StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 25. dub 2024 1:40:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. zář 2012 15:27:33 
Offline
 Profil

Registrován: stř 12. zář 2012 15:23:02
Příspěvky: 2
Zdravím,

měl bych dotaz ohledně postupu do vyšší ligy. Už čtyři sezóny se topím v bronzové, suverénně všechny zápasy vyhrávám, už druhou sezónu vždy skončím v top osmičce a vyhraju kvalifikaci, když skončí sezóna, ale vždy mě to hodí zpátky do bronzové ? Máte někdo triky jak se dostat výš ? Beztak většinu zápasů, mi to hází protihráče ze stříbrné ? Jsou ještě nějaké jiné faktory pro postup výš kromě umístění ? Díky


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. zář 2012 15:47:49 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 17:26:54
Příspěvky: 26
Uístění nehraje roli, záleží na MMR a jak se to počítá ví je Blizzard.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. zář 2012 16:03:13 
Offline
 Profil

Registrován: stř 12. zář 2012 15:23:02
Příspěvky: 2
Mishario píše:
Uístění nehraje roli, záleží na MMR a jak se to počítá ví je Blizzard.




Co je MMR ? :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. zář 2012 21:35:58 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Mishario píše:
Uístění nehraje roli, záleží na MMR a jak se to počítá ví je Blizzard.

Teď už by mělo - byly odebrány stupně z divizí, takže:
With the goal of increasing transparency for ladder players, we’re removing tiers from the ladder with the commencement of 2012 Season 4. The removal of tiers from all leagues will allow players to better gauge exactly where they’re at on the ladder and how far away they are from the next league.

After this change, climbing to (for example) Rank 2 Diamond will mean that you are in the top 2% of all Diamond players, and you are very close to moving into the Master League. Similarly, Rank 50 Platinum is in the top 50% in the Platinum league, and so forth.

Samozřejmě být v top 8 nezaručuje ještě postup, ale je jasné, že je na dobré cestě. Lituji lidi s rankem 100 v bronze, kteří jsou aktivní :D

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. zář 2012 22:17:45 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Plus, pokud to tedy ted nezrusili, je na stranach battlenetu tabulka s pribliznym poctem bodu za sezonu, kdy te to pravdepodobne kopne vys.

Z moji zkusenosti: koplo me to vys, aniz bych ten pocet bodu mel, do goldu, ted jsem v nove sezone opet po vyhranem placement matchi zptaky v silveru. Takze neustalem litam mezi goldem a silverem ... a uz to nechapu a neresim :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: stř 12. zář 2012 23:10:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
No tak hlavně neplatí, že když vynecháš sezonu tak se ti smaže MMR a jedeš od znova, já to udělal a hrál jen jeden placement match a vše při starým, jinak pokud píšeš, že suveréně všechno vyhráváš tak zatraceně kydáš:-)))

Jinak co sem si z Bnetu se svou chabou angličtinou přeložil, tak ten inovovanej sistém by mohl být fajn, více motivující, ale tak uvidíme, třeba taky ne:-)

BTW po tý dlouhý době co sem na SC2 kašlal mě to zas hrozně baví, sem zas hned na poprvý dostal vynadáno, že sem týpka porazil páč jel fast expu, ja to scoutnul a zabil, zas mě posílal do bronzu a bla bla bla, to mi fakt chybělo :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2012 7:26:36 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Když od počátku sezony až do jejího absolutního konce nehraješ ani jeden 1v1 zápas, včetně placement, tak se ti MMR resetuje. Končil jsem jako mid diamond, vynechal sezonu, kdy jsem hrál pouze custom games, začal jako platina ;) Bez toho resetu bych si MMR srážel docela dlouho, předtím jsem hrál tak 30 her za sezonu asi půl roku a pořád prohrávat byla otrava :)

Editus: Samozřejmě XvX; X > 1; nemají vliv na reset 1v1 MMR a naopak ;)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2012 11:46:45 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
deacon píše:
Když od počátku sezony až do jejího absolutního konce nehraješ ani jeden 1v1 zápas, včetně placement, tak se ti MMR resetuje. Končil jsem jako mid diamond, vynechal sezonu, kdy jsem hrál pouze custom games, začal jako platina ;) Bez toho resetu bych si MMR srážel docela dlouho, předtím jsem hrál tak 30 her za sezonu asi půl roku a pořád prohrávat byla otrava :)

Editus: Samozřejmě XvX; X > 1; nemají vliv na reset 1v1 MMR a naopak ;)



PŘESNĚ TODLE MI ŘIKALO NĚKOLIK LIDÍ, ALE JÁ PROSTĚ ODEHRÁL PO VYNECHÁNÍ CELÉ SEZONY JEDEN PLACEMANT, PROHRÁL JSEM HO A ZAČAL TAM KDE SEM ZKONČIL - GOLD. V sezoně sem neodehrál ani jeden ladder match, ani placemant match, ani týmovky, jen cca 10 custom vs computer a pár proti kámošům, jinak nic, dá se to ověřit.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2012 12:15:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Salam píše:
PŘESNĚ TODLE MI ŘIKALO NĚKOLIK LIDÍ, ALE JÁ PROSTĚ ODEHRÁL PO VYNECHÁNÍ CELÉ SEZONY JEDEN PLACEMANT, PROHRÁL JSEM HO A ZAČAL TAM KDE SEM ZKONČIL - GOLD. V sezoně sem neodehrál ani jeden ladder match, ani placemant match, ani týmovky, jen cca 10 custom vs computer a pár proti kámošům, jinak nic, dá se to ověřit.


Uverim az uvidim (mrkni do hry na League and Ladders > Career summary a jestli najdes gutshot mezi sezonama, 2010 s1, 2011 s1, 2011 s2, 2011 s3, 2011 s4, 2012 s1, 2012 s2, 2012 s3), me osobne chybi sezona 2012 s2, protoze sem neodehral ani ten jeden "placement" match, takze sem na zacatku 2012 s3 musel odehrat 5 placement matchu (a byla to parada protoze 3 z nich byli proti low/mid bronze, takze sem si mohl delat co sem chtel....treba mu vytezit celou mapu driv nez se rozhodne expandovat na treti...:D) a skoncil sem se skore 4:1 v platine.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2012 12:26:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Stoky píše:
Salam píše:
PŘESNĚ TODLE MI ŘIKALO NĚKOLIK LIDÍ, ALE JÁ PROSTĚ ODEHRÁL PO VYNECHÁNÍ CELÉ SEZONY JEDEN PLACEMANT, PROHRÁL JSEM HO A ZAČAL TAM KDE SEM ZKONČIL - GOLD. V sezoně sem neodehrál ani jeden ladder match, ani placemant match, ani týmovky, jen cca 10 custom vs computer a pár proti kámošům, jinak nic, dá se to ověřit.


Uverim az uvidim (mrkni do hry na League and Ladders > Career summary a jestli najdes gutshot mezi sezonama, 2010 s1, 2011 s1, 2011 s2, 2011 s3, 2011 s4, 2012 s1, 2012 s2, 2012 s3), me osobne chybi sezona 2012 s2, protoze sem neodehral ani ten jeden "placement" match, takze sem na zacatku 2012 s3 musel odehrat 5 placement matchu (a byla to parada protoze 3 z nich byli proti low/mid bronze, takze sem si mohl delat co sem chtel....treba mu vytezit celou mapu driv nez se rozhodne expandovat na treti...:D) a skoncil sem se skore 4:1 v platine.


až budu doma tak to vyfotím a vokážu

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz