochodím, nebo existuje snad řešení, kde CD klíč získat?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:49:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Romla píše:
Tak Helmut byl rychlejší, ale i když hrát MP nebudeš, tak to vyhozené prachy nejsou, já ho taky vůbec nehraju a ani ho hrát nehodlám a hodlám si koupit i další dva díly a peněz rozhodně nelituji. :-)


To víš, my Němčouři jsme rychlí :P
Ale samozřejmě, musíš to brát s nadsázkou. I kdybych si to měl koupit jen kvůli kampani za 1300,-, tak je to pořád slušná porce o proti jiným "hitovkám", které člověk koupí za 1000,- a během několika hodin má dohráno. Chtěl jsem pouze poukázat na to, že všechny hry Blizzardu jsou stavěny na multiplayeru a singl je spíš takový bonus (který je ovšem vždy hutný a povedený). A nevyužít multiplayeru mi proste prijde jako velka skoda. Kvůli tomu se Blizzardi hry hraji deset let - oproti jiným, které za dva měsíce po vydání už seženete leda někde v archívu za 10% původní ceny (až na čestné výjimky typu CS).

Safra ... to mi připomíná, že jsem ještě letos nedohrál Diablo 2 :D Bych asi měl ... Trojka se nám pomaličku ale jistě bliží :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:50:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Aha... tak všechno beru zpět. Tady se warez opravdu nepodporuje. Kup si hru ! :x

Pralev píše:
Hm, jsem asi podezíravější než pánové přede mnou - na mě ten původní post působí dojmem, že si pán SC2 nekoupil, ale někde stáhl :)


Njn, já naivka opravdu myslel, že jen prostě nemůže najít cd-key (oni i tací existují :lol: )

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 13:55:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
HelmutStein píše:
... Kvůli tomu se Blizzardi hry hraji deset let - oproti jiným, které za dva měsíce po vydání už seženete leda někde v archívu za 10% původní ceny ...


No mně právě dva měsíce strávené s jednou hrou bohatě stačí, proto nehraju ani žádné nabušené RPGéčka a onlineovky, protože po pár měsících s jednou hrou bych se neskutečně nudil. :-)

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 14:18:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Na to aby jsi mohl hrát singl s warez verzí potřebuješ crack a ten by měl snad být na isu té hry ne?

Kolega z práce si to také odmítl koupit a tak nad tím důmal dva dny než zjistil, že má starej crack. Multiplayer hrát nechtěl, tak jsem ho i trochu chápal.

Jak to ale udělat ti neporadím, já warez verzi nemám, jen vím, že s tím měl hrozného mrcasení. Každopádně na warez forech by postup určitě měl být. Tady ho ale určitě nehledej.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problém po instalaci
PříspěvekNapsal: stř 17. lis 2010 14:38:02 
Offline
 Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 12:43:19
Příspěvky: 3
Omlouvám se a díky.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz