StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 14:22:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Research Conzole
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 6:09:56 
Jakým způsobem jste používali upgrady? Které vám přijdou dobré a které špatné ?

Moje:

Obrázek

PROTOSS:
level 1: Výběr mezi lepším upgradem zbraní, nebo armoru. Vždycky sem volil zbraně, všchny bezvýchodné situace se v misi dali řeši Marinou s medikama, takže lepší a rychlejší dmg byl pro mě zásadní.

level 2: Supply depoty z nebes, a nebo rychlejší těžení plynu. Vždycky sem bral ty depoty. Nemusí se na ně pak vůbec myslet a jsou hned hotový, nijak to nezdržuje hru. Ten ply je zamozřejmě zajímavej, ale nejsem si jistej jestli v porovnání s těma depotama trochu nepokulhává - brali jste to někdo - jaký jsou z toho pocity?

level 3: Tady neni o čem, automatická rafinerka je pecka. Nad tim reaktorem na CC sem taky chvilku přemejšlel, ale vždycky sem to zavrhnul. Má někdo zkušenosti?

level 4: Nikdy sem nevěděl co vzít. Raven mě jako jednotka moc nesedí, prakticky nikdy sem jí nepoužil, myslím že je tam spousta lepších jednotek (spíš jednotek který se za ty minerály v danou chvíli vyplatěj víc) Science vessel sem postavil jen jednou za celou hru a to v misi Engine of destruction na brutal. Upřímně, ani mi ten repair nepřijde moc silnej (moc pomalej, a může ho healovat jen jeden SV zárověň)

level 5: Tech reactor jasná volba, stavět dva tanky najednou je lahůdka, kterou sem mockrát ocenil, extra pak při závěrečné misi.

ZERG:

level1: Když sem hrál poprvý, tak sem samozřejmně bral turret, páč je to dmg navíc a přtpadalo mi to prostě fajn. Skutečnost že to má dmg jak mariňák je smutná :-( V dalších hrách sem bral ty vyztužený bunkry, a nemoh sem si stěžovat :-)

level2: Planetary fortress mě nijak oproti Perdition turretu nerajcuje. PP je nářez, když se jich udělá dost do řady a vysypou se na to scv, tak s tim nikdo nehne :-)

level3: Herculese sem vzal na poprvý, a postavil sem ho jen ze zvědvosti jednou. Jinak sem ho nepoužil, prakticky tam neni mise ve který by to k něčemu bylo, alespoň nemám ten pocit. Predatora sem stavěl jednou v misi Gates of hell na brutal, a zas tak silný to teda neni. Nemá moc životů, a je poměrně drahej.

level4: Pro někoho kdo používá ghosty je ta energie asi podstatná, já sem bral regeneraci strojů. Je krásný sledovat jak se vám healujou banshee, tanky atp :-) A opravdu to zas nejde tak pomalu.

level 5: Poslední misi sem hrál s nydusama, takže psi distruptor byla jasná volba. Mind emulator umí brát jednotky na trvalo, takže se to taky dá a prej je to dobrý v poslední misi proti vzduchu, ale to nemám ověřený :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Research Conzole
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 11:54:38 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 17:56:56
Příspěvky: 15
K tomu rychlejšímu těžení..Teda bod 2..Já prvně vzal supply depoty jako ty.Podruhé jsem zas vzal tu rychlejší těžbu a nějak nevím..Obojí je fajn,k té těžbě-blbé je že nevím zda to je práce té rychlejší těžby nebo až té automatické rafinerie (tu mám totiž taky) ale těží to 5 místo 4 jednotek plynu..Ale nevím zda za to nemůže až ta automatická rafinerie právě..Musím to jít zkouknout jak to vlastně je :D

Jinak to mám dost podobně jako ty..Jenom u 4ky jsem v protosském výzkumu vzal Raveny
A v zergském vývoji jsem zas už od počátku bral ten bunkr
Pak planetary fortres ale to jsem litoval tak jsem vzal pak ten PP (a mise s těmi infected humans byla rázem vyřešena sama :))
Dále to byl taky ten Hercules a taky jsem ho nevyužil nikdy..A predator je taky na prd..Když člověk má hodně surovin a už má všechny ostatní potřebný jednotky postavený tak proč ne ale nic moc.
Bod 4-Regenerace je jasná volba..:) Někdy mě to pomalý přišlo ale opravdu to jede celkem v pohodě,stačí na chvíli odstavit třeba Siege tank stranou a za pár minut je v pohodě (to s těma minutama je vtip,tak pomalý to není :D)

A poslední,to jsem prvně vzal ten mind emulator a teď zas zkouším pro změnu ten zpomalovač ale zatím jsem ho nemohl ozkoušet..S tím Mind Emulatorem jsem hrál poslední misi ale nevím,je to celkem fajn ale nejsem moc rychlej a tak jsme ho skoro nepoužil..(snad jen párkrát jsem oblbnul ultraliska :D )
Ať to budu moct porovnat s účinkem toho psi distruptoru tak uvidím co je lepší..Obojí mě ale přijde že je celkem užitečné a obojí najde svoje využití (jinými slovy škoda že nejde vlastnit obojí :D)

:D :D :shock: :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Research Conzole
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 11:58:09 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
science vessela jsem bral už jenom z principu - byl v jedničce a já byl na něj děsně zvědavej.. :D

jinak jsem to měl úplně stejně jako ty, akorát jsem zvolil herkula

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz