StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 20:11:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: ned 08. srp 2010 19:38:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Tak jak se vam kampan libila???

Co se tyce me tak muzu jen malo veci vytknout.. jel jsem to na hard a mel jsem problem pouze se dvema misema: cutthroat tuhle misi jsem musel 2x odlozit takze jsem ji udlela az pak kdyz mi zbyla jen tahle mise a Char, ale kdyz jsem si nasel spravnou taktiku tak uz to pak bylo docela lehky. No a za druhy All in fakt tezka mise nejdriv jsem se rozhodl sundat v predesle misi litajici jednotky ale pak jsem zjistil, ze ty zaplavy nydusu jsou tak strasny ze se to neda, tak jsem zkusil druhou verzi, zabit nydusy a bylo to jeste horsi, ze zactaku v pohode ale az prisel leviathan tak to slo do kytek jeho jsem sice sundal ale jaksi mi zdecimoval armu u artefaktu takze pak uz jsem postupne chcipl asi na 90% nabiti artefaktu. Tak jsem to parkrat zkusil znova, ale furt top neslo tak sjem nahral starsi save z all in bez nydusu a nakonec se povedlo, staci mit dobrou obranu a hodne banshee a tim se daj sundat ty cervi v pohode a dokence i Kerriganova se da dat docela lehce, zabila mi jen 23 jednotek. Bohuzel jsem teda neobjevil skrytou misi a docetl jsem se o ni zde na foru takze mam docela cerny svedomi ze jsemji neobjevil sam holt mam splnenejch jen 25 misi neda se svitit, ale myslim si ze to blizzardu udelal docela blbe kdyz i v tech vysledkach se ti to ukaze: secret found yes/no a tak je to pocitano jako normal mise tak je to takovy divny meli to udelat aby byla fakt skryta a ne takhle kazdymu na ocich. Ale kdyz to vezmu kolem a kolem davam kampani 10/10 a uz se nemuzu dockat heart of the swarm.

A jakej dojem udelala kampan na vas??

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: ned 08. srp 2010 19:45:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 03. lis 2007 15:50:15
Příspěvky: 119
ano

_________________
have no fear, path is written


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: ned 08. srp 2010 20:14:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
mne osobne sa kampaň tiež páčila...vela ludí sa sťažuje že misie zaberú dokopy dosť málo času,ale ja som skôr ten tip čo ked som hral misiu som sa tešil nech už konečne skončí a vidím moviečko a pokecám si v hyperione,takže pre mňa to bolo ideálne :)) akurát mi je lúto že k Findlayovi som si ja moc nenašiel vzťah a k Toshovi som ho zas časom nejak začal strácať,potom neskôr mi prišiel moc "normálny",ale to je samozrejme každého osobný názor... a hodnotenie tak 9/10 lebo narozdiel od hry s normálnymi datadiskami tu až moc chýbajú tie dalšie 2 časti a až tak moc sa toho ani neudialo,bol to len taký úvod...

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: ned 08. srp 2010 20:20:53 
Offline
 Profil

Registrován: pát 23. dub 2010 11:58:38
Příspěvky: 26
Patřím k těm, kterým se kampaň až tak nelíbila. Ne že by byla špatná, ale prostě jsem z ní neměl bůhvíjaké pocity. Už jsem to tu psal mimo forum, ale holt příběh a vyprávění mi přišlo slabé. Pořád to je lepší než většina her, ale holt čekal jsem víc.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 8:03:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
pecha nuda píše:
Tak jak se vam kampan libila???

Co se tyce me tak muzu jen malo veci vytknout.. jel jsem to na hard a mel jsem problem pouze se dvema misema: cutthroat tuhle misi jsem musel 2x odlozit takze jsem ji udlela az pak kdyz mi zbyla jen tahle mise a Char, ale kdyz jsem si nasel spravnou taktiku tak uz to pak bylo docela lehky. No a za druhy All in fakt tezka mise nejdriv jsem se rozhodl sundat v predesle misi litajici jednotky ale pak jsem zjistil, ze ty zaplavy nydusu jsou tak strasny ze se to neda, tak jsem zkusil druhou verzi, zabit nydusy a bylo to jeste horsi, ze zactaku v pohode ale az prisel leviathan tak to slo do kytek jeho jsem sice sundal ale jaksi mi zdecimoval armu u artefaktu takze pak uz jsem postupne chcipl asi na 90% nabiti artefaktu. Tak jsem to parkrat zkusil znova, ale furt top neslo tak sjem nahral starsi save z all in bez nydusu a nakonec se povedlo, staci mit dobrou obranu a hodne banshee a tim se daj sundat ty cervi v pohode a dokence i Kerriganova se da dat docela lehce, zabila mi jen 23 jednotek. Bohuzel jsem teda neobjevil skrytou misi a docetl jsem se o ni zde na foru takze mam docela cerny svedomi ze jsemji neobjevil sam holt mam splnenejch jen 25 misi neda se svitit, ale myslim si ze to blizzardu udelal docela blbe kdyz i v tech vysledkach se ti to ukaze: secret found yes/no a tak je to pocitano jako normal mise tak je to takovy divny meli to udelat aby byla fakt skryta a ne takhle kazdymu na ocich. Ale kdyz to vezmu kolem a kolem davam kampani 10/10 a uz se nemuzu dockat heart of the swarm.

A jakej dojem udelala kampan na vas??



Krvácejí mi oči. Ježiš lidi, nějaká základní úprava by neškodila...

Kampaň se už řeší zde: http://forum.starcraftcz.com/viewtopic.php?f=18&t=331

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 17:02:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
To je sice pekne ze ti krvaceji oci, ale nemam potrebu psat na foru do odstavcu a ruzny jiny zasady spravny typografie, pokud mas na mysli tohle, to mi staci ve skole. A tam v tom tematu se resi kampan celkove a ne jen jeji hodnoceni jako tady.

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 19:44:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Jenomže pokud budeš psát jako prase, tak tě za chvíli nebude nikdo číst. Psát jako normální vzdělaný člověk není něco, co by bylo jakkoliv pobuřující a nějaké argumenty, že psát slušně jenom ve škole... to takhle plánuješ psát do konce života?

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Hodnocení kampaně
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 12:07:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Jestli sis vsimnul tak jsem napsal ze na FORU nemam potrebu....ne vsude krome skoly. Dobre uznavam muj prvni post nebyl uplne super, ale nemyslim si ze bych tady na foru byl v tomhle ohledu nejhorsi z nejhorsich, jsou tu i taci kteri pisou tak ze se to po nich neda precist. A byl bych rad kdyby jsme tady mohli resit tema hodnoceni kampane a ne takovehle prkotiny. Jestli i ostatni maji nazor jako ty tak mi to klidne smazte celej ten topic ale jinak si tady vylejvej zlost na nekoho jinyho.

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz