StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 17:22:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 13:26:49 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 12:51:09
Příspěvky: 6
Kdyby měl někdo nějakej tip na brutal poslední misi ?
Mužu hodit tip na ostatní mise (brutal)... thx


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 14:48:59 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:23:31
Příspěvky: 3
Na poslední misi jsem používal hlavně siege tanky + bunkry a ty mašiny na zpomalovaní zergů. V moment kdy přišla Kerrigan jsem ji zaspamoval mariňákama s medikama (siege tanky byly bez úspěchu). Na každé straně postavit 3-4 bunkry + několik scv s medikama, na všechny skály siege tanky a pořád vyrábět mariňáky.
(Tohle by mohlo být k něčemu v případě žes zabil Muty a Broodlordy, pokud jsi zabil nydus wormy tak ti fakt nepomůžu :) )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 16:25:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Mno, ja jsem zergum predtim vyradil nydusi, takze na me jeli hlavne mutama a brood lordama.. udelal jsem na kazde strane 4-5 bunkru narvane marinakama, 4-5siege tanku a pak uz jen vikingy a goliathy, obe jednotky max vylepsene, na kazde strane par SCV na opravovani tanku a vikingu a hlavne nezapomenout dat par vezicek k mineralum (zautoci od zadu mutama a dropem z overlordu) , take neni na skodu dat par k supply depotum a od zacatku jsem upgradoval pechote jen damage a air jednotkam oboje soucasne.. taky to chtelo par pokusu:).. Ta cubka mi pekne zmasila obranu,. :)

Jinak z armory upgradu jsem jeste mel staveni dvou SCV najednou (podle me mnohem lepsi nez automaticka rafinerie), max vylepsene bunkry + life, myslim, ze je to prvni upgrade ze zegskeho stromu, max vylepsene missile turety.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 20:32:46 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:42
Příspěvky: 9
dnes som hral tu misiu v mini kampani protov (navsteva zniceneho overmind)...a tam mi nesadla jedna vec. vraj overmind stvoril queen of blades zamerne...ale ja som si myslel, ze overmind vznikol az na konci zergskej kampane (povodny SC) a to uz sarah bola pretvorena...
:-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 20:51:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 28. čer 2007 14:05:54
Příspěvky: 466
kane85 píše:
dnes som hral tu misiu v mini kampani protov (navsteva zniceneho overmind)...a tam mi nesadla jedna vec. vraj overmind stvoril queen of blades zamerne...ale ja som si myslel, ze overmind vznikol az na konci zergskej kampane (povodny SC) a to uz sarah bola pretvorena...
:-)

To byl nový Overmind protože původní byl zničen ;)

_________________
I fantazie má své hranice. A my? My jsme tu od toho, abychom je překročili...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 21:05:16 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
kane85 píše:
dnes som hral tu misiu v mini kampani protov (navsteva zniceneho overmind)...a tam mi nesadla jedna vec. vraj overmind stvoril queen of blades zamerne...ale ja som si myslel, ze overmind vznikol az na konci zergskej kampane (povodny SC) a to uz sarah bola pretvorena...
:-)


Na konci zergské kampaně původního SC se Overmind "přesunul" fyzicky na Aiur, ale existoval samozřejmě už daleko delší dobu :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 21:10:42 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 12:51:09
Příspěvky: 6
Nakonec sem musel použit na tu poslední misi na brutal youtube :( ale ostatní brutal jsem dal normoš.

Tady sem čerpal
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=8CnijiPKBno


Každopádně mam jeste otazecku...
Nakonec mi to hlásí 25/26 misí a nevim o tom, že bych nejakou misi vynechal.. mam tam ty 3 mise kde se musim rozhodnout komu helfnu neodehrátý.. ale ty se do toho nezapočítávaj..
Když jsem šel na poslední misi tak se me to ptalo jestli nechci jeste dodelat mise... ale už jsem žádný nikde neměl..
Tak jestli je někde seznam misí? Fakt nevim jak mě mohla minout ... kua
Leda mě napadá, ze kdybych zvolil z tech 3 jinou,tak by jeste mohla navazovat na nakou bonusovou?
fakt nevim :?: :?: :?:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 22:46:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Je jeste skryta mise.

V misi media blitz ( proste ta mise, kde ovladas odina ve meste) je v pravem rohu neco jako laborator a tu kdyz znicis, tak se to otevre skryta mise, ale nejde odemknout zpetne, jen pri kampani (ne pres mission archive) ..takze musis zacit hrat znovu.. ale kdyz si das tu nejlehci obtiznost, do hodinky v te misi budes.. (vim z vlastni zkusenosti, take jsem na to prvne neprisel:) )

ale nevim, jak je to s obtiznosti..jestli se odemkne na vsech.. ja jsem hral tu misi na hard a odemkla se mi


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: ned 01. srp 2010 23:20:16 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 12:51:09
Příspěvky: 6
Jasná věc... dík..samozřejmě, že sem se musil přesvědčit, jestli se mi to náhodou neotevře.... :lol:

Kua sem tam chtěl mít všechny mise splněný na Brutal.. a takhle mam alles ale 25/26 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Neví pls někdo jestli, když dám novou kampaň na jinou obtížnost, jestli tam zustane je už sem je mel na Brutal? Znovu se s tim trápit nechci.. :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 0:14:56 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Nezkoušel jsem, takže jen teoretizuju :) Nicméně když dáš znova kampaň na Casual a během chvíle se dostaneš až do té mise s Odinem (jak tu někdo už psal), odemkneš secret, odemkne se ti tajná mise, zvolíš si ji a zvolíš si na začátku té mise obtížnost Brutal (dole ve Star map), pak by to čistě teoreticky mohlo dát i achievment :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz