StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 21:58:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E-sport turnaje
PříspěvekNapsal: ned 21. srp 2011 0:48:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Zdravim vsechny,
a vsechny bych chtel pozadat o spolupraci. Sice se tema netyka jen SC2, ale SC2 bude asi hlavni kategorii.

Jde mi o to zjistit kolik se porada po cesku a treba i slovensku e-sportovnich turnaju o ceny (at uz vecne nebo penezni). Takze bych te draha komunito rad poprosil o co nejvice prispevku jake se v nasledujicich rekneme 3 mesicich poraji turnaje na uzemi ceske a slovenske republiky (SC2, HoN, CS atd. atd.). A zaroven jake se poradaly v podobnem itervalu (od zacatku dubna)

Jde mi o studii profesionalniho e-sportu, tak bych poprosil kdyz by nekdo prispival aby uvedl datum, hru, ceny pro pro prvniho (at uz vecne nebo penezni) a pripadne webovou stranku udalosti.

Diky GL&HF

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: E-sport turnaje
PříspěvekNapsal: ned 21. srp 2011 8:41:37 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Na esubě asi o 900 se pořádá. Na playzone summercup (nvm o kolik koukni se). Potom nsl na hitpoint.cz, csl na sc2cz.com (o 2000), grunex.com pořádá ESWC kvaldu. Na lancraftu byl pochopitelně turnaj.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: E-sport turnaje
PříspěvekNapsal: pát 09. zář 2011 16:00:10 
Offline
 Profil

Registrován: pát 09. zář 2011 15:54:30
Příspěvky: 3
Stoky píše:
Zdravim vsechny,
a vsechny bych chtel pozadat o spolupraci. Sice se tema netyka jen SC2, ale SC2 bude asi hlavni kategorii.

Jde mi o to zjistit kolik se porada po cesku a treba i slovensku e-sportovnich turnaju o ceny (at uz vecne nebo penezni). Takze bych te draha komunito rad poprosil o co nejvice prispevku jake se v nasledujicich rekneme 3 mesicich poraji turnaje na uzemi ceske a slovenske republiky (SC2, HoN, CS atd. atd.). A zaroven jake se poradaly v podobnem itervalu (od zacatku dubna)

Jde mi o studii profesionalniho e-sportu, tak bych poprosil kdyz by nekdo prispival aby uvedl datum, hru, ceny pro pro prvniho (at uz vecne nebo penezni) a pripadne webovou stranku udalosti.

Diky GL&HF


Zdravím, ozvi se mi kdyžtak na ondrej.baca@hitpoint.cz, psal jsem o elektronickém sportu diplomku a navíc pořádáme ve spolupráci se společností ASUS nejdotovanější českou ligu ve StarCraftu 2 a Quake Live.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz