StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:24:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: The DIG hard achiev
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 9:57:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 9:41:36
Příspěvky: 10
Hoj.

Zajimaji me vase tatkiky v tehle misi s hard achievem (znicit 50 Tosskych staveb). Na youtubu jsem videl video kde to delal pomoci dalekeho Vikingu, jenze ja v tehle misi bohuzel vikingy nemam. Obranu mam dobrou ale s tim utokem je to spatny. At napadnu jakoukoliv zakladnu tak prijde hrozne moc Collosu a Immortalu ze to nestiham nicit (ani laserem) a mezi tim mi znici velkou cast armady. Diky za tipy.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: The DIG hard achiev
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 10:04:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
já už si to nepamatuju, ale nedělalo mi to moc problémy. Je pravda, že když se jim začneš cpát do báze, tak se vyrojej jako vosy, ale ten laser pomáhá hodně. Prostě jsem pomalu a v klidu postupoval s bunkrama a tankama a lítacíma kasárnama sem odhaloval cíle.
Důležitej trik je naklikat si cíle pro laser se shiftem, jinak se to ovládá dost těžko (jak se dycky automaticky vrací na ten chrám).
No a pokud to pořád dělá problémy, tak si tu misi nech na později, až budeš mít lepší technologie, ne ? Medivacy, Vikingy, lepší bunkry a upgrady atp.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: The DIG hard achiev
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 10:05:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
na levé straně protosácké základny je útes, zvedni barracs a postav ho na něj. Vidíš cca 3 budovy co protos obnovuje


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: The DIG hard achiev
PříspěvekNapsal: úte 21. zář 2010 10:18:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Ja kdyz uz sem byl kvalitne zabetonovanej sem si na prichozi ceste k laseru udelal asi 4 CC a pak jen scanoval a laseroval.. 8-)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: The DIG hard achiev
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 20:43:49 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. zář 2010 20:34:08
Příspěvky: 18
Řešil jsem to samé nedávno. Neměl jsem žadné letecke jednotky ani scan. taktika jednoducha : udelat 12-15 siege tanku + 4 goliaše a k tomu 10-15 marinaku s medikama. postav jeden Baraks na scoutovani a posli ho na tu horni zakladnu . armadu posli ke vchodu tak aby na tebe nestrilely kanony. pak uz jen litej baraksem tak aby siege tanky mohli strilet na clif. zbytkem armady sestrelujes letadla. jakmile se prostrilis na clif tak uz jen postupujes krok za krokem :). jeste je dobry poslat par SCV na opravy a samozrejme pouzivat i Dig Laser. Ja touhle taktikou vymlatil celou mapu driv nez se laser prokopal tim chramem :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: The DIG hard achiev
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 9:47:51 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 7:57:02
Příspěvky: 39
já neměl letadla ale vzal jsme hodně tanku a mariny s medikama ( něco jak ve vítejte v džungli) a valil jsem...začal jsme tou vpravo ( samostatná) a laser jsem používal hlavně na pylony a Archony. Hodně mě tam pomohla ve předu marina s medikama a vzadu jsem měl rozložených cca 5 tanku.


Pamatuji si ještě s té miste že abych získal čas než laserem prorazím dveře tak sjme sním střílel po čemkoliv co se hnulo dokonce jsme si nechal pár protoských budov dal tam mariňáka a pomalu je likvidoval ( byli bez pylonu a jednotek už). Tím jsme získal čas na doplnění a posílení armády ( rozjel jsme ještě další těžbu) a pak šel na další základnu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz