StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 17:18:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brutal vseobecne
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 17:26:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 28. črc 2010 1:24:53
Příspěvky: 56
No,jelikoz tu nebyl zalozen podobny topic (pokud nejsem slepej),tak bych rad dostal nejake tipy na vseobecne kampan s brutalem,prvni misi jsem delal asi na 4x,druhou na 3x protoze jsem vzdycky vycerpal vsecky krystaly a pak jsem byl v p...
Sice rad odhaluju nove taktiky,ale naladu opravdu nemam na to abych kazdou misi delal 6 hodin,tak mohl byste nekdo poradit? :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal vseobecne
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 17:38:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
jestli jsi delal prvni misi na brutal 4x tak mas dve moznoti. Bud odinstaluj sc2 a /facepalm nebo bys mozna mohl zkusit mensi obtiznost, bo kdyz nedavas prvni mise, nechtel bych te videt treba in utter darkness ci jak se jmenuje

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal vseobecne
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 17:59:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 28. črc 2010 1:24:53
Příspěvky: 56
tak zkusim normal,protoze kampan jsem zatim dokoncil jen na casual,ale nemusis na me hnedka vyjizdet ze mam odinstalovat SCII,nekteri to treba nehraji 12 let od Vydani Starcraft 1 jak ty.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal vseobecne
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 18:03:29 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
A proč přeskakuješ z Casual rovnou na Brutal? Ono když někdo napíše normální, logický příspěvek, tak ho obvykle nikdo nesjede. Když někdo napíše, že dělal první misi na Brutal 4x, holt by měl být předem připraven na nějaký ten výsměch :)

Každopádně doporučuju postupovat s obtížností pozvolna, obrovský rozdíl dělá, když ty mise už dobře znáš (třeba Zero Hour jsem kvůli Hard achievmentu dělal několikrát a pak už jsem tu misi měl fakt v malíčku; když jsem se k ní pak dostal na Brutal, měl jsem perfektně zmáknuté načasování, věděl jsem přesně, kdy se objeví ty skupiny k zachránění atd.). Pokud nic nepomáhá, tak si najdi na YouTube videa těch misí dokončených na Brutal (snad každá mise tam takhle v několika provedeních je), to je rovněž hodně inspirativní. Minimálně uvidíš jak na to a zjistíš, zda je problém v taktice všeobecně nebo třeba jen nejsi dostatečně rychlý v klikání.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal vseobecne
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 19:32:57 
Z casual na brutal, to je obravdu brutal :-D Ono je hodně pravda to co píšou pod těma obtížnostma. Jde o to jestli si někdy hrál nějak aktivně nějakou RTS (a nemusel to nutně být SC1). Jestli znáš základní taktiky, a alespoň trochu se vyznáš ve strategiích.
POkud jsi to už dohrál na casual, zkus hard, protože mise už znáš a hard neni ve skrze takovej problém. Pokud to nebudeš dávat, máš stále možnost misi dát na normal. Až to dohraješ na hard, teprve pak přemejšlej o brutalu :-) Brutal upřimně neni ani moc o radosti ze hry, ale spíš o výzvě - dát to za každou cenu (i když taky jak která mise, sou tam mise který sou opravdu brutální jak prase - In utter darkness, Engine of destruction, Welcome to the jungle, All in - a taky mise na kterejch tu obtížnost ani nepoznáš. Taky hodně záleží jak komu která mise sedla. Mise který jednomu přijdou těžky jak prase si jinej dává uplně v pohodě.
Někde sem tady na fóru dělal srovnání obtížnosti podle praleva myslim. Thread Nevyvážená obtížnost ve wings of liberty. Tak na to mrkni


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz