StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:44:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 10:49:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
terminatort800 píše:
Tak se mi povedlo přežít i 2 útok Kerrigan, ale po něm přišlo tohle:
Kód:
http://img827.imageshack.us/img827/2730/po2utoku.png


A to je konec. No řekněte jak se můžu proti tomuhle ubránit. :(


ako nechcem ta nejak urazit ... ale co preboha tam robi tolko nydus wormov? ... to si ich uplne odignoroval :?:
to by som povedal ze je asi zakladna chyba
a za druhe ... myslim ze je vyhodnejsie branit pri vchodoch, aj za cenu rozdelenia jednotiek, ako stiahnut vsetko na kopu do zakladne
mas tam uzsie priechody, plus tanky na clife, t.j. nie su priamo ohrozovane

ja osobne som mal tanky hore a do tych priechodov nabuchal kopec spomalovacych vezi, zergovia sa rozbijali o ne zatial co tanky ich v pohode z dialky kosili ... ani bunkre som tam nemal
ku koncu som mal tolke tanky ze ani 10 nydusov na mape to nedokazalo prerazit

problem bol iba s tou svinou kerigan :) .. ale ta mi to prerazila az tesne pred koncom aj to len jednu stranu takze z druhej bola este aka taka obrana artefaktu

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 10:57:10 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Přesně jak píše no.21. Zaprvé máš obranu úplně špatně rozmístěnou. Opravdu je lepší bránit 2 vchody než mít vše na jedné hromadě. Jednoduše už jen proto, že pak můžeš mít některé tanky (a třeba i ty Ghosty na snipování Kerriganky) nahoře na cliffu, kde jsou 99% času neviditelní a tudíž nezasažitelní (někdy tam přiletí Overseer nebo Overlord, ale obvykle rychle umře). Za další nemáš všechno pak tak po kupě a nezabije ti půlku obrany Kerriganka jedním AoE. No a poslední důvod je ten, že se ti nestane to co na tom screenshotu, že jsou hydry nahoře na cliffu a ostřelují tě shora :)

No ale hlavní chyba jsou samozřejmě ty Nydus wormové, které necháváš být. Jak jsem už psal, musíš mít prostě letku Banshee, která nedělá celou misi nic jiného, než že likviduje wormy. Za celou misi jsem tam nikdy neměl naráz víc jak 3-4 Nydus wormy (mám dokonce dojem, že čím déle je worm živej, tím větší a drsnější vlny posílá).

Apropó, ta artefaktová Nova má obrovský range, když to prostě nezvládáš (měl jsem tam moment, kdy mi hydry zabily skoro celou letku a v tu chvíli se spawnuli další wormové), tak ji použij a ona instantně zabije všechny Zergy, co na tebe útočí, a všechny wormy.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 12:01:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 21:39:59
Příspěvky: 84
easyyy píše:
Podivej se, kolik tam mas nydusu, musis mit letku banshee a nicit je, jinak to tezko ubranis

No nevim, ale to svojí taktikou sem se už dostal až na 95% nabití. To celkem jde. To už musím dát


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 12:31:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:57:34
Příspěvky: 13
http://www.youtube.com/watch?v=FvIs6rcUC48 tohle je sice hard, ale dela achievment a na brutal klidne novu muzes pouzit ^^

Ja velmi podobnym zpusobem dohral jak hard achievment bez novy, tak brutal, kde se taky nedostali ani na jedne strane za obranu (ale zde jsem Novu z lenosti pouzil ^^)

Mel jsem nakoupene vsechny upgrady.

Je dobre mit:
Rychlejsi utok po upgradech utoku
Regenerace - zerg research
Auto-opravovani budov na 50%
Silnejsi bukry (vic hp)
Zpomalujici vez
Flame turrety
2x repair a multiSCV staveni

- Na kazdou stranu 4-5 bunkru a postupne plnit.
- Tak 6-8 siege tanku, ale klidne i vic. Nejlepe za bunkry (a na ten pahorek napravo) Na tom stredu je vetsinou Kerrigenova nici. Thor je zbytecnej... to radej vic tanku.
- Na kazde strane 2 zpomaleni (pro pripad ze by jedna posla)
- Pred bunkry spamovat neustale flame turrety - blokuji zergy a i Kerrigenku zdrzi
Ty flame stale stave nove. Par flame turret muzes dat i do baze na ten jejich vysadek overlordu ale na to staci i nova.
- Tak cca 3 SCV u kazde strany s autorepair a stavbu flame vezi
- Neustale dodelavat banshee a posilat je pokud mozno neviditelne zabijet Nydusy. Shift a navolit retez nydusu a zpet do baze. Vetsinou ti pomuzou zabit i nejakej ten nydus co se objevi v bazi. Ale ne 2-3. Tucet a vic ^^
- Prednost davat zoldakum - marinaci, siege, banshee.
- upgradovat u pechoty staci utok jelikoz jsou v bunkru, na tanky vicemene taky, na air unity radej oboji (polde financi)
- nezapominat na supply ^^;;
- muly taky opravuji a dobre takze se daj hodit kdyz je nedostatek SCV nekde

Vzdy jak dojde Kerrigenka tak ji nechat zautocit na obranu a pak do ni Banshee - hodi aoe uhnes a zas do ni. Jo ztraty jsou, ale pokud mas dost scv pripadne auto raffinery tak by melo stacit.

Nejdulezitejsi je mit furt dost banshee, nicit Nydusy a nebat se o nejakou prijit pri naletch nebo obrane Kerrigenove.
Kdyby nahodou pri nejakem jejich nydusu/vysadku do baze, jsi nemel novu, tak vzdy muzes povolat nejake zoldaky ^^

Neboj se hodit save behem mise ^^ Napr muzes neco zvorat (poslat spatne letku) nebo na neco zapomenout... lepsi nez hrat cele znova ^^ Pokud to teda neni nejaka chyba uz v pocatku ^^

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Shiddo dne úte 31. srp 2010 13:27:01, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 12:52:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:01:56
Příspěvky: 3
mne se osvediclo - v obou variantach -udelat jeste druhy orbital command..
a z obou delat mass scv + muly... pak ma clovek fakt dorbou ekonomiku a muz si brat scvcka v neomezenym poctu na opravu...
a pak samozrejme v nydus variante 2x factory a mass tanky + thor na stun
a v air 2x starport a vikingy...

samozrejme marinaci a medici jsou vzdycky dobry, a hlavne nezapominat kupovat mercenaries...
a vsechny vyrobny i upgrady musi furt jet naplno...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 15:38:02 
Mě štvala sama myšlenka bránit na dvou frontách. Takže sem to vyřešil bráněním z jednoho místa a v půlce mise sem se šťoural v nose i na brutal :-) Malý komando M&M na vykydlení kerriganky, aby mi nekydlila zbytečně tank wall (tzn, když se objevila, tak sem hodil novu a došel sem jí sesmahnout mimo bázi, trochu drsnější to bylo na hard kdy sem tu novu nepoužíval, tam mi dycky polovina komanda pochcípala cestou a musel sem jí pustit o dost blíž, takže sebou vzala 5 - 8 tanků dycky).
Jen pro představu vypadalo to asi takhle:

V týhle části jsou na začátku suply a jedna faktorka, supply sem obětoval a faktorku posunul aby to udělalo miniwall a nemohli mi případně na scv. Za faktorku sem hodil psi distrupter, na kterej nemohl nikdo ani sahnout :-)
Obrázek

Tanky mají dlouhej dostřel a se všema upgradama (i s tim z armory conzole) má tak 135 dmg do primárního cíle. rakticky to vypadalo jako krvavá lázeň, a za pomyslnou čáru se nikdo nedokázal dostat. Psi distrupter je držel dostatečně daleko, a ve chvíli kdy zmerčili promární cíl (artefakt) se všichni cpali do toho malýho vchodu kde umírali po desítkách :-)
Obrázek

Perdition turrety, minerálů máte fakt hafo, takže se to dá obestavět kolem dokola :-)
Obrázek

Za pomyslnou čáru dostřelu se nikdo nedostal :-)
Obrázek

Stejným způsobem sem udělal i hard achiev. Rozhodně doporučuju, ale chce to tak tři faktorky a troje baraksy + všechny upgrady do útoku. Vyrábíte pak 6 tanků najednou :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 15:43:11 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
No já ti nevím. Já měl 1 Factory, 1 Barracks a 90% času mise jsem žádné jednotky nevyráběl, protože mi prostě nic neumíralo :)

A šťoural jsem se v nose taky, jediné chvíle, kdy jsem něco dělal, bylo vynoření Nydus wormů (pobít pomocí Banshee) a příchod Kerriganky (vysnipovat Ghostama, postavit znovu bunkr, co zničila, případně 1-2 tanky, které občas zabila taky). Přijde mi to tak dost jednoduché :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: úte 31. srp 2010 16:07:25 
Pralev píše:
No já ti nevím. Já měl 1 Factory, 1 Barracks a 90% času mise jsem žádné jednotky nevyráběl, protože mi prostě nic neumíralo :)

A šťoural jsem se v nose taky, jediné chvíle, kdy jsem něco dělal, bylo vynoření Nydus wormů (pobít pomocí Banshee) a příchod Kerriganky (vysnipovat Ghostama, postavit znovu bunkr, co zničila, případně 1-2 tanky, které občas zabila taky). Přijde mi to tak dost jednoduché :)


Hle mě dělalo vcelku problém udržet dvě fronty nejdnou prostě. Tohle mi přišlo mnohem jednodušší, a nemusel sem se srát s bunkrama a marínou Na začátku sem postavil 3 faktorky a masil sem tanky, pak trochu těch marnáků...každýmu podle jeho gusta :-) tohle mi přišlo o moc víc easy než to bránit ze dvou stran :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - brutal
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 7:19:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 21:39:59
Příspěvky: 84
Všem děkuju za jejich rady a postřehy. Už se mi to podařilo dodělat. Konečně....ale dalo to zabrat bez toho druhého upgradu tanků. :D

(Použil tu taktiků, na kterou sem zde dal link + něco z vašich rad. Udělal sem si z toho takovej mix.)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz