StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:34:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Komu pomoci ?
Doktorka 44%  44%  [ 25 ]
Selendis 56%  56%  [ 32 ]
Celkem hlasů : 57
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 10:16:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
práveže nech pomôžeš hocikomu tak nezistíš či si spravil dobre alebo nie...v tej misii Tosh vs Nova keď pomôžeš toshovi ti síce doktorka povie,že Nova klamala ale nidke nemáš istotu že povedala pravdu,odkial by sa v tom ona tak dobre vyznala?a keď pomôžeš Nove zistíš síce že Tosh je voodoo zabiják,ale to stále neznamená,že by ťa zradil...to isté protossi a doktorka,za protossov doktorka síce nenašla liek ale len preto že bola naštvaná a nič nerobila,za doktorku ho našla ale stále si si znepriatelil protossov,neviem či je to moc dobre...proste je to tak spravené,že vždy má hráč pocit že sa rozhodol správne,ale nemusí to byť pravda-inak by ten dej trochu nemal logiku

btw ja som pomohol protossom,Selendis podla mňa predstavuje tých "dobrých" :D a Jim bol vždy s nimi,takže sa mi moc nepáči myšlienka že zrazu kôli nejakej žene (keď jeho má zaujímať len Kerrigan) by si to pokazil :))

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 12:38:33 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Já si vybral doktorku, přeci jen člověk by měl být loajální ke svým. Samozřejmně příště zkusím druhou možnost.

Když je možnost najít lék není třeba být radikální a ničit kolonii, na druhou stranu, jakou máš záruku, že ho najde? rozšíření nákazy by bylo mnohem vražednější. V téhle misi jsou obě strany tak trochu v právu a vy nemáte dostatek informací, aby jste se rozhodli, co je nejlepší.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: sob 02. říj 2010 13:28:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Tady ta možnost zpočátku vypadala jako zajímavé dilema, zda věřit Protossům, že nákazu opravdu nejde vyléčit a nebo to považovat za sprosté kecy. Vzhledem k tomu, že vyvraždění lidí, kteří jdou potenciálně vyléčit, je ovšem nevratná volba, bych celkem jasně volil možnost pomoci doktorce. Navíc zrazovat lidi, se kterými tu revoluci pácháme, taky není zrovna moc hezké, což pomůže i při rozhodování mezi Toshem a Novou, což bylo pro mě mnohem těžší (o Nově jsem toho moc nevěděl a o Toshovi taky ne). Vzhledem k tomu jak se hra ukládá ovšem nebyl problém vyzkoušet vždycky obě možnosti a s pomocí save a load se rozhodnout až na základě výsledku, který Blizzard navíc trochu alibisticky vždycky udělal tak, aby to vypadalo, že jste zvolili správně, i když při pomoci doktorce jsou ztráty na životech i na přátelstvích mnohem menší: Selendis tu prohru, zdá se, bere docela sportovně, zatímco Hansenová a spousta lidí je při opačné volbě nenávratně mrtvá. Při volbě pomoci doktorce snad zahyne i pár Protossů, kteří se ale stejně pletou do věcí moc předčasně, takže je to jejich chyba. Jako Raynor bych navíc po aféře s Kerrigan nechtěl mít na triku ještě Hansenovou a její lidi a myslím, že to by pochopil i každý alepsoň průměrně inteligentní Protoss. Takže podle mě je i v očích Protossů lepší se tady proti nim postavit, ha. :)
Údajně Blizzard považuje za kánon verzi se záchranou doktorky a jejího lidu a pomoc Toshovi. Zatímco vyvraždění lidí a pomoc agentce Dominionu jsou alternativní verze pouze pro zpestření příběhu, které se ale oficiálně nestaly.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: ned 03. říj 2010 11:15:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Tež jsem si nemohl vybrat ale přišlo mi že doktorka žadonila o čas na lék a měla mizivou šanci na úspěch takhle jsem nenahněval protossy a zároveň tím že jsem je poslal prič jsem zachránil více civilistů než normálně.

Ps: V té době jsem radši bral +3 prottos technology než zerg

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: úte 05. říj 2010 8:32:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
pomohl jsem doktorce, protože kdyby ne, tak by byl Jim stejný jako Mengsk, podpořil by genocidu a mohlo by se to obrátit proti němu jak v médiích tak mezi lidmi na lodi či jiných planetáchˇ, pak by se trápil co že to udělal, špatně by spal a začal by víc chlastat.
u druhého rozhodnutí jsem žádné takové dilema neměl, prostě jsem chtěl mít na další akce snajperku a tu měla NOVA.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 16:36:49 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 16:25:44
Příspěvky: 14
Bydliště: Jihlava
Sice Selendis a "purification by fire" je velmi sympaticky, ale lidi jsou lidi, ze jo. Kdyz je alespon mala sance, ... :) Krom toho Selendis to vzala v dobrem, jak uz to u protossu byva. Nicmene v rozhodovacich misich se podle me nejde rozhodnout "spatne". Protoze v kazdem pripade vas pribeh podpori. Kdybyste neznali alternativni dej, tak si vzdycky vyberete "spravne". Narozdil od The Void, kde si prakticky zase vyberete bud spatne nebo hur.

Co se tyce historie, tak je lepsi si vybrat doktorku. Jednak to alespon prezije a jednak zachranite lidi a ze bojujete proti protosum aby zpomalili jejich "purification"... na to by kazdej mel byt zvyklej z prvniho dilu, kde se takove misi zabranit nedalo a Jim se rozhodl jit proti protosum, aby zachranil nenakazene lidi.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 16:39:28 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Devor píše:
Sice Selendis a "purification by fire" je velmi sympaticky, ale lidi jsou lidi, ze jo. Kdyz je alespon mala sance, ... :) Krom toho Selendis to vzala v dobrem, jak uz to u protossu byva. Nicmene v rozhodovacich misich se podle me nejde rozhodnout "spatne". Protoze v kazdem pripade vas pribeh podpori. Kdybyste neznali alternativni dej, tak si vzdycky vyberete "spravne". Narozdil od The Void, kde si prakticky zase vyberete bud spatne nebo hur.

Co se tyce historie, tak je lepsi si vybrat doktorku. Jednak to alespon prezije a jednak zachranite lidi a ze bojujete proti protosum aby zpomalili jejich "purification"... na to by kazdej mel byt zvyklej z prvniho dilu, kde se takove misi zabranit nedalo a Jim se rozhodl jit proti protosum, aby zachranil nenakazene lidi.


Šance 10% že objeví lék je moc malá na to aby sis rozhněval protosse + tím že si je odesla prič si ještě nějaké lidi zachránil a dal doktorce víc času na lék
To že hra udělala jakoukoli možnost správnou je druhá věc :D

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 17:01:32 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 16:25:44
Příspěvky: 14
Bydliště: Jihlava
Protosse nelze rozhnevat :) Selendis videla zerg infestation, tak sla purifikovat. Kdyby byla moznost, das doktorce vic casu. Vzhledem k tomu, ze Jim ma u protossu vahu by mel byt schopnej Selendis pozastavit.. Nebudu se hadat o sancich, ale podle me to bylo vic v souladu s jeho charakterem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 19:10:42 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Devor píše:
Protosse nelze rozhnevat :) Selendis videla zerg infestation, tak sla purifikovat. Kdyby byla moznost, das doktorce vic casu. Vzhledem k tomu, ze Jim ma u protossu vahu by mel byt schopnej Selendis pozastavit.. Nebudu se hadat o sancich, ale podle me to bylo vic v souladu s jeho charakterem.

asi ano ale kazdy ma sveho jima a ja nerad nasravam narod plny velkych ET se svetelnymi meci

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SPOILER !! Kampaň - rozhodnutí v misi doktorka vs Selendis
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 19:38:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Pro mě je docela překvapivé, že 60% lidí dá přednost cizí rase před vlastní a radši pobije vlastní spolubojovníky než aby naštvalo jakousi nabušenou cizí rasu. Působí to na mě dost znepokojivě. :)

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz