StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 6:41:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 10:46:22 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. srp 2010 10:41:48
Příspěvky: 8
Zdravím,

pžiznávám že jsem první starcraft klikal několik let a velmi mě bavil, takže nákup druhého dílu byla jasná věc už na půlnočním předprodeji na Andělu. Zažral jsem se do single playeru a řekl jsem si že dokončím cíle které jsem si dal než se vrhnu na 10 let na multiplayer. Ovšem zde se vyskytla chybka.
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/195933/1/Annubiz/achievements/

Moje otázky začínají zde, jak je možné že mám kromě 3 misí na Brutal všechny hotové ale achievment za počet Brutal misí pouze za 5? Nechápu toto a další velmi ale velmi noob otázka....
Exploration, zkoušel jsem vytvořit single proti A.I. i multiplayer Custom game proti A.I ale nedostávám žádné achievy za tyto hry do Custom Game ani do Exploration, nechápu to jestli dělám něco špatně nebo mi to hra nepočítá prostě to nechápu....
Děkuji za rady jak tyto achievy splnit...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:04:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
No s tema jen 5ti brutal, to bude asi nakej bug. Casto to dela, kdyz vypadne spojeni s Bnetem, ale v tomhle pripade by to muselo vypadavat asi hodne casto, kdyz mas jen 5 a rikas zes to na brutal skoro dohral, takze to asi nebude tenhle pripad.
Ad exploration: zkus ty customky zalozit pod MP zalozkou, alespon me tohle pomohlo na 1v7 insane achievment, kterej mi to taky pod SP custom nedalo.

btw. co to mas v tom Feats of strenght? To jsou naky tajny achievs? ;)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Naposledy upravil T.iN.T.a dne pát 13. srp 2010 11:12:34, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:10:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Achievmenty jsou zatím rozbité. Jakmile při jejich plnění ztratíte spojení s BN, nebo zrovna BN nefunguje správně, tak se Vám nezapočítají. Taky mám takový problém.

Na oficiálním foru je toho tuna a předpokládám, že to opraví v jednom dalším patchi.

Co se týče achievmentu v custom mapách, tak tohle vyřešíš tím, že je založíš skrze Multiplayer okno.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:16:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
S těmi Brutal 5 achievementy má problémy hodně lidí, na battle.netu je o problémech s achievementy založené jedno velké vlákno:
http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/283438878

Některým lidem se to prý časem vyřešilo samo nebo hraním na Hard dostali zpětně i Brutal achievementy, některým nezbývá nic jiného než to reklamovat u Blizzardu a doufat, že jim to Blizzard připíše, protože ani opakované hraní prý nepomáhá. Když máš důkaz na to, že jsi ty achivementy splnil, tak by v tom neměl být problém a Blizzard ti to časem připíše, akorát je otázka jak dlouho jim to bude trvat, protože těch lidí, co to nahlašují, je hodně.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:30:21 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. srp 2010 10:41:48
Příspěvky: 8
T.iN.T.a píše:
co to mas v tom Feats of strenght? To jsou naky tajny achievs? ;)


Jestli jsi hrál WOWko někdy, tak Feats of Strenght jsou "tajný" achievmenty který nejsou nikde popsaný takže ani nevím že je máš splnit a jsou to nebodovaný trofeje že jsi udělal něco extra, v tuhle chvíli kromě těch co mám já jsou tam ještě další dva, jeden za Collector´s edition a druhý za kvalifikování 2v2 nebo 3v3 nebo 4v4 a vyhrání všech 5 kvalifikačních zápasů tuším. O žádných dalších nevím a tyhle jsem našel na netu někde, jsou jednoduchý zvládnou se v pohodě.

Určitě zkusím to hodit na Blizzard, ve výsledku mám důkaz že jsem udělal na Brutal víc než 5 a to jenom díky tomu že mám už kromě 3 na brutal hotové všechny.
Budeme doufat že to opraví...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:39:45 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Jak jde zabít v tajné misi Brutaliska tím robotem? :shock: Jsem myslel, že se z té místnosti ten robot nemůže dostat a že zmizí dříve, než by se dalo stihnout nalákat Brutaliska k němu...

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:43:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Annubiz píše:
T.iN.T.a píše:
co to mas v tom Feats of strenght? To jsou naky tajny achievs? ;)


Jestli jsi hrál WOWko někdy, tak Feats of Strenght jsou "tajný" achievmenty který nejsou nikde popsaný takže ani nevím že je máš splnit a jsou to nebodovaný trofeje že jsi udělal něco extra, v tuhle chvíli kromě těch co mám já jsou tam ještě další dva, jeden za Collector´s edition a druhý za kvalifikování 2v2 nebo 3v3 nebo 4v4 a vyhrání všech 5 kvalifikačních zápasů tuším. O žádných dalších nevím a tyhle jsem našel na netu někde, jsou jednoduchý zvládnou se v pohodě.

Určitě zkusím to hodit na Blizzard, ve výsledku mám důkaz že jsem udělal na Brutal víc než 5 a to jenom díky tomu že mám už kromě 3 na brutal hotové všechny.
Budeme doufat že to opraví...


Feast of Strenght nejsou tajny achievmenty lol :D Jsou to achivmenty ktery uz dnes nemuzes dosahnout, napr ve WoW kdyz jsi se lognul na 4te nebo 5te vyroci WoW, kdyz jsi se ucastnil olimpiady a nebo dalsi hovadiny co uz dnes nejdou udelat. Do sc nejaky casem urcite pridaj, treba neco ve smyslu Dohral Terran kampan pred vydanim Zergske atd...

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:48:20 
Offline
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 17:23:23
Příspěvky: 26
Sorry, Yarine, tady jsi mimo :). Je to přesně tak jak napsal Annubiz.
Mezi Feats ve WoW patří třeba realm-first killy, specifický petové (jeden jsem dostal za Mini-thora z SC2 CE) a jiný, nestandardní, případně extrémně těžce dosažitelný skutky (třeba bejt Exalted u Aldor i Scryers, nebo třeba legendární "Insane in the membrane" :) ). Soupisku včetně dostupnosti najdeš třeba tady.


Naposledy upravil Kostěj Nesmrtelný dne pát 13. srp 2010 11:51:05, celkově upraveno 2

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:49:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Problems 5 brutal achievemntami som mal aj ja. Bolo to (myslim) preto, lebo som ich nabrutal daval az potom, co som ich mal hotove nanormal/hard.
Mal som ich hotovych 5, ale achiev nikde. Akonahle som ale dokoncil 6. misiu (upozornujem ze na normal), tak mi tam naskocil aj achiev za 5 brutal.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Noob rada...
PříspěvekNapsal: pát 13. srp 2010 11:53:46 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. srp 2010 10:41:48
Příspěvky: 8
Pralev píše:
Jak jde zabít v tajné misi Brutaliska tím robotem? :shock: Jsem myslel, že se z té místnosti ten robot nemůže dostat a že zmizí dříve, než by se dalo stihnout nalákat Brutaliska k němu...


Vymlátíš celou cestu až k Brutaliskovi s marinou a potom aktivuješ robota dojedeš k Brutaliskovi a pustíš ho a robot ho zabije.... So easy...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz