StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 26. čer 2024 8:10:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 2:24:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
ne ciste teoreticky ale urcite mu ho to da ;).. je jedno jestli jsi splnil pred tim v kampani 25 misi na brutal a v dalsi splnis na brutal jen jednu.. jakoby se to scita .. ;) Me uz chybi jen par misi na brutal a zahrat na normal pod 8h.. ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 10:24:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
No já sem včera hrál All in misi na hard a bylo to peklo teda. Hrál sem tu variantu s letectvem a radši bych příště s rizikem nydusů teda :)
Problém je v tom, že sem musel dělat dva druhy obrany - leteckou na letectvo a pozemní proti Kerrigan. Opačně bych si vystačil jenom z pozemní. Hrál sem to 2x od začátku a loadoval asi 30x. Ty útoky ze všech stran, navíc broodlordi nadělaj hroznou paseku, tim jakej maj dostřel a když si jich člověk nevšimne včas. No a pak samozřejmě Kerrigan. Ta mrcha vydrží strašně moc a nemoh sem si dovolit, aby mi dycky zničila půl základny. Zkoušel sem snad všechno, yamato i atomovky, ale yamato je nebezpečný, protože sejme ty BC a to je drahá sranda a atomovka i když se trefí má směšnou damage.
Nakonec se mi osvědčilo jediný a to speciální "bitchslayer" tým asi 15ti ghostů, který dycky čekali, pak se cloakli, naběhli k ní a pak sem jako magor klikal snipe a snipe a snipe a snipe, dokud sem jí neustřílel. to je snad jedinej efektivní damage per second, kterym je možný jí sejmout.
Nebo má někdo jinej recept ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 11:00:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Docela se mi libilo jedno videjko na youtube. Typek si tam hned na zacatku znicil tu budovu na zoldaky a postavil tesne pod cliff hafo tanku a hafo spomalovacich vezicek.. ale nevim, jak to bude fungovat na brutal, dneska se tam snad dostanu, tak to zjistim ;).. on ma v nazvu videa napsane, ze to hral na brutal, ale kerrigenova pada podezrele "normal" rychle :D

jinak hezky nazev pro jednotku ghostu :DD

edit: sakra uz zase.. :D me ted napadlo, co na ni hodit EMP, tim ji oberes o energii a nebude zvedat tanky.. a pred ne dat nejaky budovy jako stit


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 11:03:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
jo, to video sem viděl taky a nějak se mi tam nezdá, že zabil kerrigan asi 20ti mariňákama :-) Todle jí na hard ani nezpomalilo.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 11:06:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Já jsem měl verzi bez nydusů a i tak jsem se nevyhnul pozemním útokům, takže ono to výjde nastejno. Jedinej rozdíl je v intenzitě jednotlivých útoků a v tom jaký máš stavět jednotky.

Broodlordy jsem dával pomocí Vikingů. Na zbytek jsem měl letku BattleCruiserů a Kerriganovou jsem vždy sejmul pomocí několika yamato. Důležitý je, aby se ale nejdříve začla soustředit na něco jiného, než jsou právě Battlecruisery jinak je to drahá sranda. Takže zaměstnat jí grupou něčeho levného a postradatelného (mariňáci) a pak do ní šoupnout 10 yamato :D

Na pozemní obranu klasika bunkry, tanky, věžičky a popřípadě pár goliathů na mutalisky.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 11:37:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: čtv 12. čer 2008 13:31:42
Příspěvky: 76
BTW nejsou někde už pořádný statistiky jednotek ? Myslim i těch speciálních ? HLavně mi jde o Kerriganovou, její statistiky a schopnosti. Zdálo se mi , že s tim 1250 HP a asi 3 armor vydrží mnohem víc, než by měla. Oproti Brutaliskovi třeba.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 11:50:29 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:42
Příspěvky: 9
aha tak je to...tak vdaka za odpovede...predsa len ja osobne sa v pribehu az tak nevyznam :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 14:39:36 
Offline
 Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 14:31:13
Příspěvky: 1
Osobne som misiu " All In " hral na HARD a taktika bola následovná :D. Hovoril som si, čo by bola naj taktika, tak ma napadlo hneď toto no :D, zrušil som v predošlej misií Air Jednotky, takže to bolo zrealizovatelné.
Lava strana
Obrázek

Prava strana
Obrázek

Kopček :D
Obrázek

No a v podstate, Kerrigan vždy padla ako hnilá šupka :D jediné čo bol trošku problém, že Bunkre padali celkom rýchlo, tak som to musel reinforcovat´stále a míňal som tým dosť vela SCVčiek, ale inak pohoda. :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 18:05:25 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 12:51:09
Příspěvky: 6
Tak jen pro info tu misi all in na brutal, jak ste mluvili o tom videjku... tak podobne jsem to dal...s marinakama ji das pohoda... upgrade ;)

ale bez save/load bych to nedal :mrgreen:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kampaň
PříspěvekNapsal: pon 02. srp 2010 18:08:41 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 12:51:09
Příspěvky: 6
Každopádně mě napadlo ještě jak ste někdo udělal misi s postupující vlnou ohně na brutal? Ja sem fakt už byl v koncích a musel obletět tu základnu a letadýlkama zničit objekt... Přičemž sem musel ještě dostat jednu budovu nějak dostat do pravýho rohu abych o ni nepřišel a konec mise :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz