StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 20. dub 2024 1:46:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pát 06. srp 2010 15:06:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
Těm mariňákům moc nevěřim, ale tkaovejch 10 tanků na každý straně by to prej mohlo dávat.
Já sem jí dával asi 15 ghostama a snipovánim. Samozřejmě tam nahrnout víc jednotek, aby nezabíjela drahý ghosty. Ale snipe má 45dmg, takže takovejch 20 ran a je skoro po ní :) to je tak 10 vteřin.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pát 06. srp 2010 15:11:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
To je velmi zaujimavy napad ;) Ghost dava priamy neredukovany dmg, armor nearmor ;)
Ak nema tisice hp, tak jej armor nepomoze a ide do kopru. Diky za typ... sice tma este zdaleka nie som, ale bude sa hodit.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pát 06. srp 2010 17:40:02 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 11:18:47
Příspěvky: 42
sem v první misi, nějaký rady? ne dělám si prdel :D singl asi nikdy hrát nebudu. Ikdyž...když někdy nepojede internet tak vlastně jo :) jde to hrát i ofline, ne?

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: ned 08. srp 2010 19:27:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Pokud jsi sundal litajici jednotky(jako ja) tak je to v pohode ke kazdymu vchodu 3 bunkry a 4 predition turrety a tanky kolik to jen jde(na konci jsem jich mel asi osum u kazdyho vchodu)no a hodne banshee s tema se vzdy rozlet po mape aby jsi sundal nydusy(5 banshee vs 1 cerv by melo vzdy stacit...hlavni si je musis zneviditelnit pokud tam jsou naky hydraliskove)no a takhle se to da v pohode kdyz pride kerriganova tak staci stahnout vsechny banshee k ni a rvat to do ni.. me vzala jenom 23 jednotek....timhle zpusobem se to da dat v pohode.

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: ned 08. srp 2010 19:44:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
omlouvam se, ghosti vazne emp nemaj..ja jsem to sam nezkousel, jen me to napadlo pri procitani topicu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 11:34:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Na hard sem se s tim natrapil a ted na brutal se toho vylozene bojim :D
Emp sem si rikal, ze nebude fachat, kdyz stun od spekter ji nic nedela. Zkusim pak stun od Thora - to zni jako super napad. Imho dulezity je peclive si vybirat upgrady. Tzn. zpomalovaci vez a oba upgrady pro tanky. Pri hard sem nemel vyzkoumanej mensi friendly fire do svejch jednotek a mass tanku mi furt nicil bunkry:) A ted budu hl. mit i planetary fortress coz bude urcite lepsi beton nez bunkry s raxama pred nima. Kor jestli ta pizda bude mlatit do nich a ne do jednotek:)) Trosku me depta, ze salva yamato ktera srovna jakoukoliv budovu ji akorat rozcucha dready, ale nenapadlo me jak ji jinak poradne nalozit. Ghosty sem si ted zase bohuzel nevybral, Tosh je sympatak od pohledu a spectry s permanent cloackem se hodi:) Btw. na brutal s letectvem to musi bejt jeste teprve brutal - aspon podle toho co jsem zkousel obe varianty na hard:)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 12:21:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ten permanent cloak upgrade je tam i pro Ghosty, když pomůžeš Nově.

Každopádně stun od Thora sice funguje (osobně vyzkoušeno), nicméně není to tak ultimátní, jak to zní, protože jednak ji to omráčí jen na pár sekund a jednak ten Thor je brutálně velkej, tam v té misi je místa zrovna dost málo, takže on se tam docela motá, než to na ni vůbec hodí a několikrát mi toho Thora zvedla do vzduchu dřív, než jsem ten stun na ni dal (a to nejsem nějaká lampa, že bych nestíhal).

O 75% menší damage friendly fire tanků je v téhle misi asi nutnost :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 9:40:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
Nedávno sem tu misi hrál znova a podařilo se mi to dát i s achievmentama :)
Postavil sem před artefaktem 3-4 mind control věžky a kradl sem mutalisky. Celkem rychle se jich dá nakrást tak 16-24. Tim pádem získáte rychlou leteckou sílu na řešení brood lordů atp. A pak když přijde Kerriganová, tak jí zabavit pěchotou a nalítnout s mutaliskama. Neměl jsem pak žádnej problém.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 13:03:03 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
No to je skvely ja ten achi nemuzu furt udelat a vsechny ty rady jako dat tam planetary fortres a opravovat ho, chytat mutalisky atd. jsou moc hezky, ale ja trouba z tech veci nic nemam vzdycky jsem si vybral to druhy :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: All In - Hard
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 13:26:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Taky jsem měl ze začátku problém, ale jakmile jsem zjistil, že je bezpodmínečně nutné zničit Nydusy co nejdříve, tak to byla pohoda. Druhou možnost jsem na hard ještě nehrál, jen na normál.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz