StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 20. dub 2024 7:14:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: pon 15. lis 2010 3:53:57 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 30. zář 2010 17:31:24
Příspěvky: 4
Zdravim,
Zaujimalo by ma ako ste si v kampani zvolili ked ste sa museli rozdonut pre Tosha alebo Novu.

Zjednodusim to :D

1.Ako (koho) ste si zvolili?
2.Preco ste ho (to) zvolili?
3.Co je podla vas lepsia jednotka? Spectre lebo Ghost?

Ja osobne som zvolil Tosha lebo som chcel dokoncit co som zacal a pacila sa mi jeho ponuka - tj jeho pomoc pri revolucii. Okrem toho som nechcel bodnut dyku do chrbta niekto s kym som pred tym uz tahal za jeden koniec a kto mi bol sympaticky :D len kvoli nejakej zenskej z dominia...(ktora ako sa ukazalo aj tak klamala :D )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 9:52:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Když jsem dohrál kampaň poprvé, tak jsem vybíral Novu (zároveň jsem i zachránil doktorku) a dohrál to s ní. Nicméně moje motivace byla, že jsem chtěl klasického Ghosta, který je i v multiplayeru. Ona mi byla u zadku. Každopádně ta cutscéna, kde zabije Toshe mi přišla dost ujetá.

Když jsem to hrál podruhé, tak jsem udělal úplně opačné rozhodnutí a k mému údivu jsem zjistil, že v příběhu SC2 neexistuje úplně špatné rozhodnutí. Vždy vám to naservírují tak, aby to dopadlo +- dobře. Stejně tak pomoc protossům oproti doktorce má svůj smysl.

Nicméně výběr Toshe má výhodu v tom, že 1. vám pak doktorka řekně, že Nova lhala (navíc patří k Dominiu) a zároveň zachráníte spoustu politických vězňů :) ... Takže Tosh určitě všemi deseti.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: úte 16. lis 2010 10:31:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Zahrál jsem si za oba. Nicméně poprvé jsem si vybral Novu (pač Tosh je šmejd). Já bych nejvíce uvítal možnost poslat oba do háje :lol: Ale musíme přiznat, že Toshova mise byla více zábavná. Jediné, co mi "vadilo" byl Raynor ... posílat moje drahocené vojáky na sebevražedné pushe... šmejd jeden... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: pát 19. lis 2010 17:29:55 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 7:57:02
Příspěvky: 39
Nova lže....a navícn a té planetě je spoustu politických vězňů. Tosh se mě snažil pomoci docela dlouho a je to parťák...takže kvůli ženské která mě ani neroztáhne nohy se nebudu namáhat..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: pát 19. lis 2010 18:32:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
obě mise sem hrál
Toshova je zajímavější
Nakonec sem se rozhodl pro Novu protože mi přišel ghost jako lepší jednotka - vyšší dostřel a hlavně dohled prostě rozhodly.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: sob 20. lis 2010 15:06:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Thanatos píše:
..Nakonec sem se rozhodl pro Novu protože mi přišel ghost jako lepší jednotka ....


bla bla bla ... přiznej se, chlape! Podíval ses na ni a prostě si nemohl odolat! :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: sob 20. lis 2010 18:18:47 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 3:53:36
Příspěvky: 74
Bydliště: Bratislava
Ja som prvy krat vybral novu.Toshovu misiu som hral az ked som robil hard achie ale bavila ma viac to je jasne ale dalej v priebehu hry som nenakupoval ghostov ani upgrady na nich.

PS:Viete nieco o hre ktora mala vist pod naznom Starcraft Ghost? prave Nova tam mala byt hlavnou postavou diania.
http://www.youtube.com/watch?v=0YnLSPaXRjU

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... orl%C3%B3l


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: sob 20. lis 2010 18:58:32 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
razorjaro píše:
Ja som prvy krat vybral novu.Toshovu misiu som hral az ked som robil hard achie ale bavila ma viac to je jasne ale dalej v priebehu hry som nenakupoval ghostov ani upgrady na nich.

PS:Viete nieco o hre ktora mala vist pod naznom Starcraft Ghost? prave Nova tam mala byt hlavnou postavou diania.
http://www.youtube.com/watch?v=0YnLSPaXRjU


Ano, ta hra opravdu dříve ve vývoji byla, ale ten projekt byl dávno zrušený a tak blizzard využívá hlavní hrdinku Novu alespoň v dalších projektech jako je třeba SC2.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: úte 23. lis 2010 13:06:18 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 10:17:46
Příspěvky: 77
Vybral jsem Toshe, protoze byl celou doby s Jimem a nevim, proc verit nejake privandrovalce z Dominia. Blizzard to vyresil za nas za vsechny, oboje je dobre, i kdyz nekdo tady rikal, ze v hlavnim scenari Blizzu je pomoct obema zenam - jak sentimentalni.
Tosh navic informoval o podezrelem chovani Tychuse.
U Spectry mi prisel ten mentalni utok zajimavy, slusny dostrel a nejlepsi je trvaly cloak. Pouziti Ghostu mi po zbytek kampane prislo (na Normal) zbytecne, vubec jsem je nevyrabel.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TOSH or NOVA? (SPOILER!)
PříspěvekNapsal: stř 01. pro 2010 22:25:09 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 7:57:02
Příspěvky: 39
Harry píše:
Vybral jsem Toshe, protoze byl celou doby s Jimem a nevim, proc verit nejake privandrovalce z Dominia. Blizzard to vyresil za nas za vsechny, oboje je dobre, i kdyz nekdo tady rikal, ze v hlavnim scenari Blizzu je pomoct obema zenam - jak sentimentalni.
Tosh navic informoval o podezrelem chovani Tychuse.
U Spectry mi prisel ten mentalni utok zajimavy, slusny dostrel a nejlepsi je trvaly cloak. Pouziti Ghostu mi po zbytek kampane prislo (na Normal) zbytecne, vubec jsem je nevyrabel.



No na hard když jsme chtěl získat achievement všechny výsadky tak jsme sakra rychle vyráběl spektry s atomovkami :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz