StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 20. dub 2024 8:26:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 9:16:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ahoj komunito,
zjistil jsem, že na českém internetu něco chybí a to portál zaměřený výhradně na diváky e-sportu. Vím že jsou tu stránky jako playzone nebo hitpoint, ale ty jsou více či méně zaměřeny na hráče a pořádání turnajů apod. http://www.ggreport.cz nikoliv.

Rád bych oslovil nejen hráče, ale také laickou veřejnost. Projekt je sice zatím v plenkách, ale pokud se Vám nápad líbí nebojte se použít sociálních sítí a hospod a šiřte tuhle novinu. Zároveň pokud někoho chytne psavá nálada tak se nebojte mi poslat své výtvory, ale nezapomeňte, že mi jde o diváky, takže o návod jak zahrát správně 4gate zájem úplně nemám.

Omlouvám se za drobnou reklamu, ale myslím pro dobrou věc.

Šiřte e-sport nebo nebude dost široký a všichni se do něho nevejdem. - Štoky -

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 16:02:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Myslienka/Napad super. Narodnym sportom sa starcraft v nasich koncinach nikdy nestane, ale rozsirit zaujem neuskodi. Otazne je co z takej hry bude mat laik ktory to nikdy nehal. Pri futbale aspon tusi o co ide, tu nevie co je stalker.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 19:33:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
No uvidime takovych pokusu neco udelat uz tu bylo. Tak gl.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 19:57:08 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Takže... V první řadě musím říct, že jsem ten web neprojížděl celý, nečetl ty články pořádně, jen zběžně prolétl.

Každopádně hodně chválím nápad, imho tu přesně něco takového dost akutně chybí. Nejvíc mi to docvaklo, když jsem viděl vpravo nahoře ten kalendář a říkal jsem si, jak by bylo super, kdybych si na takovýhle web chodil a tam viděl pěkně VČAS dopředu, kdy budou jaké turnaje na koukání, kde... (teď opravdu nemyslím ty lokální cz/svk turnaje, ale akce typu MLG)

Pak třeba články s odkazy na videa a replaye ke stažení... Zkrátka profi vedený portál určený pro diváky, kteří rádi koukají na světovou špičku. Z takového webu se pak dají dobře organizovat třeba i Barcrafty.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 20:32:05 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Pralev píše:
...když jsem viděl vpravo nahoře ten kalendář a říkal jsem si, jak by bylo super, kdybych si na takovýhle web chodil a tam viděl pěkně VČAS dopředu, kdy budou jaké turnaje na koukání, kde... (teď opravdu nemyslím ty lokální cz/svk turnaje, ale akce typu MLG)

Na tl.net máš takový kalendář. A před skoro každou velkou akcí je tam odpočítávání.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 20:46:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
GoodWill: To aby z toho neco mel laik bych chtel trosku priblizit rubrikou "skola zacinajiciho divaka". Ja sem ted premyslel k jake hre bych starcraft prirovnal (samozrejme se nechci venovat jen jemu). Jde o trosku komplikovanejsi hru, tak bych ji s fotbalem uplne nesrovnaval, ten je zrovna ze skupiny sportu s jednoduchyma pravidlama, ale napriklad rugby. Kdyz clovek kouka na rugby, tak taky neni uplne snadne se v tom zorientovat. Kdy se kope, kdy se jde do mlyna, co se smi a nesmi pri vhazovani autu apod. Nemluve o zakladnim pravidle ze se smi nahravat jen dozadu. Koukal jsem ted asi pred mesicem na mistrovstvi sveta. Neco malo jsem o rugby vedel, o pravidlech a pod, ale nevedel sem ani kolik hracu rugby hraje, a uz vubec ne na jakych postech (jestli vubec nejake jsou). I tak jsem si to uzil. A myslim ze podobne to bude se Starcraftem. K zakladnimu pochopeni hry vetsinou staci vedet ze jde o simulaci valky (bitevni konfrontace + ekonomicka stranka) a zakladni mechaniky jednotlivych ras.

Pralev: Vzhledem k tomu, ze jsem fanousek SC2 tak sem se pokousel dat do kalendare zajimave a hlavne koukatelne udalosti. At uz ceske tak cizi. Nema to nejaky velky system, proste sem si rekl jake turnaje tak sleduju a ty sem tam napsal a dal pak me oblibene weby jako je playzone nebo ipl. Zpatra jsem jemnova turnaje jako MLG, GSL, IEM, NASL, DH, WCG, IPL a samozrejme ceske NSL nebo esuba KOTH (ktere sem teda videl jen parkrat kdyz to komentoval nekde Jump, tak ani nevim jestli se to streamuje).

Pokud v tom kalendari nekomu neco chybi, tak mi dejte vedet. Ale opet jde mi o veci koukatelne a ne o lanku nebo turnaj ke kteremu se clovek nikde na streamu nedostane. to same s ostanimi hrami.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 16:24:14 
Offline
 Profil

Registrován: stř 26. led 2011 17:47:02
Příspěvky: 29
Za mě super, design je pěknej (jestli sis to psal sám tak máš můj obdiv), všechno na co jsem zatím kliknul funguje (hlavně kalendář se mi líbí), nějaké chyby jsem zatím ani moc nenašel (akorát asi jedna chybka v textu), pokud přibydou pisatelé, mohlo by to být zajímavé.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2011 22:39:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 19:19:11
Příspěvky: 85
Velice pekny napad... doufam, ze Ti to vydrzi a ze se projekt rozsiri. :)

_________________
Obrázek
"We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit." -Ryan "coL.Ryan" Rushia
--
Currently practicing on my private EU account, need time alone, just for my own practice.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: úte 13. pro 2011 13:54:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Dělám si takový průzkum a vzorek hráčů bude hodně cenný, tak kdybyste se nudili v práci nebo ve škole a nebo si proste našli 10 minut budu Vám vděčen

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... NGlFVmc6MQ

díky

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: GG Report.cz
PříspěvekNapsal: čtv 15. pro 2011 16:37:06 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Dobrý nápad, přidávám k oblíbeným.

držím palce !

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz