StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 11:04:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 20:43:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 21:39:59
Příspěvky: 84
Zdravim všechny,

můžete mi někdo poradit nějákou taktiku na misi Supernova, kterou hraju na brutal obtížnost.
Díval sem se na youtube, ale ty návody co tam sou moc nepomáhaj. Zkoušel sem je.
Mam pocit, že to sou podvrhy. (tzn. že tam jen napsali, že je to na brutal, ale neni...)

Proto se obracim na vás. Snad mi pradíte.

Jde o to, že nevim jak zároveň: 1) pobíjet protossy, který mi furt útočí na základnu
2) postupovat dál se základnou
3) a zároveň získat artefakty

Vždycky se mi stane buď: nemam dost surovin nebo nemam dost letounů nebo přijde velkej útok a sem v pr... ano tam.

Díky moc. :oops:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 22:46:30 
terminatort800 píše:
Zdravim všechny,

můžete mi někdo poradit nějákou taktiku na misi Supernova, kterou hraju na brutal obtížnost.
Díval sem se na youtube, ale ty návody co tam sou moc nepomáhaj. Zkoušel sem je.
Mam pocit, že to sou podvrhy. (tzn. že tam jen napsali, že je to na brutal, ale neni...)

Proto se obracim na vás. Snad mi pradíte.

Jde o to, že nevim jak zároveň: 1) pobíjet protossy, který mi furt útočí na základnu
2) postupovat dál se základnou
3) a zároveň získat artefakty

Vždycky se mi stane buď: nemam dost surovin nebo nemam dost letounů nebo přijde velkej útok a sem v pr... ano tam.

Díky moc. :oops:



POkud seš obratnej dá se to vyndat s 6ti bansheema (musíš z pravýho dolního rohu mapy, je tam jeden cannon. Za tou budovou co jí likviduješ sou další dva, který neviděj moc daleko, je tam jedno místo ve kterým když se cloakneš tak tě neuviděj). Když to uděláš tak, tak ani nemusíš bízio posouvat dál, stačí jí nechat tam kde je, popřípadě zvedni nějakou jednu budovu a pošli jí dál od ohně, abys nedopad jako já napoprvý, že zbejvalo asi 50 dmg do tý knihovny a mě bouchnul na mapě poslední suply... :arrow: Defeat
další možnost, kterou sem četl na ofic fóru a která mi přijde hodně funny, je normálně posunout bázi a vyrobit atomovky. Pak jen opatrně s ghostem a tu knihovnu bombardovat :-) Prej to neni takovej problém, akorát tě trochu tlačí čas. každopádně doporučuju těžit na dvou místech zárověň.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 22:47:53 
Na získání všech artefaktů (4/4) si udělej jeden viking. Banshee vyndaj překážející jednotky, a viking si na to pak dřepne...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 23:38:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. dub 2010 16:52:07
Příspěvky: 63
Ja to udelal ejdnoduse hele xD jak dojde vlna k te druhe expe co mas po vymlaceni tech protosu tak vymlatis este ty jednotky u te vedlejsi expy smerem napravo... udelas si medivac s marinakama a zvednes kommand xD mezi tou protoskou linii je tam takovy mistecko kde nejsou budovy jen nakej 1 kanon tak tam proletis kommandem a medivacem do pravyho horniho rohu obrazovky. Marinakama vystrilis ty lode a kanony co tam v tom rohu sou a pak cekas na ten ohen :? a jak znici vsecky protosky budovy u artefaktu tak za ten artefakt vysadis marinaky a strilis xD a ta vlna + marinaci to znicej driv nez ti ta vlna znici kommand :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 10:50:45 
Dettox píše:
Ja to udelal ejdnoduse hele xD jak dojde vlna k te druhe expe co mas po vymlaceni tech protosu tak vymlatis este ty jednotky u te vedlejsi expy smerem napravo... udelas si medivac s marinakama a zvednes kommand xD mezi tou protoskou linii je tam takovy mistecko kde nejsou budovy jen nakej 1 kanon tak tam proletis kommandem a medivacem do pravyho horniho rohu obrazovky. Marinakama vystrilis ty lode a kanony co tam v tom rohu sou a pak cekas na ten ohen :? a jak znici vsecky protosky budovy u artefaktu tak za ten artefakt vysadis marinaky a strilis xD a ta vlna + marinaci to znicej driv nez ti ta vlna znici kommand :lol:



OMG


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 12:02:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 21:39:59
Příspěvky: 84
Díky moc za rady. Tak se mi to povedlo udělat takovým kombinovaným způsobem.

Ze začátku sem těžil, získával artefakty a odrážel útoky. Potom sem přestěhoval starport na tu plošinu co byla v pravém dolním rohu (nejdřív sem ji samozřejmě vyčistil). Pohyboval sem se po dolním okraji, aby na mě nemohli.
Pak sem počkal až se ohnivá vlna dostala skoro až k hlavnímu artefaktu (tím mě taky zbavila v podstatě všech nepřátelských základen). A pak sem zautočil s letounama na ten chrám a rostřílel ho.
Sice sem získal jen 3 protosské arty, ale stálo to za to. :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 12:11:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Já to tedy udělal úplně normálně a naprosto bez problémů. Klíčové je uvědomovat si několik základních faktů, jakože Protoss nemá ani na Brutal Observery, takže cloaked Banshees dávají mimo protosské základny (kde jsou kanóny) úplně vše. Tzn. když jde na tebe útok, braň ho pomocí Banshee (cloak -> sejmeš Stalkery -> sejmeš Sentry -> decloak -> sejmeš Zealoty). No a pak prostě těžíš, házíš MULE, ve Starportu jede pořád produkce Banshee, v Barracksu Mariňáci + Medičky, ve Factory tanci. Jakmile máš větší armádu, sejmeš první protosskou základnu (focusuj první Pylony a Warp prismy, takže můžeš pak drtit Stalkery opět pomocí Banshee; ty mimochodem strašně rychle ničí i Immortaly), dotěžíš, přesuneš se tam a pokračuješ v produkci. A takhle tlačíš čím dál víc vpravo, mezitím ti armáda roste. Já tu poslední protosskou základnu dal cca 10 Banshee + 4 tanci + menší houf MM (tak 10 Mariňáků a 4 Medičky). Důležité je zabíjet Templáře přednostně a uhýbat Bansheema z bouřek.

Co se artefaktů týče, ty jsem všechny 4 získal jen pomocí Banshee. Prostě po protosském útoku na tebe vyrazíš ty (máš chvíli, kdy na tebe určitě nikdo nepůjde), maskovanýma Bansheema zničíš obranu (Pylon u kanónů jako první, deaktivované kanóny nejsou detektoři) a pak jedním Mariňákem dojdeš pro artefakt. Easy :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 13:05:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
Na brutal protos observery má, minimálně jeden je přímo nad artefaktem

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 13:33:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Maybe. Po mapě je každopádně neměl nebo alespoň mně na maskované Banshee nikdy nemohl útočit, když jsem nebyl v dosahu kanónů.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Supernova - brutal
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 15:51:10 
Thanatos píše:
Na brutal protos observery má, minimálně jeden je přímo nad artefaktem


Nope, přímo za artefaktem jsou dva kanony a pylon. Prakticky to nejde vidět, taky sem řešil že mě vidí. Dá se na ně zaútočit jen když otočíš obraz (Home/end) tak vidíš ža tu knihovnu bo co to je a tam souz dva kanony. Pěkná prasárna :-)
Observra sem tam opravdu nepotkal.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz