StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 19. dub 2024 2:26:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pát 30. črc 2010 12:56:12 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. bře 2010 16:01:45
Příspěvky: 35
Tak cheaty exustujou, jsou na netu, neřeknu kde, aby jste si to pořádně, užily. Abych řekl pravdu tak hrat to na Brutal je na dlouho, pokud nejste fakt nějaký profík co má APM v Multáku někde kolem 120 normálně, tak je to dost náročný. Liší se to hodně druhem mapy u jedný jsem to prošel v pohodě u jiný jsem to zkuušel snad 10x je to trochu nevyvážený asi, nebo záleží na tom jaký jednotky si do mise přinesete no.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pát 30. črc 2010 14:40:24 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 9:31:40
Příspěvky: 4
Jumbik píše:
Mno a to si vem, že tam je ještě achievment pro všechny mise na brutal :D ... To už aby člověk byl jak robomyš, nebo šáhnul po cheatech pokud nějaký jsou :D

Ikdyž ono by bohatě stačilo snížit rychlost hry, nějak...


Ten achievment je ale pouze za to, že ty mise dohraješ na brutal. Což znemná že stačí splnit pouze hlavní úkol, nemusíš se zatěžovat vedlejšíma questama ani achievmentama. A ani jeden achievment v misich nepotrebuje abys ji hral na brutal, vždy stačí na hard. Takže se zase tak strašně těžké to neni. Snížit rychlost hry určitě pomůže ale na druhou stranu pokud chceš hrát online tak je lepší ji nechat stejnou a snažit se! :-D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pát 30. črc 2010 22:23:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Brutal by sa mal dat zvladnut. Bez achviementov a vedlajsich questov, by to malo byt hadam v pohode. Ale zatial som neskusal, takze neviem. Uvidi sa, aky to bude rozdiel oproti hard.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: sob 31. črc 2010 7:03:50 
Offline
 Profil

Registrován: pon 24. kvě 2010 10:32:32
Příspěvky: 41
No ja to hraju na Brutal a v pohode nektery mise opravdu nejsou. Uz dost z nich jsem opakoval. Musim rict, ze zkusenosti z MULTI tu vubec nehrajou roli - to je nebe a dudy. Jinak v jedny misi sem nasel i nakej achiev na brutal, ale uz nevim co to presne bylo. Mel sem znicit svechny jednotky soupere na brutal obtiznosti.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: sob 31. črc 2010 7:35:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Baron píše:
No ja to hraju na Brutal a v pohode nektery mise opravdu nejsou. Uz dost z nich jsem opakoval. Musim rict, ze zkusenosti z MULTI tu vubec nehrajou roli - to je nebe a dudy. Jinak v jedny misi sem nasel i nakej achiev na brutal, ale uz nevim co to presne bylo. Mel sem znicit svechny jednotky soupere na brutal obtiznosti.


Devil's playground, ne? Ta s reapery a stoupající lávou.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: sob 31. črc 2010 8:06:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 24. kvě 2010 10:32:32
Příspěvky: 41
Pralev píše:

Devil's playground, ne? Ta s reapery a stoupající lávou.


Jj tu jsem opakoval asi 3x. Ale jsou tam i tezsi. Jmena si fakt ale uz nepamatuju :P Me se na tomhle singlu a tejhle obtiznosti prave libi, ze tam musis premejslet. Jako u jednoho z mala singlu...

Edit: Ale je mozny ze mas pradu... Zabit Brutaliska lavou na Brutal. Ale nejsem si jistej jestli to bylo zrovna tohle...

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: sob 31. črc 2010 8:44:19 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. bře 2010 16:01:45
Příspěvky: 35
JJ je to Devil Ground, znicit vsechny Zergy na mapě, na Brutal obtížnost, a musím říct že ten achievmnet je totálně v pohodě. Zabít brutaliska lávou se mi nepovedlo teda, ale achievmenty budu dodělávat až to budu hrát s čestinou podruhý. :-) Tak záleží jak daleko jsi v kampani na ten brutal prvních pár misí, bylo hodně v pohodě ty mise potom už jsou teda dost těžký.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: sob 31. črc 2010 12:18:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Tie Feast of Strength achievementy si mozete pozriet na svojom profile na bnete. Tam su (asi vsetky) napisane.
napr http://eu.battle.net/sc2/en/profile/203 ... ry/4325394

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: sob 31. črc 2010 16:31:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Tak kampan je zatim urcite podle mich predstav, mam za sebou asi 10 misi a ted jedu prvni misi za Zeratula, hraju na hard a krome par misi(Welcome to the jungle mi dalo dost zabrat, furt jsem premejslel jak se k tomu terrazinu sakra dostat kdyz tam maj tolik tech void rayu:D a taky to s tou lavou, na to jsem pouzil asi 120 sejvu:D:D) to bylo zatim docela v pohode ale na jednu jsem se zatim vykaslal a rekl sjem si ze ji udelam pozdejc. Co se tyce hodnoceni tak zatim me kampan dost bavi a doufam ze nebudu muset snizovat obtiznost abych to dohral.

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 0:25:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 28. čer 2007 14:05:54
Příspěvky: 466
uaaa, ať už to mám tady na stole! :D pořád čekám až mi to přijde a to čekání mě zabíjí! Já si tak chci zahrát Kampááááň... Ale co, vydržel sem to napruženej přes tři roky, vydržim to až do středy :D

_________________
I fantazie má své hranice. A my? My jsme tu od toho, abychom je překročili...


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz