StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 17:39:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problem s brutal achie
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 23:59:11 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 3:53:36
Příspěvky: 74
Bydliště: Bratislava
Cauko dohral som kampan na hard s all achie a tak sa chistam hrat brutal bez achie aby to bolo trocha lahsie no problem je ze uz mam 10misi na brutal prejdenych ale do achievmentov Wings of Liberty: Brutal 5 mam stale 0 ://// dokonca sa mi zda ze som tam mal aj 1/5 jednim casom.Skusal som aj robit v vsetky achie v misi cez brutal ale stale mi to nezaratalo...neviete kde moze byt problem?Moze to byt tim ze uz som hru vyhral a len si vyberam misie s ponuky na brutal?

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... orl%C3%B3l


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem s brutal achie
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 7:07:27 
Tenhle achievment se přestane načítat ve chvíli kdy dáš misi all in. Je myšlen tak, že se to musí dt v jednom zátahu, tzn při jednom zahrání kampaně.Nejvyšší obtížnost načítá i ty nižší. Achievment brutal/hard/norma completionist, se načítá vždy, tam se klidně koukni že ty mise co si na brutal dal budou odškrtlé


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem s brutal achie
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 7:34:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
razorjaro píše:
neviete kde moze byt problem?Moze to byt tim ze uz som hru vyhral a len si vyberam misie s ponuky na brutal?


Ano, přesně tím to je. Jak už ti poradil kolega přede mnou, musíš dát novou kampaň (s obtížností Brutal) a budou se ti počítat jen ty mise, které uděláš normálně. Dokonce to mají buglé, že jsem třeba zachránil Toshe, přičetlo mi to win, pak jsem z archivu udělal variantu s Novou, taky to přičetlo win, ale když jsem pak udělal další misi, už tam ten win za Novu nebyl a i v archivu nebyla ta mise hotová (animace odemčená ale byla).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem s brutal achie
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 9:15:33 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 10:06:39
Příspěvky: 47
posobna zkusenost:
Nejdriv jsem dal kampan komplet na normal, pak jsem po spusteni hry daval pokracovat v kampani - hazelo me to do archivu, z archivu jsem delal achievementy na hard. Achiev 5,10,15... se mi na hard nezapocitaval az pak na 20 se udelal najednou a 25 taky. Druhej achiev 29 misi se delal furt. Ted jedu novou kampan a mise jen na brutal a oba chievy jedou celou dobu spravne.

+ kampan bere mise kde je na vyber treba bud pomoct Toshovi nebo Nove jen jednu misi jako splnenou. Kdyz si jednu vyberu, splnim, dostanu kredity a vyzkum. Kdyz pak z archivu vyberu tu druhou misi, mam ji v archivu i achievementu taky splnenou, ale nedostanu za ni kredity ani vyzkum. A kdyz ulozim, ukoncim, loadnu hru, tak v archivu ta druha mise splnena uz neni, ale v achievementu zustane.
Jeste kdyz hraju druhou misi z vyberu z archivu, tak mi to do ni neda moje upgrady, ale nejaky defaultni. - Jsem mel treba pro bunkr +150 hp a v ty misi jsem mel bunkr s kulometem.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Problem s brutal achie
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 10:46:18 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 3:53:36
Příspěvky: 74
Bydliště: Bratislava
Ok diki moc borci taze jak sa vravi do tretice vsetko najlepsie.

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... orl%C3%B3l


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz