StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 13:12:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 14:59:42 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
Taky předpokládám, že měl na mysli ten achievement Hard:25, nikoli hard achievementy k jednotlivým misím.

Mně se tenhle achievement započítával naprosto v pořádku, zřejmě proto, že jsem hrál celou kampaň od začátku na hard. Když jsem si posléze přes archiv misí zkoušel udělat obdobný achievement na brutál, tak mi to také blblo.

Na oficiálním fóru jsem k tomu našel následující radu:

http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/443018043
VampireDKC píše:
So this is how it works. The counter counts the diffeculty of you current mission and all missions before that. So if you go to the archive to redo missions on a harder difficultie and you want your counter to work and get the achivement, make sure you do the "ALL IN" mission as the last one and make sure there is a time in the archives for all other missions.


Hrubý překlad: "Funguje to následovně. Počítadlo v achievementu započítává obtížnost současné mise a všech misí, které jí předcházejí (dle nějakého pořadí stanoveného Blizzardem, nikoli v pořadí, ve kterém mise hráč hrál, pozn. překl.) Takže pokud přes archiv opakuješ mise na těžší obtížnost a chceš, aby se započítala do achievementu, musíš si na posled nechat misi "ALL IN", po jejímž splnění na vyšší obtížnost by se měly započítat všechny předtím splněné mise na tuto obtížnost.

Nicméně tento postup osobně odzkoušený nemám a pár lidí jej v topicu na oficiálním fóru zpochybňuje, tak nevím. Osobně sem se teď rozhodl udělat achievement Bruta:25 a za tím účelem začal novou kampaň a zatím se mi vše započítává správně.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 15:04:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 30. srp 2010 15:15:47
Příspěvky: 149
a to ste vycitali z tohoto? :shock:
Citace:
No me dela problem achiev na HARD. odehral jsem celou kampan na hard a misi na hard v achievu mam jen 5 LOL ??

_________________
All your base are belong to us


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 15:40:10 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. kvě 2010 10:25:53
Příspěvky: 72
gwixt píše:
a to ste vycitali z tohoto? :shock:
Citace:
No me dela problem achiev na HARD. odehral jsem celou kampan na hard a misi na hard v achievu mam jen 5 LOL ??


Asi jsem to napsal opravdu nesrozumitelne ale nekteri to pochopili a spravne.

Ja kdyz jsem poprve hral kampan jeste bez CZ hned po vydani tak jsem jel na normal.
Po ziskani cestiny jsem jel novou kampan na HARD (a poradne jsem si to uzil) + jsem v archivu dodelaval achievy ktery ziskam jen na normal obtiznost.
Prave diky tomuto opakovani jsem si myslel , ze kdyz celou kampan projedu na HARD tak ziskam ten achievement HARD 25 jak tu nekdo psal ale bohuzel se tak nestalo.
Z toho soudim , ze je to opravdu nejaky zabugovany a uz si s tim vazne nevim rady ...

Kazdopadne vsem dekuji za osvetleni stavajiciho problemu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 15:43:00 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. kvě 2010 10:25:53
Příspěvky: 72
SolusRex píše:
Taky předpokládám, že měl na mysli ten achievement Hard:25, nikoli hard achievementy k jednotlivým misím.

Mně se tenhle achievement započítával naprosto v pořádku, zřejmě proto, že jsem hrál celou kampaň od začátku na hard. Když jsem si posléze přes archiv misí zkoušel udělat obdobný achievement na brutál, tak mi to také blblo.

Na oficiálním fóru jsem k tomu našel následující radu:

http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/443018043
VampireDKC píše:
So this is how it works. The counter counts the diffeculty of you current mission and all missions before that. So if you go to the archive to redo missions on a harder difficultie and you want your counter to work and get the achivement, make sure you do the "ALL IN" mission as the last one and make sure there is a time in the archives for all other missions.


Hrubý překlad: "Funguje to následovně. Počítadlo v achievementu započítává obtížnost současné mise a všech misí, které jí předcházejí (dle nějakého pořadí stanoveného Blizzardem, nikoli v pořadí, ve kterém mise hráč hrál, pozn. překl.) Takže pokud přes archiv opakuješ mise na těžší obtížnost a chceš, aby se započítala do achievementu, musíš si na posled nechat misi "ALL IN", po jejímž splnění na vyšší obtížnost by se měly započítat všechny předtím splněné mise na tuto obtížnost.

Nicméně tento postup osobně odzkoušený nemám a pár lidí jej v topicu na oficiálním fóru zpochybňuje, tak nevím. Osobně sem se teď rozhodl udělat achievement Bruta:25 a za tím účelem začal novou kampaň a zatím se mi vše započítává správně.


Toto muzu vyzkouset. Dohraju ALL IN na brutal . Jestli jsem to spravne pochopil pak by se mi mel ten HARD 25 achiev zapocitat...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 16:34:09 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
gwixt píše:
a to ste vycitali z tohoto? :shock:
Citace:
No me dela problem achiev na HARD. odehral jsem celou kampan na hard a misi na hard v achievu mam jen 5 LOL ??


Jo, dá se z toho vyvodit, co měl na mysli.

Avalon píše:
Toto muzu vyzkouset. Dohraju ALL IN na brutal . Jestli jsem to spravne pochopil pak by se mi mel ten HARD 25 achiev zapocitat...


Jestli jsem to správně pochopil já, tak pokud máš v archivu misí 24 splněno na hard (to znamená, když se koukneš na náhled mise, uvidíš tam čas dohrání na těžkou obtížnost, tak by ti potom mělo stačit dohrát minimálně na hard obtížnost poslední misi (All-in) a mělo by se ti to všechno započítat. Nicméně odzkoušené to nemám.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 16:59:16 
Offline
 Profil

Registrován: sob 01. kvě 2010 10:25:53
Příspěvky: 72
No prave, na Hard jsem projel vsechny mise vcetne tajny a achiev nikde ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: kampan este raz
PříspěvekNapsal: čtv 16. zář 2010 22:02:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 3:31:13
Příspěvky: 5
Achievment hard, brutal 25 je opravdu nejakej buglej. Po dohrání 20 misí na hard se mi zobrazovalo také jen hard 5. Teď jedu na brutal a před koncem jedné mise za protosse (asi 10 odehraná na brutal) sem si to uložil, několikrát naloadoval a vyskočilo mi hard a brutal 25 :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz