StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 9:44:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 8:10:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Nepocuvaj ich ;) Ziadne barikadovanie oboch vchodov, ale hned na zaciatku predat bunkre co su dole a stiahnut obranu hore. Vrch komplet zablokovat bunkrami, nechat len priechod pre marinu, za bunkre par scv na opravu, sem-tam turret a obranu mas zabezpecenu.
Cely cas vyrabat na takych 3 raxoch, marina a medicky. Pravidlene posilnovat utocnu skupinu noviny jednotkami, ale tie tam posielat v skupinach, aby cestou zbytocne nezdochli.
Samozrejme upgrady.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 9:01:05 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
A na co ti bude ten save? Nemyslíš, že když na to prostě nemáš, tak si ten achievment jednoduše nezasloužíš (do doby, než to zvládneš)?

Achievmenty jsou přece stejně jen o pocitu... a jaký pocit z toho budeš mít, když ho získáš de facto cheatem?

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 10:17:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Pralev píše:
A na co ti bude ten save? Nemyslíš, že když na to prostě nemáš, tak si ten achievment jednoduše nezasloužíš (do doby, než to zvládneš)?

Achievmenty jsou přece stejně jen o pocitu... a jaký pocit z toho budeš mít, když ho získáš de facto cheatem?


Moje slova.

Pokud na to nemáš, tak je čas se zamyslet, co děláš špatně. Achievmenty jsou prostředek k tomu, aby se lidi naučili dobře hrát a pokud to získáš podvodem, tak to můžeš rovnou zabalit. Pochopit základní principy hry a zlepšit se v nich ti neskonale pomůže dále i v multiplayeru.

Abych tu nebyl jen za morální lopatu, tak pár rad:

1. Stáhni se na vyvýšenou lokaci. Bunkry co jsou dole rozlož.
2. Neustále produkuj SCV dokud na každém minerálu nejsou alespoň 3 a u každého bunkru alespoň 1 na opravování.
3. Dej si všechny budovy na klávesové zkratky. Postav více produkčních budov a stav ze všech najednou.
4. Neustále produkuj mariňáky a mediky.
5. Nustále stav Supply depoty, aby nedošlo k omezení tvého populačního limitu.
6. Pokud ti na to zbyde, tak udělej upgrady jednotek.
7. Po stranách základny postav věže.
8. Jakmile máš slušnou armádu, tak vyraž do severo západního rohu mapy a znič tam dvě Hatchery. Stáhni se zpět do kouta a počkej až je postaví znovu. Naběhni tam zpět a znič je znovu.

Jo a jde to splnit i s pozbíráním těch mariňáčků, co se objevují na mapě. Vím to, protože jsem to udělal.

A pokud ti dělá problém rychlost, tak to je jenom o tom chtít. Já mám to samé, také bych nejraději všechno pomalu a hezky krásně uhlazeně beze ztrát, ale tomhle Starcraft vůbec není.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 15:32:27 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jumbik píše:
Pralev píše:
A na co ti bude ten save? Nemyslíš, že když na to prostě nemáš, tak si ten achievment jednoduše nezasloužíš (do doby, než to zvládneš)?

Achievmenty jsou přece stejně jen o pocitu... a jaký pocit z toho budeš mít, když ho získáš de facto cheatem?


Moje slova.

Pokud na to nemáš, tak je čas se zamyslet, co děláš špatně. Achievmenty jsou prostředek k tomu, aby se lidi naučili dobře hrát a pokud to získáš podvodem, tak to můžeš rovnou zabalit. Pochopit základní principy hry a zlepšit se v nich ti neskonale pomůže dále i v multiplayeru.

Abych tu nebyl jen za morální lopatu, tak pár rad:

1. Stáhni se na vyvýšenou lokaci. Bunkry co jsou dole rozlož.
2. Neustále produkuj SCV dokud na každém minerálu nejsou alespoň 3 a u každého bunkru alespoň 1 na opravování.
3. Dej si všechny budovy na klávesové zkratky. Postav více produkčních budov a stav ze všech najednou.
4. Neustále produkuj mariňáky a mediky.
5. Nustále stav Supply depoty, aby nedošlo k omezení tvého populačního limitu.
6. Pokud ti na to zbyde, tak udělej upgrady jednotek.
7. Po stranách základny postav věže.
8. Jakmile máš slušnou armádu, tak vyraž do severo západního rohu mapy a znič tam dvě Hatchery. Stáhni se zpět do kouta a počkej až je postaví znovu. Naběhni tam zpět a znič je znovu.

Jo a jde to splnit i s pozbíráním těch mariňáčků, co se objevují na mapě. Vím to, protože jsem to udělal.

A pokud ti dělá problém rychlost, tak to je jenom o tom chtít. Já mám to samé, také bych nejraději všechno pomalu a hezky krásně uhlazeně beze ztrát, ale tomhle Starcraft vůbec není.


Nevím kde si vzal že je třeba se stahovat na vyvýšenou pozici. Já jsem klasicky bránil spodek s obouma vchodama a zachránil jsem i všechny marináky na brutal. :D Sice mě pak převálcovali a vyhrál jsem to jen asi o 1 supply depot který nezničili, tudíˇž tak 2 sekundy navíc a prohrál bych, ale dal jsem to. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 15:33:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
No, a kedze mi mu chceme poradit ako to urobit lavou zadnou a nie ltt, tak nechs apekne stiahne hore.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 15:39:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 15. lis 2010 23:38:27
Příspěvky: 7
X


Naposledy upravil NepsterCZ dne ned 13. srp 2017 20:02:48, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 15:55:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Já jsem to teda taky udělal dole... Ale je pravda, že asi na 5. pokus :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 16:48:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 15. lis 2010 23:38:27
Příspěvky: 7
X


Naposledy upravil NepsterCZ dne ned 13. srp 2017 20:02:57, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 17:35:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
saltazar píše:
Nevím kde si vzal že je třeba se stahovat na vyvýšenou pozici. Já jsem klasicky bránil spodek s obouma vchodama a zachránil jsem i všechny marináky na brutal. :D Sice mě pak převálcovali a vyhrál jsem to jen asi o 1 supply depot který nezničili, tudíˇž tak 2 sekundy navíc a prohrál bych, ale dal jsem to. :D


A kdo říká, že to je potřeba... tohle nebylo o žádném jde nebo nejde, ale je jednoznačně jednoduší hlídat jeden vchod než dva. On měl očividně problémy s danou mapou a přesunout se nahoru mu, jak je vidět, pomohlo.

Pokud se tu chceš předvádět jaký si borec, tak jsi si spletl forum, přeměřování délky péra je o barák vedle.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zero Hour aneb WTF ????
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 21:56:33 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jumbik píše:
saltazar píše:
Nevím kde si vzal že je třeba se stahovat na vyvýšenou pozici. Já jsem klasicky bránil spodek s obouma vchodama a zachránil jsem i všechny marináky na brutal. :D Sice mě pak převálcovali a vyhrál jsem to jen asi o 1 supply depot který nezničili, tudíˇž tak 2 sekundy navíc a prohrál bych, ale dal jsem to. :D


A kdo říká, že to je potřeba... tohle nebylo o žádném jde nebo nejde, ale je jednoznačně jednoduší hlídat jeden vchod než dva. On měl očividně problémy s danou mapou a přesunout se nahoru mu, jak je vidět, pomohlo.

Pokud se tu chceš předvádět jaký si borec, tak jsi si spletl forum, přeměřování délky péra je o barák vedle.


Já to myslel jako vtip, že se mi to povedlo vyhrát o jeden blbej supply depot. Já jsem kampaň za brutal celou ještě nedohrál, takže se nemohu předvádět jaký jsem borec, bohužel. :D Neboj až to dohraju hned ti napíšu. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz