StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 15:25:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Komu pomoci ?
Doktorka 44%  44%  [ 25 ]
Selendis 56%  56%  [ 32 ]
Celkem hlasů : 57
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 11:19:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Já se rozhodoval ciste materialne, vsechny zergske vylepseni jsem uz měl tak jsem pomohl tossum

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 22:40:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Ja jsem si vybral Selendis, jelikoz se mi zdalo ze je nemozny odinfikovat infikovany terrany(pak jsem se ale po dohrani poucil o opaku :) ) a ze Ariel Hanson je pouze zaujata tim ze to jsou jeji vlastni lide. Ale premjslel jsem nad tim dost dlouho a fakt to nebylo snadny rozhodnuti.

Co se tyce hratelnosti tak me asi trochu vice bavila mise safe haven protoze vas tam tlaci cas a tim padem je to takovy zazivnejsi, ale samozrejme je tato mise tim padem i o neco malo tezsi.

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 23:00:55 
Offline
 Profil

Registrován: stř 11. srp 2010 19:24:00
Příspěvky: 4
chvilku me trvalo nez sem se rozhodl , ale nakonec sem si vybral doktorku. Sice se me moc nechtelo nakrknout tosse , ale rozhodl sem se ze prvni hru si budu vybirat ty "dobry" reseni a pokus o zachranu civilistu me prisel lepsi nez jejich likvidace :) Proto sem si i pozdeji vybral Novu a ne Toshe. Pristi dohrani si ale vyberu Selendis a Toshe :)

_________________
http://s3.sfgame.cz/index.php?rec=18312 Klikacka na uklidneni potom co vas nekdo 6pool rushne :P


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 12. srp 2010 0:09:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 24. říj 2007 8:48:40
Příspěvky: 15
Já si vzdycky rád hrál na jedie...takze doktorka byla pro me jasna volba xDD (ale podruhy si taky zkusim dark side :lol: )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: ned 22. srp 2010 10:48:06 
Offline
 Profil

Registrován: ned 02. kvě 2010 16:39:59
Příspěvky: 15
No, na Jedie, ona ta dobrá volba je vlastně pomoct protům, jelikož vymírají a je jich poněkud málo. A prot bojuje daleko lépe než nějaký civilista, čili jejich nezabíjením se zvětší šance na zachránění galaxie.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: úte 24. srp 2010 8:06:26 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 7:46:08
Příspěvky: 1
Zdravím,

já si vybral pomoc doktorce. Zatím to hraju na normální obtížnost.
A teď bych potřeboval radu:
Odrazil jsem všechny tři útoky a z každé osady odletěl transport a nikam jsem moc nepospíchal a ta mateřská loď Protossů mezitím vždycky vyrubala to, co zbylo z osady po odletu transportu.
Nakonec jsem zničil i tu mateřskou loď.
Chtěl jsem dosáhnout na achievement pro normální obtížnost - zachránit 3 outposty.
Myslel jsem, že stačí zachránit ty transporty, ale jaké pak bylo mé překvapení, že jsem zachránil jen jeden outpost.
Takže pokud to dobře chápu, tak musím zachránit nejen transporty, ale už samotné osady, abych na tento achievement dosáhl?

Pozn. Teď mě nebijte, ale i když je ve Starcraftu II vše krásně vyšperkované, tak pro mě měl původní Starcraft kouzlo v tom, že ve hře nebyly takové ty "čičurky" a prostě se hrála jedna mise za druhou, člověk se nemusel rozhodovat, jestli chce to a nebo tohle vylepšení, jestli se má rozhodnout pomoc tomuhle a nebo tomuhle, ale měl jistotu, že tak jak hra postupuje, tak on bude postupně získávat všechny jednotky a všechna vylepšení. Možnost volby je sice pěkná, ale jak známe z historie - příliš demokracie moc škodí. :D Není nad přímou akci bez "výběrů" okolo. Takhle si člověk říká, za co utratím kredity, jestli si zvolit tohle a nebo tohle vylepšení atd. A pak si také říkám, přeci nejsem taková lama (realtime strategie hraju už od dob Duny 2), která nedosáhne na nějaký achievement (aspoň na normální obtížnost) a tak někdy hraju něco dvakrát (zvolím jinou taktiku) a to už pak dochází k rozkouskování hry a ten spád jde prostě v nivěč.
Jasně, může se na všechny achiementy vykašlat a hrát to tak, abych splnil to, co mise žádá, ale ... však to znáte... ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 23:32:10 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 7:57:02
Příspěvky: 39
Zásadně doktorka ( ač jsme pak musel dohrát kvůli vyšším obtížnostem i za Selenedis). Důvod? Lidi přišli i na pár věcí na co protosové ne, konec ukázal že infekci je možné léčit a za třetí kopu zásadně za svůj tým ...doktorka mě hodně pomáhala tak proč to nezkusit? (navíc mě potvrdila že Nova o Spectrách lhala ).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 8:58:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
Prvykrat ked som si uvedomil co vlastne odomna chcu som bol poteseny ze vniesly do hry neco nove, ale na druhej strane som bol sklamany pretoze som chcel vediet co sa stane ak zvolim druhu variantu. Kedze volim volbu mensieho zla pridal som sa k Protossom, no nastatstie vdaka tomu panelu co je na mostiku (neviem si spomenut jak sa vola) som mal moznost vyskusat si aj druhu variantu.

Kedze hrajem setko na Hard tak mi prislo ze ta misia kde nicim Nexusy+Mothership mi prisla tažšia pretoze som ju splnil len tak tak, naproti tomu ked som nicil zergy s par Vikingami a Marine+Medici som to stihal v pohode.

*Sory za neprofesionalne vyrazy :mrgreen: som noobik

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 9:56:08 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 8:22:59
Příspěvky: 21
Mně se moc nelíbí, že ty rozhodnutí v podstatě nehrají žádnou roli, a taky že situace není stejná pro obě rozhodnutí. Žádná dobrá, či špatná volba tam není. Když pomůžete Selendis, tak jsou lidé nakažení a vy jste udělali dobře. Když pomůžete doktorce, tak jsou zdraví a zase jste udělali dobře. To samé s Toshem a Novou. Když pomůžete Nově, tak nikdo ani slovem nezpochybní fakt, že to byla banda psychopatů. Když pomůžete Toshovi, tak se dozvíte, že vám Nova lhala. No a volba před poslední misí byla sice pěkná, ale žádná velká novinka. Bylo to to samé co v Brood Waru, kde se rozhodovalo mezi vyřazením Battlecruiserů nebo atomovek.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 10:02:38 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 7:57:02
Příspěvky: 39
Celkově na hru rozhodnutí vliv nemají, ale morální rozhodnutí a polopravdy tam jsou. Vis rozhodnutí mezi Spektrou a Ghostem...pokud jste se rozhodli pomoci Spectram tak po misi krom toho ze osvobodite politické recivisty tak Vám doktorka potvrdí že Nova vám lhala o spectrách a o tom že jsou to psychopati kvůli plynu . Pokud jedete ale za Ghosty tak už se pravdu nikdy nedozvíte...

No a velký vliv myslím má rozhodnutí jestli bojujete s červami nebo leteckými nestvůrami:) To se na mě nezlob ale to je hodně razantní :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz