StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 24. dub 2024 0:35:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Komu pomoci ?
Doktorka 44%  44%  [ 25 ]
Selendis 56%  56%  [ 32 ]
Celkem hlasů : 57
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 7:26:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
POZOR MUZE OBSAHOVAT SPOILERY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak ste se rozhodli komu pomoct ?
Zradit doktorku, pomoct Protossum a kolonii sterilizovat
nebo pomoct doktorce, zachranit civilisty a jit proti Protossum ?

Nejak sem porad nerozhodny.
Abych zase nebyl hnanej jenom hezkou tvářičkou doktorky, která je humanistka a nedokáže si představit, že někde někdo umře a žene se za lékem (kterej se jí pak asi díky ději povede udělat no, ale v reálu bych na to nevsadil).
Schází mi tam prostě další informace a faktory k rozhodnutí. Protossy nasrat nechci.
Nechci zabít civilisty, který by třeba šli zachránit, ale je otázka, jestli tim neriskuju zavlečení nákazy atp. Kdyby to bylo tak jednoduchý, že evakuuju ty zdravý, tak by to bylo snadný rozhodnutí.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 7:47:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Já jsem si vybral doktorku, ale už jsem se na to ptal v tématu Kampaň a druhá část volby by měla jít zahrát v té konzoli na můstku. Nicméně zatím jsem neměl možnost to vyzkoušet. Nebyl jsem doma...

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 14:33:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:00:35
Příspěvky: 41
Vybral jsem Tosse a vyvrcholeni s doktorkou je pak velmi zajimave :)

_________________
Main Race: Prot
Off Race: Terran
You're doomed! DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMED !
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 15:07:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Já jsem napoprvé vybral pomoct doktorce. Uvědomil jsem si totiž, že jedinej důvod pro opačnou volbu je nechuť nasrat Protossy, ale to mi nějak nepřijde jako dobrej důvod pro pozabíjení spousty nevinných neinfikovaných civilistů. Takže příběh znám jen z téhle strany (napodruhé pojedu obráceně).

Nicméně po dohrání celé hry jsem si zkusil i tu druhou variantu a co se hratelnosti týče, přišla mi ta mise prostě lepší, zábavnější :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 15:15:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
No ono to samozřejmě neni tak jednoduchý, že v případě protossů vyhladim nevinný civilisty. Tim, že se je pokusim zachraňovat můžu ohrozit mnohem víc životů (tou nákazou) atp.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: čtv 29. črc 2010 15:21:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:00:35
Příspěvky: 41
Mimichodem co se stane s doktorkou vyberete-li si variantu ze ji pomuzete ?

_________________
Main Race: Prot
Off Race: Terran
You're doomed! DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMED !
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 10:23:00 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 10:17:46
Příspěvky: 77
Taky jsem nejakou dobu premyslel a vybral Protosse, protoze jsem si je nechtel nastvat (i kdyz je jasne, ze v jinych misich se proti nim postavim) a navic mi prislo riziko nakazeni velke. Mimochodem, kdyby to byla jen vyhlazovaci mise (a kdo hral, vi, ze mate sanci nejake kolonisty zachranit), Protossove by planetu sesmahli z obezne drahy jako v prvnim dilu, ne?
Muze tady nekdo rici, zda toto rozhodnuti ma nejaky vetsi vliv na zbytek hry?
Co se stane, pomuzete-li doktorce?
Pokud spoiler, tak jen lehce, pls ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 04. srp 2010 11:21:32 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Doktorka přežije a Jimmy dostane pusu ;) :)

Na příběh a další vývoj kampaně to vliv nemá.

Rozdíl je v podstatě jen v hratelnosti těch misí, případně u Toshe potom, zda budeš mít dál Ghosty nebo Spectery a u finální mise je ten rozdíl asi jasný.

Rozhodně ty mise ale nejsou stejně zábavné. Například varianta pomáháním Protossům mi přišla daleko zábavnější a i jednodušší (obě varianty jdou i na Hard bez problémů udělat čistě masováním Vikingů, ale při pomáhání doktorce Protossům jsem měl ztráty a celkově jsem se musel snažit víc), varianta s Toshem mi taky přišla zábavnější než pomalý a opatrný postup s Novou a jeskyně pod Charem byly fun, zatímco likvidace letectva mi přišla tak trochu jako tuctová mise :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 10:56:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Ja sem se rozhod pomoct doktorce a na hard s achievmentem, ze ti musi zustat asi 2 vesnice HODNE prisny. Prisel mi snad nejhorsi achiev ve hre:) A je vubec tezsi varianta, nez to nicit. Tu druhou misi jsem zkousel po dohrani pres konzoli, ale bylo to asi naky bugli nebo nevim, protoze v tyhle misi kde se poprve predstavovali vikingove me to nechalo delat i BC. Takze viking/banshee kombo a nazdar:D

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: pon 09. srp 2010 11:16:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
Mise hraný z archivu maj myslim přístupný všechny technologie.
No a ten achi se dal udělat. Ony ty mise sou dycky dost vyladěný na jednotku, která je v tý misi představovaná - v tomhle případě viking. Takže stačí masovat vikingy po dvou a hned útočit. Ty nexy nemaj moc velkou obranu, děla sou napájený prismama a stejně tak posily se tam nedostanou, když se zničej warp prismy. Takže timhle způsobem jdou zničit celkem rychle. Samozřejmě nějaká pozemní podpora je potřeba.
A taky neni podsttaný ty kolonie zachránit před tou mothershipou (myslim), podstatný je jim dát čas na evakuaci a ochránit je před těma carrierama, co tam nalítávaj předtim. Aspoň mě to stačilo. Mothershipu sem sestřelil až na cestě z druhý vypálený osady.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz