StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 12:18:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 11:34:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Mate niekto na to nejake typy :D? .. lebo je to akoze wtf hardcore. Skusal som to este len par krat, ale aj na hard achievement mi to dalo celkom zabrat.

EDIT: Btw je to ta posledna misia u protossov. Zabit 2500 zergov.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 11:50:23 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Sám jsem ji na Brutal nehrál, ale na ofic fóru to nějací lidi řešili a prý funguje masovat zezačátku jen Stalkery a Colossi; ve chvíli, kdy přiletí Selendis a odemknou se Carrieři, tak do 200/200 dodělávat jen je a po ubránění Archivu se stáhnout doprostřed na higher ground, ten se líp brání. Hybridy zvedat Phoenixama.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 13:21:01 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 12:51:09
Příspěvky: 6
Teď jsem v poslední misi na brutal...Tam kde na mě útočí Karrigan a používám ten artefakt ... je to poslední ne?.... Ale tudle bránicí misi si pamatuju... Bylo to peklo... asi si kampaň zahraju i na jinou úroveň.

Takže to prostě dohreješ formou save/load kazdou chvilku...
Jak sem to hral ja:
1) postavit vylepšení na ty velký laserovy magory + 2nd armory... a co nejdřív vylepšit štíty...
2) přesouvat army dle útoků... jednotky na zacatku sem házel ty nesmrtelný a zase ty velký magory (Collosus?)
2,5) save/load trochu pomuže udržet počty jednotek
3) no až přifařej ty velký lodě tak stavět ty... Já přišel až na konci na to.. že ty triskáče musim stavet ručne :D takze mi pak nestrilely
4) každopádně se dal udržet i bonus úkol.. pak už jdou mega vlny... tak se stahnout na ten stupínek... postavit věže...tože vylezou díry
5) no když už mi zbylo jen letectvo tak to by se taky samo neudrželo..... červí díru z mothership a vsechno presunout do levyho rohu...uplne vlevo dolu..

cca 2700 :)

No taky mega na prd bla mise... s tou ohnivou vlnou ... sem myslil že se po.... ... ale povedlo se... každopadně na brutal musíš trochu vyjebavat s tou hrou.

No a na závěr.. asi je lepší si to dát nejdřív na jinou obtížnost... Teď si jen mužu drbat hlavu nad nějakejma upgradama


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 15:11:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Sak jasne. Ja som hru na harde uz presiel s takmer vsetkymi achievementami.
Doteraz som zatial moc problem nemal s nicim, akurat toto ma trochu zastavilo a kvoli tomu, ze si pamatam, ze to bolo uz celkom huste aj na harde, tak ma to demoralizuje :D.

No skusim sa s tym pohrat, ale vidim, ze to bude asi na dlho.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 16:35:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Je to jednodussi, nez to vypada, ja mel na hard 2600 killu cca, a to jsem celkem jebal micro.. jen jsem zvedal hybridy phoenixama ( kterych jsem par pristavel ), jinak jsem jel collose a carriery only + v zaloze asi 20 gatewayi, z kterych jsem sypal zealoty jako zive stity.. mineralu bylo hafo, jeste mi asi 5000 zbylo, ale nebyl gas ;)

take pomuze udelat treba 2-3 rady canonu, mineralu je fakt hodne. Tim se zatarasi vchody tzn roache a zerlingove jsou ze hry a collosove v bezpeci ;)..takze si myslim, ze na brutal, pokud se bude clovek trochu snazit a jeste si pridela tak 6 HT, nemel by byt problem..

ted si jdu udelat kampan pod 8h na normal a pak se vrhnu na brutal a budu mit komplet vsechny ačívy za single :) a hura na MP :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 10:50:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Tak som to nakoniec zvladol. Zas tak hrozne to nebolo, ale aj tak to dalo zabrat. Kazdopadne blba misia a vobec ma nebavila :p. Nastastie uz je za mnou.
Este sa mi podarilo ubranit aj tu prvu plosinu, takze pohoda.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 8:32:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Ja teda hraju jen na hard ne na brutal ale vymyslel jsem si skvelou taktiku, mozna bude fungovat i na brutal, staci si hned na zacatku postavit asi 8 dalsich sond a dat je tezit, pak pristavet dalsi dve gateway a vsechny 4 predelat na warpgate bo jak se to jmenuje proste to co je hned teleportuje tam kde je pole z pylonu. No a produkovat jen temny templare, obcas teda i par stalkeru a az budete moct tak par void rayu, no a celou armadu pak presouvat od jednoho vchodu ke druhymu podle toho kde se shromazduje arma, vzdy staci jen nacpat dopredu ty templare a nechat je at delaj jak umej:D:D:D ptze asi az za 15 min nejdriv zacnou chodit i overseery no a pak uz se to musi jenom tak nak usmudlat a doufat. Ja osobne jsem to mel na hard jen tak tak ty dva litry nepratel :D Tak doufam ze jsem aspon nekomu touhle taktikou poradil.

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 8:42:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Problém je, že Hybridi jsou detektoři ;)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 9:24:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Na brutal mi to prislo jeste snazsi, nez na hard.. :)

jel jsem to same, zezacatku colosy a phoenixy a pak uz jen cariery.. a vchody jsem blokoval canonama ;).. hybridy hezky zvednout do vzduchu a o zbyte se postarala pozemni armada.. na brutal jsem mel 2700, dalo by se dat aj 3000, ale me uz nebavilo pridelavat jednotky.. prece jen, kdyz clovek hraje tu misi po ctvrte, uz to tolik nebavi ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Brutal - "In Utter Darkness"
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 11:26:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Podla mna bola toto jednoznacne najtazsia misia. Co som cital na oficialnych forach, tak je to u kazdeho inac, ale v podstate so ziadnou inou som na brutale problem nemal. Par ich bolo tazsich, ale stacilo par pokusov a bolo.
In Utter Darkness bola asi najhorsia, ale to moze byt aj tym, ze ma hrozne nebavila a ani sa mi ju nechcelo skusat znovu.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz